.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1

    изпуснах се в час

    днес по време на контролното ми се допишка много, помолих госпожата да ида до тоалетната но тя не ме пусна и аз не издържах и се изпуснах в гащите докато си седях на чина.

    разплаках се и си тръгнах и сега ме е страх да ида на училище, защото другите ще ми се подиграват. за съжаление всички ме видяха. момиче на 14 години съм.

    какво да правя, не съм казала на мама и тате? направо искам да се преместя в друго училище

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    у вас ;]
    Мнения
    933

    Re: изпуснах се в час

    amiii drugiq pat se stiskai pove4e za da ne se slu4vat takiva ne6ta, varvi na daskalo, te 6ti se podigravat ama sled meseci 6te sprat ;]
    aide uspehh
    http://www.teenproblem.net/teenid/Ou7taControL


    .. .... . the beLLs of c0caine3.. cocaInee.. . . coca!n3e . ... <33

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    Оплачи се на директора от даскалката дето не те е пуснала и му кажи да говори с нея официално да ти се извини, иначе ще има неприятности училището и ваште могат да заведат дело срещу училището, директора и учителката. Как така няма да те пуска!!!!! Или ваште да ходят да говорят с проклетата даскалка, че ти е нанеслна тежки психически последствия и сега заради нея и нейната простотия приятелите ти ще те гледат гадно.....

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    София
    Мнения
    171
    Едно момче от предишният ми клас се насра в час по английски (беше на 13 год). Смяха му се 1 седмица и после всички забравиха. Ти като си момиче никой няма да ти се смее, най много да те подразнят 2 пъти и това е всичко. Като станеш 11-12 клас ще видиш как много момичета се напикават, защото идват пияни на у-ще...

  5. #5
    Супер фен Аватара на mickelangelo
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Варна морето сините вълни ....
    Мнения
    1 096
    Ами като се изпишка поне да беше довършила с нещо от сорта " да ви пикая на контролното " и така да беше излязла ..

    ПС : мисля че никои нищо няма да ти каже а и да ти каже .. да не ти пука ..
    НиКОи НЕ ЗаСлуЖаВа дА лееШ СълЗи за НЕго, а тОзИ коИто ЗаСлуЖаВа нЕ Би тЕ рАзПлаКал >>!<<


    Skype : Mickelangelo_

  6. #6
    Споко, нали знаеш всяко чудо за 3 дни, ще мине и това аз като бях 8ми клас и имаше една дето се носеше с мустаци такиа мноо "секси" женствени му8стаЧКИ, което е по явно от твоето напишкване ебавахме я 3 дни и тва беше, ся момичето има и брадичка малко, нооо вече е безинтересно.
    Може би е тряяло да запазиш самообладание, да не показваш, че нещо се е случило и после всечки като се изнесат от стаята слагаш якето около кръста и се изнасяш и никой нищо е нямало да заподозре.
    Иначе говори наистина с директора, аз дето съм 11 клас ме пускат до тоалетната ако ще министъра да е дошъл да гледа как класа ми прави контролно, тва си е унизително, ся ако толкова не ти вярва си е неин проблем, все пак има физиологични нужди, които не търпят отлагане.
    Сичко ще е наред.
    И сам воинът е воин, но по-добре е да знае, че е част от едно цяло, че е значим за един и зависим от другиго.

  7. #7
    Проблема е много сложен, гадното е докато стигнеш до училището.
    Много ще ти е неловко защото предполагаш, че всички те разнасят(нормално е на тая възраст само това може да се очаква).
    По скоро утиди с ваще и те да говорят с директорката и тази госпожа, малко да я слпашат, че тия българските учители един голям процент от тях са страшни отпадъци .


    П.П. Ако не те пусе някой учител следвъщия път, тихо и спокойно се изнасяш и утиваш до тоалетна или докадето искаш. Ако ти напише отсъствие утиваш при директорката и и обесняваш ситуацията.
    Аз бях тук и неказах нищо смислено

  8. #8
    Супер фен Аватара на mon4eto
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    София,Лозенец:)
    Мнения
    1 951
    Tova 4e 6te ti se podigravat e qsno no za da gi zatapi6 kato nqkoi ti kaje ne6to mu zatvori ustata ili kato go napsuva6 mnogo zdravo ili ako ne si ot tozi tip momi4eta prosto mu kaji 4e na vseki se slu4va i si virni glavata i go otmini Aide USPEH

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от mon4eto
    Tova 4e 6te ti se podigravat e qsno no za da gi zatapi6 kato nqkoi ti kaje ne6to mu zatvori ustata ili kato go napsuva6 mnogo zdravo ili ako ne si ot tozi tip momi4eta prosto mu kaji 4e na vseki se slu4va i si virni glavata i go otmini Aide USPEH
    Най-добрия вариант е да кажеш 3 думи: Убии тъпака с мълчание
    Аз бях тук и неказах нищо смислено

  10. #10
    Един два дена сигурно ще те гаврят,ама някой ще направи по-голяма простотия и ще почнат да гаврят него. Тай, че спокойно отивай на даскало

  11. #11
    Един два дена сигурно ще те гаврят,ама някой ще направи по-голяма простотия и ще почнат да гаврят него. Тай, че спокойно отивай на даскало

  12. #12
    Аватара на twix_91
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Na sedmoto nebe
    Мнения
    207
    Всяко чудо за 3 дни. Д не ти пука.Ти не си била виновна, а тъпата даскалка. Ако някой ти се подиграва просто го отмини,ако пък е много нахален просто му затвори устата с някоя остра реплика по негов адрес. Пък приятелите ти ако са истински ще те защитят. Успех

  13. #13

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    229
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    Оплачи се на директора от даскалката дето не те е пуснала и му кажи да говори с нея официално да ти се извини, иначе ще има неприятности училището и ваште могат да заведат дело срещу училището, директора и учителката. Как така няма да те пуска!!!!! Или ваште да ходят да говорят с проклетата даскалка, че ти е нанеслна тежки психически последствия и сега заради нея и нейната простотия приятелите ти ще те гледат гадно.....
    \/ ако вашите са кат мойта майка таа да забрави повече да преподава в някое даскало

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    другия път гледай да не ти се досере, че тогава ше искаш да смениш и града

  15. #15
    Споко, няма нищо. Оплачи се на директора, осъди даскалката и да же ще бъдеш гъзе Нищо толко не е станало. И аз се насрах като бях на 12 докато ходя то центъра до у нас ... ма ... кво да направя ...
    Memento moriendum esse!


  16. #16
    Аватара на Nnoitra
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    44
    Ето затова нашите училища са на такова дередже - заради учители от този тип. Как няма да те пусне бре ? Айде да видим, ако на мен ми се доходи, дали няма да отида. Не ме интересува някаква си пача какво ще каже, ако иска и отсъствие да ми пише. Няма да си създавам проблеми на пикочния мехур заради някакво си контролно.

    Спокойно, всичко ще се оправи - няма смисъл да се местиш в друго даскало

  17. #17

    17m

    нз как да кажа..много се възбуждам от такива момичета,ако бях до теб на чина сигурно щах да свърша и аз в гащите..ама от възбуда. направо няма да мога да заспя сега..само за това ще мисла не трябваше да го чета..мечтая да видя мокро момиче и да се напикае пред мен..и после да се разплаче както ти се е случило на теб..тея фантазии мн ме възбуждат моляте ако влизаш още пиши ми плс..пиши ми лично в профила или тук. Ако има такива момичета пишете ми моля ви много
    Sinan Sakic rulzzz


  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ^Santra^
    Оплачи се на директора от даскалката дето не те е пуснала и му кажи да говори с нея официално да ти се извини, иначе ще има неприятности училището и ваште могат да заведат дело срещу училището, директора и учителката. Как така няма да те пуска!!!!! Или ваште да ходят да говорят с проклетата даскалка, че ти е нанеслна тежки психически последствия и сега заради нея и нейната простотия приятелите ти ще те гледат гадно.....
    =D> \/ тва е най-доброто решение! \/
    Истински приятел е този,който знае мелодията на сърцето ти,и ще ти я изцвири,ако си я забравил!

  19. #19

    Re: 17m

    Цитирай Първоначално написано от srpsko_1988
    нз как да кажа..много се възбуждам от такива момичета,ако бях до теб на чина сигурно щах да свърша и аз в гащите..ама от възбуда. направо няма да мога да заспя сега..само за това ще мисла не трябваше да го чета..мечтая да видя мокро момиче и да се напикае пред мен..и после да се разплаче както ти се е случило на теб..тея фантазии мн ме възбуждат моляте ако влизаш още пиши ми плс..пиши ми лично в профила или тук. Ако има такива момичета пишете ми моля ви много
    \/

  20. #20

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    37
    Като ти се пишка, ДОРИ И ДА НЕ ТЕ ПУСКА - ИЗЛИЗАШ! Да не ти пука и да ти пише отсъствие. В моето училище редовно не ме пускат, но аз си излизам до тоалетната ... после учителя, при който съм имал час ме гледа страшно 2-3 дена и забравя!
    Все пак това са нормални физиологични нужди на ВСЕКИ човек.

  21. #21

  22. #22
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    Цитирай Първоначално написано от Seizure of Power
    другия път гледай да не ти се досере, че тогава ше искаш да смениш и града
    nz edin ot moq klas pradna v 4as i o6ti go bazikat pak be6e predi godini nz zavisi kakv ti e klasa ama mn kofti ti pak ne moje li da stiskash??????
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Хич да не ти пука,отивай смело,остави ги да се хилят!Ще те базикат 2-3 дена и нещо друго ще излезе на мода!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Хич да не ти пука,отивай смело,остави ги да се хилят!Ще те базикат 2-3 дена и нещо друго ще излезе на мода!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  25. #25
    Това може да се случи на абсолютно всеки, недей да се отчайваш! Когато се върнеш в училище бъди готова за всичко, със сигурност някой ще го коментира, но ти го приеми с насмешка ...Може да кажеш,че си имала здравословни проблеми

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си