.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168

    Да си влюбен в някой и да го намразиш, за да не мислиш повече за нея/него.

    Ех, ех, ех. Дееба. Та имаше едно време... имаше ме и мен, имаше и едно момиче, с нея бяхме просто приятели, но АЗ глупчото някак си се влюбих, влюбен бях месеци наред АЗ, случиха се случки болезнени и осъзнах, няма повече да се мъча АЗ, реших, ще я забравя, спрях да и споделям, да и говоря, да и се усмихвам, да я поздравявам, да я поглеждам, без да се усетя АЗ, взех че я намразих АЗ. Но питам се АЗ, ех, да еба, правилно ли е това? Моля ви господа, отговорете ми сега.
    ... дамите де и дамите.

    П.П - Анонимно действам, да не се изтървете.

  2. #2
    Как точно да е правилно? Зависи от ефекта, който искаш да постигнеш. Добър защитен механизъм е, но спрямо нея не е правилно. Какво искаш в момента? Да я забравиш или да си възстановите някакви отношения?

  3. #3
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    Аз вече постигнах ефекта, да нямам чувства към нея, но се получи и някакъв бонус, че леко и я понамразих, а реално няма причина, цялата работа е че, когато с някой няма да се получи, логично е да искаш да не чувстваш нищо към нея/него и за да постигнеш това прекъсваш контактите с дадения човек, за друго решение не се сещам.

  4. #4
    Да така, но като поотминат нещата и се извини. Не го заслужава по никакъв начин.

  5. #5
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Не казваш какви са тези "болезнени случки"...Ако те е наранявала,държала се е кофти и тнт е нормално да ти писне в даден момент и да искаш да приключиш нещата.Като гледам,обаче,тебе те гложди малко случилото се,което значи,че може би не си постъпил правилно.Щом мислиш,че си сбъркал и/или прекалил с някои неща,редно е да се извиниш,в случай,че тя не го е заслужила.Но ако случая е "каквото повикало,такова се обадило",изобщо да не ти пука.

  6. #6
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Пич, много екзистенциални въпроси те занимават тия дни гледам... Хо'и си пОчини малко, ш' те заболи глава.

  7. #7
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Защо я намрази? Защото не ти върза? Ако наистина това е причината, т'ва е доста тъпо.
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  8. #8
    Супер фен Аватара на TheNormalGuy
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 168
    От тая гледна точка не съм я намразил, щото аз не съм направил нищо по въпроса да върже. Не мога да определя точно защо се дразня от нея, мразя е пресилено, просто сега като я игнорирам, тя се опитва да получи вниманието ми, това е което ме дразни. Еби му майката, така или иначе не ми пука, ако ми мине отново ще си говоря с нея, ако не, няма да си говоря.

  9. #9
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Правилно е
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си