.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Голям фен Аватара на Insatiable
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Somewhere... ;)
    Мнения
    710

    Подарък за момче - идеи!

    Здравейте!
    С приятеля ми сме заедно от доста време и съм му подарявала вече какви ли не неща... а той скоро има рожден ден и разбира се трябва да му подаря отново нещичко
    Приемам всякакви оригинални предложения. Финансите, с които разполагам за подарък са максимум 50лв
    >>> House Music <<<

  2. #2
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  3. #3
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...
    Баце часовника е на раздяла...принципно не вярвам в тея неща, ама конкретно тва има нещо такова...
    П.П. Съжалявам, че не мога да помогна по темата. Аз самият никога не съм можел да измислям подаръци..обикновено просто слушам момичето до себе си и ако спомене, че някъде си е харесала нещо си отивам и й го взимам :/
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  4. #4
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...
    Баце часовника е на раздяла...принципно не вярвам в тея неща, ама конкретно тва има нещо такова...
    П.П. Съжалявам, че не мога да помогна по темата. Аз самият никога не съм можел да измислям подаръци..обикновено просто слушам момичето до себе си и ако спомене, че някъде си е харесала нещо си отивам и й го взимам :/
    Явно повечето хора вярват в тва, за тва сам си копувам часовници..
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  5. #5
    Аватара на JivaRana
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където мъртвите птици пеят...
    Мнения
    129
    Щом ходите от доста време значи вече знаеш какво харесва и какво не Така че избери нещо,което мислиш,че ще му хареса,никой по-добре от теб неможе да избере нещо подходящо.
    Е все пак да ти предложа:някаква блузка ще ти е най-лесно да избереш,като му знаеш вкуса и цветовете които харесва.Успех

  6. #6
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Аз ше се радвам на часовник, ама никой не се сеща да ми подари...
    Баце часовника е на раздяла...принципно не вярвам в тея неща, ама конкретно тва има нещо такова...
    П.П. Съжалявам, че не мога да помогна по темата. Аз самият никога не съм можел да измислям подаръци..обикновено просто слушам момичето до себе си и ако спомене, че някъде си е харесала нещо си отивам и й го взимам :/
    Явно повечето хора вярват в тва, за тва сам си копувам часовници..
    И аз така
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  7. #7
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от JivaRana
    Щом ходите от доста време значи вече знаеш какво харесва и какво не Така че избери нещо,което мислиш,че ще му хареса,никой по-добре от теб неможе да избере нещо подходящо.
    Е все пак да ти предложа:някаква блузка ще ти е най-лесно да избереш,като му знаеш вкуса и цветовете които харесва.Успех
    Не познавам момче което да се радва на блуза, освен ако не е на любимия му отбор или има няква закачлива щампа
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  8. #8
    Аз съм в абсолютно същото положение и още нз ! Мислих си за табелка на Еминем http://www.natamno.com/e-shop/33/72/page_4.html <~Ти разбира се можеш да му харесаш и др,едно ОГРОМНО плюшено сърчуце и стек Marlboro (мн ще му се израдва).Аз мисля това да му подаря,ти можеш да му вземеш нещо сребърно,ако не си му взимала до сега или няма (пръстен,гривна,герданче...), а може и да му поръчаш същата табелка,като тази на Еминем,самоче да пише твоето име (ти си избираш графита,големината и цвета) абе нз,зависи от човека какво харесва,аз само давам идейки !

  9. #9

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Карнобат
    Мнения
    129
    Момчетата искат секс
    Цял ш*бан живот дишаш прахта.
    Цял ш*бан живот пълзиш в пепелта.
    Започнал си да гниеш отвърте,
    за теб няма да има `утре`.
    Ти си човек,обречен да страда.
    Хванал си влака за ада!

  10. #10
    подари му тениска на любимата група илии някакво бижу-пръстен, гривня, сидджирче :P илии хубав клучодържател

  11. #11
    Аватара на JivaRana
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където мъртвите птици пеят...
    Мнения
    129
    Не познавам момче което да се радва на блуза, освен ако не е на любимия му отбор или има няква закачлива щампа
    Аз затова казвам,че тя най-добре може да избере,а той трябва да се радва на всичко което му подари,а и подаръка не е най-важен.. Пък и за подарък на момче няма мн голям избор...Най-много ще се зарадва на това което каза BuBs

  12. #12
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    защо не пробвате по най - лесния начин? просто го/я попитайте. аз винаги питам и те винаги ми казват... в крайна сметка е излишно да подарявам нещо, което няма да се хареса на другия...

  13. #13
    Голям фен Аватара на Insatiable
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Somewhere... ;)
    Мнения
    710
    Цитирай Първоначално написано от babity
    защо не пробвате по най - лесния начин? просто го/я попитайте. аз винаги питам и те винаги ми казват... в крайна сметка е излишно да подарявам нещо, което няма да се хареса на другия...
    Като задам този въпрос и отговора е: "Нищо не искам да ми купуваш, ти си ми достатъчна", пък аз не мога така... В смисъл все пак има рожден ден - трябва да му подаря нещо
    Мерси за дадените до сега идейки, очаквам още
    Това за стека Marlboro ще му се зарадва много, дам, обаче мисли да отказва цигарите
    >>> House Music <<<

  14. #14
    Аз на моя му подарих нова раница и комплект слушалки, които много хареса.

  15. #15
    Земи от онея големите плушени играчки

  16. #16
    Ето тук можете да разгледате една камара предложения за ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ подаръци, като сърце с негова или ваша снимка, чаша със твоя снимка и т.н. Но разгледай сама -> http://podarac.com/

    :P :P :P

  17. #17
    ами..аз се чудя за някой скъп парфюм..знам ли...Хора..говорете че наближава..
    ...БъДеТе Себе Си, ЗаЩотО ВсичКо, кОеТО се ПовТаря ГуБи СвОя ЧаР...

  18. #18
    Аз бих заложила на някой хубав парфюм..Дейвид Бекъм примерно..на Бетенон също има якиии успех

  19. #19
    Ами дебела сребърна гривна или парфюм, закачливо бельо.. Ти го познаваш вземи му нещо, което ще му хареса
    Sha_ля..ля!
    It's summer.time!

  20. #20
    Аз на моя приятел му взех един пръстен,голям,много хубав.Вътре написах датата ни,и той много го хареса,въпреки че му е малко голям,той постоянно си го носи,казах му че няма да мога да дойда на рд му ден,но го изненадах и като му го подарих той се разплака и ми каза,че ме обича за 1ви път Ходехме от 4 месеца,беше много хубаво
    - Винаги давай на света и на хората около теб най-доброто,което можеш и имаш..въпреки всичко!

  21. #21
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Ама най-обичам такива теми: "Ходя с приятеля ми нз си от колко време ама вие дето не го познавате - кажете вие какво да му купя"

    Хубав марков парфюм му вземи или в този сайт подарак.ком има доста добри предложения
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  22. #22
    С гаджето ми ходим от 5 месеца почти, на 28.05 правим 5, и не знам какво да му взема. Той винаги намира с какво да ме зарадва, но аз нищо не мога да измисля... За три месеца му подарих ключодъжател с две половини (хубава идея междо другото ) , но до там... Ако някой се сеща нещо, да каже

  23. #23

    Re: Подарък за момче - идеи!

    аз бих се зарадвал на нещо оригинално от приятелката си(която нямам )
    като фланелка на любимия ми отбор или нещо от сорта
    Никога не спори с глупака - ще те завлече на неговото ниво и ще те победи с опит !!!

  24. #24
    Голям фен Аватара на asasfdf
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    518
    много неща не знам, ама едно съм научил - момичетата правите отвратителни подаръци.. то не са били сапуни, дезодоранти, играчки, касички, тарамбуки, запалки, табакери, дебилни тениски.. лично мен най-много ми харесва, когато си подаряваме по желания - аз на нея за рождения ден, каквото тя си е измислила, тя на мен за именния - каквото аз! мога да кажа, че последните 2 години съм получил страхотни тениски,книги,ски оборудване и какво ли не! винаги умно и винаги се радвам.

  25. #25
    За миналият рожден ден на бившия ми приятел му подарих чаша с любимата му кола и тениска с любимия му филм, по който буквално тогава беше луд. За този обмислям някакъв парфюм марков, разполагам с доста пари.. Някакви предложения ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си