.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Къна

  1. #1

    Къна

    Момичета, можете ли да ми кажете марка къна, която ще ми се измие на около месец ? Решила съм, че искам да си сменя цвета, но ми се иска къната да се измие, щото иначе ще е мн кофти с по светли корени :P

  2. #2
    za kana neznam no boqta na l'oreal bez amonqk e mn hubava podsilva kosata i q pravi meka i blestq6ta (ne e kato dr boi)izmiva se za okolo 2 meseca probvai nqma da sajalqva6

  3. #3
    Обаче боите не са ли вредни за косата?

  4. #4
    Без амоняк е, което я прави щадяща и безвредна. Къната не се отмива и не задържа боя върху себе си за дълго (казвам от опит). Предложението на peteto89 според мен е най-доброто, което можеш да направиш.

  5. #5
    Добрем. Благодаря ви.

  6. #6
    Абе вземи си индийска къна от тази най-обикновената.. боята въпреки че е без амоняк, пак си е боя.. абе реши си сама..

  7. #7
    аз използвам индийската къна...но да ти кажа наскоро започна много да ми опада косата!мисля че е от нея защото ми казаха че напоследък много хора се оплакват от нея.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от ren4eto__
    аз използвам индийската къна...но да ти кажа наскоро започна много да ми опада косата!мисля че е от нея защото ми казаха че напоследък много хора се оплакват от нея.
    Хмм, а може косата ти просто да се сменя и за това да е така Аз за тази къна съм чувала само добри отзиви.

    А иначе можете ли да ми кажете цената на тая боя на l'oreal

  9. #9
    mi kam 10-15lv e nz za6toto hodq na frizior no ne e pove4e!

  10. #10
    Благодаря за отговорите!

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от ren4eto__
    аз използвам индийската къна...но да ти кажа наскоро започна много да ми опада косата!мисля че е от нея защото ми казаха че напоследък много хора се оплакват от нея.
    И на мен от индийската къна започна да ми капе косата.Аз мислех,че е нещо от времето или нещо такова.Но и други хора ми казаха,че косата им капела.Преди седмица си влех една друга,Афродита май беше.Казаха ми,че с нея няма толкова да ми капе косата,но пък тя няма много цвят,всмисъл не ми оцвети много косата.Незнам,ти си решаваш,но и аз мисля,че трябва да си вземеш някаква боя.

  12. #12
    Тва е тъпо.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си