.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    Към момичетата...

    Искам да попитам, ако едно момиче реши да се отвори само по какъв начин ще стане или по точно какво ще използва. )

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В сърчицето на моето дяволче (sun)
    Мнения
    962
    На първо време ти трябва скалпел за по-прецизен отвор. Не слагай упойка, защото това само ще замае умът ти и ще стане по-бавно. Начертай предварително с маркер къде точно ще минеш, за да не стават грешки. Е, не, че бъдещото ти гадже ще има много против два отвора. След като си приключила с това попий кръвта с тампони за грим и си чистак нова мацка, която не е девствена, а и на всичкото отгоре има цели 2 допълнителни места за чук**е

    Съжалявам, но няма как да отговоря по друг начин на въпросът ти. И не ми казвай думи от сорта на "Оф, в този форум човек пита нещо нормално, но всички му се нахвърлят. Толкова ли е слошно да отговорите нормално?" ...
    Да, наистина е сложно да отговорим по начина, който ти искаш. Ако наистина не сгряваш защо ти говоря така... значи си наистина безнадежден случай...
    МОМИЧЕ СЪМ!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Мммм...предния коментар ме накефи Защо пък трябва да се отваряш сама?! Няма по-тъпо от това честно.
    А въпросът ти сам по себе си е с елементарен отговор! По какъв начин ...ами мушкаш - така. С какво -ти решаваш
    Съвет- най-добре с момче! Иначе да няма истории от сорта на Мара кренвирша!
    maDamn

  4. #4
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    По мое време се отваряхме с мъже/момчета - с пениси ...
    Явни младото поколение е по напред с материала и се ръгат самички с краставици, банани и квото друго им попадне ...

  5. #5
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Цитирай Първоначално написано от DragonLady Виж мнението
    По мое време се отваряхме с мъже/момчета - с пениси ...
    Явни младото поколение е по напред с материала и се ръгат самички с краставици, банани и квото друго им попадне ...
    Самостоятелност му се вика!
    Welcome to the Jungle...

  6. #6
    :Д няма да казвам думи от сорта "оф" или т.н. просто питам, и да кажа не съм девствена, дори да бях нямаше да пробвам с каквото и да е, просто не искам някои хора да разбират, че съм била с друг и казах, че съм се отворила сама, а даже нямам идея с какво може да стане ..

  7. #7
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Що се оплиташ в напразни лъжи, вместо просто да си признаеш? Доста по-срамно е да се отвориш с някъв рандом предмет, отколкото да правиш секс с някого.
    Welcome to the Jungle...

  8. #8
    Не знам каква ще му е реакцията когато му кажа, че не ми е първия ..

  9. #9
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Кажи, че си била изнасилена и не искаш да коментираш темата. Така ще избегнеш всички въпроси.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #10
    Супер фен Аватара на immortaL..
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    1 537
    Цитирай Първоначално написано от DragonLady Виж мнението
    По мое време се отваряхме с мъже/момчета - с пениси ...
    Явни младото поколение е по напред с материала и се ръгат самички с краставици, банани и квото друго им попадне ...
    + 1 .. ;х .. по-добре да правите секс отколкото сами да си ръгате каквото и да било .. ;х

  11. #11
    По-добре кажи, че си правила секс... как ти звучи да тръгнеш да разправяш на някого " амиии отворих се с краставица"..
    А и всеки има истории, които не иска и не обича да споделя, които не са за пред всеки. Защо изобщо ще му се обясняваш толкова? Казваш, че не обичаш да говориш за това и точка.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  12. #12
    По хубаво не го прави сама, щото ми разправяха за някфа, дето си вкарала шише и се страхувала да го изкара. Техните се прибрали, видяли я с шишето в п****о и отишли в барза помощ да й го махнат :Д
    , aко не иска6 и ти да сваршиш като нея си намери момче

  13. #13
    абе ти луда ли си ?? За кво ще се отваряш сама !! Ако толкова искаш вече да не си девствена хвани си момче и го направете. Сигурна съм , че то няма да има нищо против !!!



  14. #14
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Господи ..

  15. #15
    Както спомен в предния си коментар, не съм девствена и си имам приятел, и нямах намерение да се отварям сама )))

  16. #16
    Повече от фен Аватара на vassy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    331
    И за кфо го излъга?! Кажи му докато можеш..
    Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват, когато най-малко ги очакваш.

  17. #17
    месеци съм го лъгала, не мисля че ако му го кажа сега ще е много трогнат ..

  18. #18
    Повече от фен Аватара на vassy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от fifi_3 Виж мнението
    месеци съм го лъгала, не мисля че ако му го кажа сега ще е много трогнат ..
    Еми честито. Обрекла си си връзката на лъжи... да си мислила
    Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват, когато най-малко ги очакваш.

  19. #19
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    Цитирай Първоначално написано от vassy Виж мнението
    Еми честито. Обрекла си си връзката на лъжи... да си мислила
    O моля ти се спри се с глупостите, най-добрите връзки са изградени на лъжи...

    ВСЕКИ ЛЪЖЕ!



    Що се отнася до авторката, химената може да се разкъса по много начини примерно от тампон, дори и докато просто си седиш. Ако желаеш да продължаваш с фарса, просто му кажи нещо правдоподбно играла си с пръстче и просто е станало.

    Съветът ми е да продължиш да го заблуждаваш на този въпрос, истината няма да ти помогне.

    Но ако не си от консервативно мюсюлманско семейство, където това нещо се почита. И приятеля ти има проблем с това, че не е "първия". Сериозно ти препоръчвам да почнеш да се замисляш относно смяна на този приятел.
    Последно редактирано от thefolenangel : 02-10-2012 на 09:51

  20. #20
    Мега фен Аватара на dirtyyy
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    4 415
    Квото и да направиш
    ако не е девствен, като легнете ще разбере за какво иде реч..

  21. #21
    Повече от фен Аватара на vassy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от thefolenangel Виж мнението
    O моля ти се спри се с глупостите, най-добрите връзки са изградени на лъжи...

    ВСЕКИ ЛЪЖЕ!



    Що се отнася до авторката, химената може да се разкъса по много начини. От тампон, дори и докато просто си седиш. Ако желаеш да продължаваш с фарса, просто му кажи нещо правдоподбно.
    Съветът ми е да продължиш да го заблуждаваш на този въпрос, истината няма да ти помогне. А тази лъжа специално, не вреди кой знае колко.
    Развалих си вече мнението за тебе, thefolenangel. Не мислиш ли че някои хора имат съвест?! Веднъж като ее излъгала пак ще го направи ... ако приятелят й беше умен щеше да се сети още на първата лъжа. Много мразя такива връзки. Вярвам, че ако си признае че й прости. Дано поне да си е взела поука щото се е осрала с тая гадна лъжа.
    Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват, когато най-малко ги очакваш.

  22. #22
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    Цитирай Първоначално написано от vassy Виж мнението
    Развалих си вече мнението за тебе, thefolenangel. Не мислиш ли че някои хора имат съвест?! Веднъж като ее излъгала пак ще го направи ... ако приятелят й беше умен щеше да се сети още на първата лъжа. Много мразя такива връзки. Вярвам, че ако си признае че й прости. Дано поне да си е взела поука щото се е осрала с тая гадна лъжа.
    *vassy, човешкото състояние е сложна проблематика разглеждаща се от много доктрини.

    Лесни отговори няма, точно така както няма и универсални такива.

    И на мен ми се иска това което написах горе да не е така. И любовта да съществува, но в днешните времена не е така.
    Любовта е комерсиализирана, връзките са изградени от лъжи и взаимоизгода. А хората са просто...

    Светът не е розов за съжаление. Примерно в горният случаи, момчето 3 месеца са му вдигали надеждите - че той ще бъде "първият" мъж който ще влезе там. Ако в момента му каже истината, ще го съсипе. В аспект на това, че просто ще засегне гордостта му, което ще доведе не до прошка ами точно до обратното, до раздяла. Причината "ти си ме лъгала 3 месеца".
    Няма значение, обича ли я или не. Когато един човек бъде "настъпан", той е способен да направи много глупости. То не случайно се казва "Гордост и предразсъдъци" (невероятна книга)
    Последно редактирано от thefolenangel : 02-10-2012 на 10:01

  23. #23
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    тая тема е поредната епична такава хахахахах
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  24. #24
    В оня педофилски сайт сподели.инфо имаше една такава измишльотина, че някаква я били изнасилили цигани, докато си хвърляла боклука.... може да кажеш нещо подобно, или пък, че спиш гола с баща ти, но нещо се е объркало..... дай свобода на въображението си

  25. #25
    Супер фен Аватара на пAteNцЕ
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 750
    абе защо трее да се отваряш бе пуу начи.....
    аз бях чувала че неква се отваряла с молив O.O
    или с дръжката на вилица/лъжица - избора си е твой
    честно аз не бих се отворила предпочитам както се казва по горе с "момче"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си