.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    Unhappy Трябва ли да се притеснявам ??!!

    Здравейте )
    Значи вчера като го правихме (имаше малък проблем с ставането му)... сложихме презерватива , правихме го и като изправих нещо , той вече беше свършил . Това което ме притеснява не е това че е свършил в мен ( е добре де , малко хах ), а това че когато се изправих презерватива беше му стигнал до половината му полов член и имаше МАЙ стекла се сперма надоло към топките ....... СУПЕР МНОГО СЕ ПРИТЕСНИХ ЗА ТОВА , след това проверихме презерватива - беше здрав и всичко си беше в него ,,,,, След като се прибрах много ми се спеше и неска цял ден спа ;ххххххх Дали има някъв проблем ?????? Мисля си за Ескапел, но той не е ли само за крайни случеи , все пак.... Вкарах се в много кофти филм , даноо да е само въображение ........ S.O.S спешно моля ви!!!!

  2. #2
    За 25 лева има ефективни хапчета, по-добре се изръсете малко, отколкото да зарадваш баща ти, че ще става дядо

  3. #3
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    О боже не се притеснявай за глупости.

  4. #4
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Пак се започва:
    Първо си сметни овулацията. Ако си била в овулация и е свършил в теб,тогава евентуално може да взимаш хапчета. На спермата ѝ трябва скорос , за да достигне до яйцеклетката,но все пак.
    Ти си решаваш.
    maDamn

  5. #5
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    А какво общо има спането?
    Шофирай разумно - стигни жив!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на gersinkaa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    418
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka Виж мнението
    А какво общо има спането?
    Е как какво, симптом на бременност
    По темата-не се вкарвай във филми... Брей, голямо нещо е това втълпяването.. Веднага след рисковия полов акт получаваш симптоми на бременност.. Сметни си ову-то и тогава се притеснявай

  7. #7
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    НИщо ти няма. Нормално е след ACTA презерватива да е до половината, няма как да се стече извън него, особено щом казваш, че не е свършил изцяло в теб и после да е седял вътре още 5 минути докато мине екстаза и чак след това да го извади.

  8. #8
    Нямам си и на идея дали съм била в овулацията ;хххххххххххххххх Ние го правихме за около 10 мин .....

  9. #9
    Повече от фен Аватара на gersinkaa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    418
    Олеее... Колко дни ти е продължителността на менструалния цикъл?

  10. #10
    хахаа , така е много си втълпявам , а относно ову-то - нямам си и на идея дали съм била в овулация ....... ;ххххххх (забравих кога ми свърши)

  11. #11
    Ми този месец ми беше към 3-4 дни , обаче имах гадно пречистване-продължи 2-3 дни , отвреме-навреме ми прекапваше .......

  12. #12
    Повече от фен Аватара на gersinkaa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    418
    Не товааа... Кога ти дойде за последно и колко дни ти продължава цикъла (период от първия ден на менструалното кървене до първия ден от следващото менструално кървене)... Абе кога ти е дошло последно и кога чакаш да ти дойде пак?

  13. #13
    Не съм много сигурна , но май на 4-5-6 фервуари ми свърши......"Овулацията настъпва обикновено 14 дни преди края на цикъла, като трае 1–2 дни." Ако го сметна трябва овулацията да ми настъпи към 20 ???????????? Значи не съм в овулация ????? (happy)
    Последно редактирано от chiire6kaa : 02-11-2012 на 17:42

  14. #14
    Повече от фен Аватара на gersinkaa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    418
    А кога трябва да ти дойде??

  15. #15
    Не знам , попринцип не следя по календарче ..... имам някакви спомени ,че този месец ми свърши менструацията към 4-5-6 февруари - значи 31-1 ми е дошло (think) .Месец януари ми дойде към 6 ....... Януари и февруари ми идва в началото ..... Попринцип всеки месец ми идва различно ;ххх

  16. #16
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от chiire6kaa Виж мнението
    Не знам , попринцип не следя по календарче ..... имам някакви спомени ,че този месец ми свърши менструацията към 4-5-6 февруари - значи 31-1 ми е дошло (think) .Месец януари ми дойде към 6 ....... Януари и февруари ми идва в началото ..... Попринцип всеки месец ми идва различно ;ххх
    Води си календарче за можеш точно да определяш овулацията. На коя дата ти дойде и колко дни има между две менструации?

  17. #17
    Повече от фен Аватара на gersinkaa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    418
    Овулацията настъпва на 14-я ден ако цикъла ти е 28 дни, ако е 29-15 ден, 30-16 ден и т.н. Няма как да си била в овулация, спи спокойно!

  18. #18
    Повече от фен Аватара на gersinkaa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    418
    DragonLady, наистина календарчето е нещо много хубаво. Аз не си водя календарче, но в един тефтер си записвам датата на която ми идва. Преди да правите секс моля ви, поинтересувайте се за елементарните неща.. Не се учудвам, че във форума има 1 000 000 такива теми..... :X

  19. #19
    охххх, даноо ..... МЕРСИИ МНОГО ВСЕ ПАК ):****

  20. #20
    Повече от фен Аватара на gersinkaa
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    418
    Преди да пускате такива теми погледнете в google.. Не са го направили за красота..

  21. #21
    С приятеля ми решихме да купим ЕСКАПЕЛ , утре сутринта веднага ще глътна една таблетка-въпреки ,че вероятността да забременея са малки , но все пак не искам да рискувам . Няма да има мн големи щети от хапчето ако не съм бременна нали (think) ............

  22. #22
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Да се смея ли да плача ли...
    На колко си ?
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  23. #23

  24. #24
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Кажи ми ,че не си пила Ескапел ,моля те!
    Абе хората,тея глави за украса ли са ви дадени?!
    maDamn

  25. #25
    Не , не пих .... помислих малко и явно само се вкарвам в филма ..........

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си