.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Question Скриване на тъмни кръгове под очите

    Здравейте,в последно време започнах да прекарвам дълго време пред монитора и да спя по-малко и чак сега забелязах че имам доста гадни кръгове под очите..Препоръчайте ми някакъв крем да ги махна.Фон дьо тен не става поради две причини:Мъж съм и за мен не е нормално да ходя с гримове,ии кожата ми е малко по-тъмна,предполагам ще си личи ако се намажа с такова нещо.Парите не са ми проблем.Такива домашни рецепти съм опитвал и изобщо не помагат.Ще съм благодарен на всеки,който ми препоръча нещо. Между другото,не мога да оставя компютъра,защото в момента работя на него и няма как да се случи.

  2. #2
    Здравейте, и аз имам същият проблем от няколко месеца можеби или по от рано. Много е неприятно. Ще се радвам, ако някой помогне със съвет.

  3. #3
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Обикновен околоочен крем и лужичка за кафе, държана в хладилник за 5 минути. Има, разбира се, масажори за лице, но измита и изчистена изстудена лъжичка върши същата работа. Не очаквайте някакви чудеса - съня е важен за цялото тяло, достатъчно вода, изобщо повече трябва да се грижите за себе си - но кремчето трябва да помогне поне малко.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си