.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Hybrid View

  1. #1

    Изпращане на писмо...

    Здравейте! Досега не ми се е налагало да изпращам каквото и да е било писмо по пощата. Та... след няколко дни трябва да пратя ииии общо взето не знам нищо. Плик откъде да си взема, къде какво да пиша на него, къде мога да изпратя писмото иии ако можете да ми кажете всички грижи по изпращането на едно писмо... Мерси предварително!

  2. #2
    ЪЪ...от пощата се взема всичко. Попитай и ще ти кажат.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  3. #3
    ми...от пощата

  4. #4

    Re: Изпращане на писмо...

    Цитирай Първоначално написано от KicK-BoXioRkaTa
    Здравейте! Досега не ми се е налагало да изпращам каквото и да е било писмо по пощата. Та... след няколко дни трябва да пратя ииии общо взето не знам нищо. Плик откъде да си взема, къде какво да пиша на него, къде мога да изпратя писмото иии ако можете да ми кажете всички грижи по изпращането на едно писмо... Мерси предварително!
    tarsi6 po6ta namira6....vliza6...kupuva6 si po6tenski plik i marka[za markite pitaj 4e i az ne sam pra6tala mn pisma...i gledaj da ne se naredi6 na opa6kata za toka vodata ili tela ]...posle goren desen ъгъл markite...pi6e6 podatel v goren lqv ъгъл...polu4atel v dolen desen ъгъл[to trq da si pi6e ]...zalepq6...a i da ne zabravi6 da pusne6 ne6toto v toq plik...ta zalepq6 i puska6...mai e tva USPEX
    PS:a i da ne zabravi6 na podatel si pi6e6 tvoite danni[3 imena adres i kod na kvrtala]i na polu4atel pi6e6 dannite na 4oveka do koito go izpra6ta6[3 imena adres (to4en po vazmojnost da ne go dadat na dr ])i zadaljitelno kod na kvartala ili oblasta v koqto jivee]

  5. #5
    Нещастните заблудени хора!Никой ли не знае че от баничарницата се взема плик и от аптеката марка?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си