.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    След колко време...

    Искам да попитам след колко време се появяват симптомите ако едно момиче е забременяло и какви са по-точно?

  2. #2
    Ami razli4no!Ako iska6 da razbere6 dali si bremenna si napravi test za bremennost 2-3 sedmici sled poloviq akt,za da ti pokaje 100% dali si bremenna,ako se napravi po-rano suotvetniq test nqma da ot4ete pravilno!Znam go ot li4en opit!

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    грознее, дебелее и общо взето това е

  4. #4
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    седмица-две след акта може да се довериш на тест..иначе си проличава чак след месец-месец и половина
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  5. #5
    kogato ti zakasnee pone s 2 sedmici se smqta za normalno jenata da e bremena

  6. #6
    След липса на менструация при някои жени симптомите се появяват още първата седмица след зачеването,при други след няколко седмици.
    Един от първите симптоми е умората и напрежението в гърдите,повишен апетит и т.н.

    А,някъде четох,че 20 годишно момиче е разбрало,че е бременно 38 часа преди да роди...Представи си..
    Аз знам не съм идеална..инат съм,устата,реална..наивна,п

  7. #7
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Майка ми каза, че симптомите и при двете й бремености са се появили в началото на 3-тия месец.............Разбира се изключваме първия симптом-липса на менструация. Това става около 2 седмици след зачеването..............по-ранно диагностициране е възможно само с кръвен тест и то 1-2 дни преди датата на очакваната менструация!

  8. #8
    Аватара на Muca_mnogo_cuca
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Eee..bee..Varna
    Мнения
    70
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Майка ми каза, че симптомите и при двете й бремености са се появили в началото на 3-тия месец.............Разбира се изключваме първия симптом-липса на менструация. Това става около 2 седмици след зачеването..............по-ранно диагностициране е възможно само с кръвен тест и то 1-2 дни преди датата на очакваната менструация!
    Някои момичета разбират 2-3 месеца след половия акт.. други 2-3 седмици.. зависи.. но ако има съмнения е най-добре да се направи тест или да се отиде на гинеколог
    Никога не спори с идиот,защото ще те завлече на неговото ниво и ще те победи.. по-опитен е..!

  9. #9

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Sliven
    Мнения
    157
    Do dve sedmici

  10. #10
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    http://bgtext.hit.bg/drugo/nachalobr.htm


    Прочети написаното в статията.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  11. #11

    Re: След колко време...

    Цитирай Първоначално написано от FaItH...
    Искам да попитам след колко време се появяват симптомите ако едно момиче е забременяло и какви са по-точно?

    амммм #1 правиш си тест...#2 (ако е цветна бременност) и не разбереш...кам 4месец ве4е се оформя корем4е...гадене...запо4ваш да ядеш пове4е от нормалното..болят те гардите..такива мити работи
    Lubovta e 4uvstvoto,koeto 4uvstva6,kogato si po4uvstval,4e 4uvstva6 4uvstvoto,koeto nikoga dosega ne si 4uvstval!

  12. #12
    mesets do dva no za po-sig si kypi test

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си