.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Как се прави клизма

    Проблемът ми е следния...гаджето ми иска анален секс...и аз го искам...но ме е страх да не стане гаф Той каза че дори да стане - няма проблеми ,нооо аз си знам моето .. НЕ ИСКАМ ПРОБЛЕМИ
    Та...не ми се ходи в болницата да ми промиват червата
    Пробвах с душчето да си промия лекичко поне ануса,ноооо не мога....Някой пробвал ли е с балонче за клизма?Как точно става номера????? Някой да ми обясни плс


    Т.7
    swords1010

  2. #2
    Голям фен Аватара на &ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767
    еми купи си една клизма от аптеката и там трябва да има упътване как се ползва. Ето тука да прочетеш http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B7%D0%BC%D0%B0
    Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.

  3. #3
    Голям фен Аватара на mokka
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    964
    emi pove4eto i bez klizma go pravat,no naistina moje da ima gafove...puk da si pravi6 klizma nqma li da ti e gadno?4ak tolkova mnogo li go iska?

  4. #4
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Здравей, Канела^! В една от нашите важни теми е обяснено, как можеш да си направиш клизма в домашни условия.

    Линк

    Ако желаеш да научиш малко повече за процедурата, погледни тук:


    Линк
    Успех!
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  5. #5
    Ако се прави по-бавно и приятелят ти е по-внимателен не трябва да има проблеми. Пък и ти по време на акта би трябвало да усещаш тялото ;]
    "Човек не обича истински, ако не обича вечно."
    Еврипид

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от &ILoveU2
    еми купи си една клизма от аптеката и там трябва да има упътване как се ползва. Ето тука да прочетеш http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B7%D0%BC%D0%B0
    kolko struva ?

  7. #7

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    ako tolkova te e strah , ne byrzai
    struva mi se , che si po-golqma ot mene , za da ti govorq neshta ot roda za liubovta i sigurnostta v choveka do teb...
    no mojeste da poizchakate , dokato se pouspokoish i ne reshish , che shte go napravish zashtoto go iskash i che ne te e strah ot naprimer bolkata ili kakto v tvoq sluchai "izdynkite"
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  8. #8

    ok

    Цитирай Първоначално написано от &ILoveU2
    еми купи си една клизма от аптеката и там трябва да има упътване как се ползва. Ето тука да прочетеш http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%...B7%D0%BC%D0%B0

    +1

  9. #9
    kolko struva klizmata v aptekata nali pisahte 4e tam se prodavat

  10. #10

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    112
    ето тук има цена : http://pazar.bg-sex.com/BDSM/Pompa-z...SEKS.1412.html

    и едно мнение на доктор:

    Дебелите книги казват, че с клизмата не трябва да се прекалява. Клизмата е процес, при който в червата ти се вкарва голямо количество вода. Ако прекаляваш с това, нищо чудно да имаш проблем с червата.

    За секс ти е предостатъчно да си направиш няколко анални промивки. За целта трябва да си купиш балон за промивка. Продава се във всяка санитарна аптека на цена около 3-4лв за балон с вместимост 400мл. Балонът има специален пластмасов, тънък накрайник и с него се борави мн лесно - пълниш го с хладка вода (повтарям хладка, важно е!) и съвсем мъничко (не повече от една капчица!) от мек шампоан или душ-гел с неутрално pH. След като напълниш балона по указания начин, пъхваш накрайника, изстискваш водата в себе си и след това сядаш над тоалетната за да изтече от теб. Процедурата можеш да повториш 4-5 пъти докато се увериш, че ще ви бъде приятно.

    Водата за промивката трябва да е хладка за да не се отпуска и изтънява дебелото черво. Количеството от шампоана или душ-гела трябва да е съвсем мъничко за да не увреждаш микрофлората.

    Купи си специален лубрикант и задължително ползвайте презерватив!

    Д-р Александров

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от rumka88
    ето тук има цена : http://pazar.bg-sex.com/BDSM/Pompa-z...SEKS.1412.html

    и едно мнение на доктор:

    Дебелите книги казват, че с клизмата не трябва да се прекалява. Клизмата е процес, при който в червата ти се вкарва голямо количество вода. Ако прекаляваш с това, нищо чудно да имаш проблем с червата.

    За секс ти е предостатъчно да си направиш няколко анални промивки. За целта трябва да си купиш балон за промивка. Продава се във всяка санитарна аптека на цена около 3-4лв за балон с вместимост 400мл. Балонът има специален пластмасов, тънък накрайник и с него се борави мн лесно - пълниш го с хладка вода (повтарям хладка, важно е!) и съвсем мъничко (не повече от една капчица!) от мек шампоан или душ-гел с неутрално pH. След като напълниш балона по указания начин, пъхваш накрайника, изстискваш водата в себе си и след това сядаш над тоалетната за да изтече от теб. Процедурата можеш да повториш 4-5 пъти докато се увериш, че ще ви бъде приятно.

    Водата за промивката трябва да е хладка за да не се отпуска и изтънява дебелото черво. Количеството от шампоана или душ-гела трябва да е съвсем мъничко за да не увреждаш микрофлората.

    Купи си специален лубрикант и задължително ползвайте презерватив!



    Д-р Александров
    polezno \/ naistina li struva 3-4 lv ? a za ednokratna upotreba li e

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от miloto_Pilence
    Ако се прави по-бавно и приятелят ти е по-внимателен не трябва да има проблеми. Пък и ти по време на акта би трябвало да усещаш тялото ;]

    +1

  13. #13
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ami ne znam az ne sum si pravila no vupreki tova ne sum imala problemi po vreme ili sled analen sex.Tova koeto az pravia e da otida do toaletna okolo 4as-dva predi akta,da se izmia staratelno(izpolzvaiki prust4e i mn sapyn) i sled kato prikliy4im sus sexa da izvadia sama 4lena ot sebe si mn bavno i vnimatelno stiskaiki myskylite si taka 4e da sum sigyrna 4e niama da izleze i ne6to drygo

  14. #14

    ok

    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Ami ne znam az ne sum si pravila no vupreki tova ne sum imala problemi po vreme ili sled analen sex.Tova koeto az pravia e da otida do toaletna okolo 4as-dva predi akta,da se izmia staratelno(izpolzvaiki prust4e i mn sapyn) i sled kato prikliy4im sus sexa da izvadia sama 4lena ot sebe si mn bavno i vnimatelno stiskaiki myskylite si taka 4e da sum sigyrna 4e niama da izleze i ne6to drygo

    Мда това мнение е просто супер.Аз също не съм имала проблеми ,но както се казва "никога не е късно да станеш за резил".Затова наистина е добре да се вземат превантивни мерки преди самия акт.
    Russian Aerospace Agency

  15. #15
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138

    Re: Как се прави клизма

    Цитирай Първоначално написано от Канела^
    :
    ...Пробвах с душчето да си промия лекичко поне ануса..........


    Т.7
    swords1010
    Това душче после вземи го изхвърли...
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  16. #16
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Hm, ne mi se pisheshe za klizmi, che temata e mnogo dulga, no poneje taq tema e mnogo vajna za zdraveto shte kaja samo da ne prekalqvate s intminite dushove i da ne slagate sapuni - shte si susipete chrevnite bakterii. Sapun se slaga v raztvora samo v sluchai na zapek. Toq doktor mai ne e v chas mnogo mnogo i ne se uchudvam Te povecheto sa ili reji, ili antibiotik vzemi. A temperaturata trqbva da e kolkoto temperaturata na tqloto ili leko po-topla. Toq doktor za kvi hladki i studeni vodi govori!? Toq da ne e d-r ama po paleontologiq?
    Eating isn't cheating - Arnold

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си