.
Отговор в тема
Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 345678 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 180
  1. #151
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    може да загубиш вяра в нас но никога не губи вяра в себе си !!! в трансформърс го чух
    http://misli.start.bg/ <-- винаги ме ободряват . и на подписа ми има също някой мой любими цитати .
    I am not bad , i am just drawn that way .
    How u can live without being loved ??? - asked .....
    It's very simple : i live to love the others . First u give then u get !!!
    Много хора се страхуват да кажат какво искат . Ето защо не го получават - Мадона
    Ние творим музиката ние плетем мечтите - Артът о'шонъси
    Успял е този , които става сутрин ляга си вечер а през останалото време прави каквото си иска !!! - певецът Боб Дилън
    Обикнеш ли себе си започваш любовна история която трае цял живот - От филма ,,едно време''
    тва ми е любимото : Всъщност човек никога не играе срещу противника : човек играе срещу себе си срещу наи - високите си стандарти и когато достигне границата на възможностите си това е истинската радост !!!
    Всеки човек умира , но не всеки наистина живее !!!
    и имаше едно някой си искал да промени света но накрая разбрал че първо трябвало да промени начина си на мислене и тогава можело да успее !!!
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  2. #152
    Дори и най-нищожният човек може да промени посоката на бъдещето. - Властелинат на пръстените!

  3. #153
    От филма Mr. Nobody

    "The smoke comes out the daddy's cigarette but it never goes back. We can't turn back time, that's why it is so hard to decide. We have to make the right choice. Until we don't choose - EVERYTHING remains possible."

    Young journalist: "Everything you say is contradictory. You can't have been in one place and another at the same time. Of all those lives, which one is the right one?
    Mr. Nobody: Each of these lives is the right one! Every path is the right path. Everything could have been anything else and it would have just as much meaning."

    "Before he was unable to make a choice because he didn't know what would happen. Now that he knows what will happen, he is unable to make a choice."

    "Why am I me and not somebody else?"
    But in the end we were meant to be apart like separate chambers of the human heart
    Linkin Park
    Success is my only mutherfuckin’ option. Failure’s not.
    Eminem
    There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
    30 Seconds to Mars
    Without music life would be a mistake. (Friedrich Wilhelm Nietzsche)
    http://www.youtube.com/user/XwanessaX

  4. #154

    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Bieber's World!
    Мнения
    130
    I will never say never! I will fight till forever! Whenever you knock me down.. I will not stay on the ground!!!!!!!
    Просто велика

  5. #155
    Голям фен Аватара на Mirage3
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    726
    “Just remember it takes eight minutes for light to travel from sun to Earth, which means you’ll know we succeeded about eight minutes after we deliver the payload. All you have to is look out for a little extra brightness in the sky. So if you wake up one morning and it’s a particularly beautiful day, you’ll know we made it.”
    - Capa, from Sunshine
    ~
    Предполагам, че трябва да съм малко ядосан за това, което стана с мен, но е трудно да си ядосан, когато има толкова красота по света. Понякога се чувствам така все едно я виждам всичката на едно място. Сърцето ми се надува като балон, който ще се пръсне. И тогава си спомням, че трябва да се отпусна, и да спра да се опитвам да го държа. Тогава той излита през мен като дъжд. А аз не чувствам нищо, освен благодарност... за всеки един момент... от тъпият ми живот. Сигурен съм, че и представа си нямате за това за което говоря. Но не се претиснявайте. Ще имате някой ден.
    ~
    Isn't it funny? You hear a phone ring and it could be anybody. But ringing phone has to be answered, doesn't it?
    ~
    The Truth is written all over our faces
    ~
    You can't understand the pain of betrayal until you've been betrayed.
    Everybody does harm.
    If you have to ask, you're not ready to know yet.

  6. #156
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    334
    in my mind I'm a fighter
    my heart's a lighter
    my soul is the fluid
    my flow sparks it right up

  7. #157
    Супер фен Аватара на AutomatiC
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    1 455
    „Ако можеше Бог да ми даде ясен знак! Например, голям депозит на мое име в швейцарска банка.“

    Уди Алън
    http://www.panoramio.com/user/598821
    it's all a theatre and i'm never myself..

  8. #158
    Скъпи,нека никога не крадеш,лъжеш или мамиш.Но ако крадеш,открадни моите болки...Ако излъжеш,лъжи с мен през целия ми живот...И ако мамиш,нека да измамиш смъртта,защото не мога да живея и един ден без теб ! (Leap year)

    Всички ще отидем в Ада,но нека поне се насладим на пътуването (Supernatural/season3/episode3)

  9. #159
    You only get one shot, do not miss your chance to blow
    This opportunity comes once in a lifetime

    You can do anything you set your mind to, man

    Eminem - Lose you self

  10. #160
    I am the master of my fate:
    I am the captain of my soul.

    от Invictus by William Ernest Henley

    _______
    Аз съм господар на съдбата си,
    Аз съм капитан на душата си.
    Пoнякога хората ти казват, че ги е грижа. Понякога ти казват, че те обичат, че те искат, че ще те хванат, когато паднеш.Понякога хората ти казват, че никога няма да те оставят, че никога няма да те наранят, че биха умрели за теб. Понякога ти казват, че си заслужаваш, че всичко ще е наред, че ти си гледката, от която никога не биха се уморили ... Понякога хората лъжат !

  11. #161
    Remember one thing through every dark night, there's a bright day after that.
    So no matter how hard it get, stick your chest out,keep your head up, and handle it


    2PAC - Me Against The World
    Look bitch I cut yo' face,this ain't no motherfuckin' movie


  12. #162
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Където няма други.
    Мнения
    204
    ..as I walk out my door,step into the pollution,I breathe in the problems,exhale solution..

    Aesop Rock - Bent Life
    a3

    .: machoka :.

  13. #163
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Michael Scofield: When I was young, I couldn't sleep at night because I thought there was a monster in the closet. But my brother told me there wasn't anything in the closet but fear. And fear wasn't real. He said it wasn't made of anything, it was just air. Not even that. He said you just have to face it. You just have to open that door, and the monster would disappear.
    Dr. Sara Tancredi: Your brother sounds like a smart man.
    Michael Scofield: He is. In here though, you face your fear. You open that door, and there's a hundred more doors behind it. And the monsters that are hiding behind them,they are all real.

    Един от любимите ми!

  14. #164
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Където няма други.
    Мнения
    204
    Цитирай Първоначално написано от Colouring
    Michael Scofield: When I was young, I couldn't sleep at night because I thought there was a monster in the closet. But my brother told me there wasn't anything in the closet but fear. And fear wasn't real. He said it wasn't made of anything, it was just air. Not even that. He said you just have to face it. You just have to open that door, and the monster would disappear.
    Dr. Sara Tancredi: Your brother sounds like a smart man.
    Michael Scofield: He is. In here though, you face your fear. You open that door, and there's a hundred more doors behind it. And the monsters that are hiding behind them,they are all real.

    Един от любимите ми!
    dead on !
    a3

    .: machoka :.

  15. #165
    Голям фен Аватара на Stan4o123
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    728
    1.You are never alone,still you are on your own!

    2.Living in a house of cards,
    waiting for it all to fall,
    hope for the best,plan for the worst,
    thats what my life is all about!


    3.Everyone leaves in the end,doesnt matter how hard you hold on,doesnt matter how much you drain your heart for!
    Усмихни се на някой непознат. Това може да се окаже единствената му радост за деня.

  16. #166
    1.Не е важно колко удара можеш да нанесеш ,важното е колко удара можеш да поемеш ,но въпреки всичко да продължиш напред.
    2.Няма непревземаеми крепости има лоши атаки
    Нека спрем войната по пътищата заедно.


    Никога не сме се поколебавали да станем избраните от съдбата.

  17. #167
    "When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down ‘happy’. They told me I didn’t understand the assignment, and I told them they didn’t understand life."
    — John Lennon


    There is a reason I said I'd be happy alone. It wasnt because I thought I would be happy alone. It was because I thought if I loved someone and then it fell apart, I might not make it. It's easier to be alone. Because what if you learn that you need love? And then you don't have it. What if you like it? And lean on it? What if you shape your life around it? And then it falls apart? Can you even survive that kind of pain? Losing love is like organ damage. It's like dying. The only difference is, death ends. This? It could go on forever . . .

  18. #168
    Аватара на biht3r
    Регистриран на
    Feb 2011
    Град
    Canada
    Мнения
    46
    - El amor... una puta enfermedad.
    - ...Y contagiosa

    -Pero dime, tu nunca has tenido alguien clavado..? Alguien que te ha jodido la vida y aun as


    Да кажем "НЕ" на войната по пътищата ! Карай внимателно , спаси живот !

    Pero dime, tu nunca has tenido alguien clavado..? Alguien que te ha jodido la vida y aun as

  19. #169
    Когато се опиташ да надхитриш машината, тя те побеждава и играта свършва... Но това не е края, това е просто новото начало. Играта свършва чак когато сам се предадеш.

    Вижте ме- тениска, дънки, ботуши...Това съм аз, това е всичко. Дайте ми покрив над главата и нещо за пиене и вече съм щастлив. Какво значение имат парите, които имам в момента?

    Знаеш ли кое е общото между гарвана и писалищната маса?

  20. #170
    Повече от фен Аватара на selenasky
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    САЩ (Бостън) - някогаааа
    Мнения
    491
    Let The Haters Hate [Jessie J - Who's laughing now]
    Sam <3 & Dean <3



    I'mma girl ;dd

  21. #171
    "Raise your heads, unclasp your hands,
    your weakness makes me tremble
    True strength comes from within
    And we were given this life to live,
    not exist under standards, set by some bull**** rule book"

  22. #172
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Okay Sosa; You wanna fuck with me? You fucking with the best! You wanna fuck with me? Okay. You little cockroaches... come on. You wanna play games? Okay, I play with you; come on. Okay. You wanna play rough? Okay. Say hello to my little friend!
    Tony Montana - Scarface
    http://www.youtube.com/watch?v=_6L8NFcMakk

  23. #173
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    нямаше логика,беше любов
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  24. #174
    I chose not to choose life: I chose something else. And the reasons? There are no reasons. Who need reasons when you've got heroin? TRAINSPOTTING
    Fornicating Under Consent of the King....YOU!!
    <Defence of the Ancients>

  25. #175
    Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата.

    Доброто не струва скъпо, но много се цени.

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си