.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Защо повечето момичета ги е срам?

    Защо повечето момичета ги е срам да признаят, че поне веднъж в живота си са опитвали да се самозадоволят? Аз съм чувал, че ако едно момиче се самозадоволява значи е самотно и тъжно, но съм убеден, че това е измислица, но ако не е тогава явно имат причина. Но от друга страна ако е измислица, каква тогава би могла да бъде причината да се срамуват и да крият. Сега от всичките момичета с които съм ходил на 100% всичките са ми казвали, че никога не са опитвали. Да притежаваш тялото си и да не опиташ какво му харесва. Аз мисля,че човек сам знае какво най-му харесва нали той го чуства? Как така момчетата си признаваме, а момичетата не.
    Тва да не пробваш е все едно пред себе си да имаш сладолед и всички да казват "много е готин" и на теб да не ти е любопитно да го опиташ.

  2. #2
    Аватара на Jeuelle
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Blondeland
    Мнения
    2 138
    Момичетата мастурбират когато им се прави секс а няма с кой....Това че повечето не си го признават е въпрос на личен избор. Ти не казваш по колко пъти на ден си миеп зъбите нали???
    Hey ! Mr Tambourine Man, play a song for me,
    In the jingle jangle morning I'll come followin' you..

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Ако пък на мен някой ми каже, че маструбацията замества секса.........А иначе не е удобно да признаеш прид гаджето си, че се самозадоволяваш, защото до известна степен намаляваш нуждата и от него....На мен ми беше трудно да призная пред приятеля си, а аз лично не искам да знам дали и кога той го прави!

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    112
    ей тука пише всичко :P
    http://www.bg-lesbian.com/masturbation/mastrub4.htm

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Jeuelle
    Момичетата мастурбират когато им се прави секс а няма с кой....Това че повечето не си го признават е въпрос на личен избор. Ти не казваш по колко пъти на ден си миеп зъбите нали???
    +10

  6. #6
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    И на мен всеки път ми е мнооооого чудно тъпо е да не си признаваш . . .
    Аз си признавам И го смятам за напълно нормално! =D>

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Jeuelle
    Момичетата мастурбират когато им се прави секс а няма с кой....Това че повечето не си го признават е въпрос на личен избор. Ти не казваш по колко пъти на ден си миеп зъбите нали???
    Защо ми отговаряш като не си прочела въпроса ми. Не съм питал колко пъти, а дали въобще някога са опитвали. Въпроса с миенето на зъбите ако попиташ някого: "Някога мил ли си си зъбите? Не ти ли е било любопитно какво е да си измиеш зъбите?" хахах : ще прозвучи като обида - смисъла е "Аве имаш отвратителен дъх", а не мисля,че да питаш някой дали мастурбира е обида

  8. #8
    Ami za6toto na nqkoi momi4eta im e neodobno da si priznaqt .Tvarde li4noo e da govorqt za tova.
    Dobrite momi4eta otivat v raq, a lo6ite kadeto si poiskakat!

  9. #9
    neznam na kolko si i na kolko sa momi4etata za koito govori6, no as sum na 18 i s moite priatelki si govorim otkrito za masturbiraneto, su6to taka spodelqm i na priatelq mi. tva e normalna tema i e o6te po normalno da se govori za neq m/u priateli i s koito se 4ustva6 komfortno. predpolagam ako o6te ne go e osuznal tova 4ovek se sramuva da go obsujda!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от MACKA prez no6ta
    Ami za6toto na nqkoi momi4eta im e neodobno da si priznaqt .Tvarde li4noo e da govorqt za tova.
    Ти казваш, че някои момичета ги е срам защото им е неудобно??!? Срам и неудобно не е ли едно и също? Прекалено лично е ако ще накърниш чуствата на любимия човек с това което си казал, ако този човек си си ти значи си егоист.

    Цитирай Първоначално написано от cotton candy
    neznam na kolko si i na kolko sa momi4etata za koito govori6, no as sum na 18 i s moite priatelki si govorim otkrito za masturbiraneto, su6to taka spodelqm i na priatelq mi. tva e normalna tema i e o6te po normalno da se govori za neq m/u priateli i s koito se 4ustva6 komfortno. predpolagam ako o6te ne go e osuznal tova 4ovek se sramuva da go obsujda!
    На 19г. съм, но явно около мен само срамливи хора има. Значи на въпроса ми "Защо ги е срам?" ти отговаряш защото се срамуват да го обсъждат?! Няма връзка просто

  11. #11
    - защото са малки и ги е срам
    - защото имат някакви 'принципи'
    - защото им е неудобно да обсъждат такива неща пред приятеЛИ, но пред приятелКИ може да споделят
    - защото са неосъзнати и си мислят, че това е нещо аморално и недопустимо
    - защото е нещо прекалено лично, което не е нужно да става достояние пред другите.


    аз лично нямам проблеми с това ни в мъжка, ни в женска компания само дето в женска ставаме по-обстоятелствени... и навлизаме в подробности
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  12. #12
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Jeuelle
    Момичетата мастурбират когато им се прави секс а няма с кой....
    S tova ne sum mn suglasna.Ne znam kak stoiat ne6tata pri drygite momi4eta no pri men 4ystvoto pri mastyrbacia i pri sex e razli4no no i dvete mi haresvat i i ot dvete imam nyjda.Primerno predi niakolko dni pravih sex s priatelia si i vupreki 4e svur6ih po vreme na sexa sled niakolko 4asa go napravih i sama....

    Ne me e sram da obsujdam temata nito s mom4eta nito s momi4eta.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2003
    Мнения
    907
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Ако пък на мен някой ми каже, че маструбацията замества секса.........А иначе не е удобно да признаеш прид гаджето си, че се самозадоволяваш, защото до известна степен намаляваш нуждата и от него....На мен ми беше трудно да призная пред приятеля си, а аз лично не искам да знам дали и кога той го прави!
    Мен пък ме възбужда да ми казва като се е самозадоволявала - не го приемам, че няма нужда от мен или че нещо не е задоволена, а точно обратното - че е сексуална и има нужда от мен, от секс и не се срамува да си каже. И slun4ice е права - това според мен са две съвсем отделни неща - и аз като нея правя - оня ден мастурбирах сутринта просто защото ми се искаше да правя това, после правихме 3 пъти секс с приятелката ми и вечерта преди да си легна пак си мастурбирах просто за кеф. А пък и ми е странно това нещо с момичетата - нямат проблеми да ти признаят, че са правили секс, а пък се срамуват да си кажат, че се пипат сами...

  14. #14

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    nie pyk si govorim za tova - i s priqtelkite mi , i s priqtelq mi
    i mi haresva ,kato mi go kaje ( vijdame se na 2 mes i polovina) i taka znam , che ima nujda ot men , posle kato mi kaje kakvo tochno si e predstavql kaot go e pravil
    ili pyk mi haresva da mi se obadi i da mi kaje , che iska sega ...
    ama mai po-chesto az mu se obajdam s takiva idei

    nqma nishto losho , no vse pak tova e lichno i kakto ne govorish sys vsixhki okolo sebe si za sexa , koito si pravil , taka i ne syobshtavash na vseoslushanie za tova kak/koga/zashto se samozadovolqvash
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  15. #15
    Понякога(както е през изминалите две седмици) аз и приятелката ми не сме заедно за известен период и тогава съвсем естествено и казвам по тел. за моите желания, какво искам да правим когато с нея сме заедно и как от силна възбуда в мен напира желанието да свърша и искам да си помогна с ръка, представяйки си, че тя го прави, а тя пък от своя страна се радва. Защо да не и кажа - какво лошо има?! Просто когато много я искам и тя не е до мен в мислите си съм с нея, а ръката помага и физически да се доближа до това за което мисля(е, не е същото, но помага донякъде,иначе сигурно ще се изнервям ако дълго подтискам желанието).
    Щом някои от вас го считат за аморално, кажете ми морално ли е да се въздържам и от мастурбиране(въпреки,че самото ми тяло го иска) и желанието да се натрупа до огромна степен и да излизам случайно, да съм подпийнал и някое момиче да ми се сваля, да започне да ме натиска и да я прасна? Желанието за секс идва от психиката и тялото и когато първото е в блокаш и не може да реагира правилно, а тялото казва "дааа,даа...направи го" тогава везните накланят в лошата посока. Ако криете от гаджето, че мастурбирате след това може да решите, че е нормално да скриете и второ и трето и пето и да се отдалечите - колкото по-малко тайни толкова по-добре.

  16. #16
    Не пия, Не Пуша, По Жени Не Хода ! - Да Да ! Skype: love_sexy_girls

  17. #17
    скъпи авторе, подозирам че не ти отговориха точно на въпрса и се надявам аз да се опитам да го направя. Всички досега казват "не говорят, защото ги е срам..." а ти струва ми се питаш защо ги е срам да говорят. Моята гледна точка е следната - всички са ни възпитавали в къщи като малки в дух "доброто момиче на мама и на тати" (няма момиче, което да не е възпитавано в този дух, моля ви се!!!). та това добро момиче на мама и тати неможе за нищо да си позволи да развали репутацията си пред когото и да било, дори пред момчето с което си ляга вечер. Ето за това ни е срам да говорим за това. А да не говорим колко неприлични интерпретации на "тя се самозадоволява" има... които наистина те карат да се чувстваш тъпо. това е просто. това че правиш нещо, не означава, че можеш да говориш за него свободно. това е нещо по-лично дори от това да правиш секс мисля...
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  18. #18

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    Цитирай Първоначално написано от olive_oil
    скъпи авторе, подозирам че не ти отговориха точно на въпрса и се надявам аз да се опитам да го направя. Всички досега казват "не говорят, защото ги е срам..." а ти струва ми се питаш защо ги е срам да говорят. Моята гледна точка е следната - всички са ни възпитавали в къщи като малки в дух "доброто момиче на мама и на тати" (няма момиче, което да не е възпитавано в този дух, моля ви се!!!). та това добро момиче на мама и тати неможе за нищо да си позволи да развали репутацията си пред когото и да било, дори пред момчето с което си ляга вечер. Ето за това ни е срам да говорим за това. А да не говорим колко неприлични интерпретации на "тя се самозадоволява" има... които наистина те карат да се чувстваш тъпо. това е просто. това че правиш нещо, не означава, че можеш да говориш за него свободно. това е нещо по-лично дори от това да правиш секс мисля...
    mmmm tova , che go pravish sam samychyk , ne go pravi po-lichno ot sexa
    spored men sexa e po-lichen , zashtoto spodelqsh lichno prostranstvo s 1 chovek ( v povecehto sluchai )
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от miss california
    Цитирай Първоначално написано от olive_oil
    скъпи авторе, подозирам че не ти отговориха точно на въпрса и се надявам аз да се опитам да го направя. Всички досега казват "не говорят, защото ги е срам..." а ти струва ми се питаш защо ги е срам да говорят. Моята гледна точка е следната - всички са ни възпитавали в къщи като малки в дух "доброто момиче на мама и на тати" (няма момиче, което да не е възпитавано в този дух, моля ви се!!!). та това добро момиче на мама и тати неможе за нищо да си позволи да развали репутацията си пред когото и да било, дори пред момчето с което си ляга вечер. Ето за това ни е срам да говорим за това. А да не говорим колко неприлични интерпретации на "тя се самозадоволява" има... които наистина те карат да се чувстваш тъпо. това е просто. това че правиш нещо, не означава, че можеш да говориш за него свободно. това е нещо по-лично дори от това да правиш секс мисля...
    mmmm tova , che go pravish sam samychyk , ne go pravi po-lichno ot sexa
    spored men sexa e po-lichen , zashtoto spodelqsh lichno prostranstvo s 1 chovek ( v povecehto sluchai )
    приемам и твоето становище : )

    смятам все пак че освен това дали секса или мастурбирането е по-лично, другата част от изказването ми не търпи критика и очаквам отзиви от автора : )
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    Цитирай Първоначално написано от olive_oil
    Цитирай Първоначално написано от miss california
    Цитирай Първоначално написано от olive_oil
    скъпи авторе, подозирам че не ти отговориха точно на въпрса и се надявам аз да се опитам да го направя. Всички досега казват "не говорят, защото ги е срам..." а ти струва ми се питаш защо ги е срам да говорят. Моята гледна точка е следната - всички са ни възпитавали в къщи като малки в дух "доброто момиче на мама и на тати" (няма момиче, което да не е възпитавано в този дух, моля ви се!!!). та това добро момиче на мама и тати неможе за нищо да си позволи да развали репутацията си пред когото и да било, дори пред момчето с което си ляга вечер. Ето за това ни е срам да говорим за това. А да не говорим колко неприлични интерпретации на "тя се самозадоволява" има... които наистина те карат да се чувстваш тъпо. това е просто. това че правиш нещо, не означава, че можеш да говориш за него свободно. това е нещо по-лично дори от това да правиш секс мисля...
    mmmm tova , che go pravish sam samychyk , ne go pravi po-lichno ot sexa
    spored men sexa e po-lichen , zashtoto spodelqsh lichno prostranstvo s 1 chovek ( v povecehto sluchai )
    приемам и твоето становище : )

    смятам все пак че освен това дали секса или мастурбирането е по-лично, другата част от изказването ми не търпи критика и очаквам отзиви от автора : )

    napylno sym syglasna s ostanaloto i az go chakam toq avtor
    ama toi mai puska bombata i bqga kakva nezainteresovanost
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от olive_oil
    скъпи авторе, подозирам че не ти отговориха точно на въпрса и се надявам аз да се опитам да го направя. Всички досега казват "не говорят, защото ги е срам..." а ти струва ми се питаш защо ги е срам да говорят. Моята гледна точка е следната - всички са ни възпитавали в къщи като малки в дух "доброто момиче на мама и на тати" (няма момиче, което да не е възпитавано в този дух, моля ви се!!!). та това добро момиче на мама и тати неможе за нищо да си позволи да развали репутацията си пред когото и да било, дори пред момчето с което си ляга вечер. Ето за това ни е срам да говорим за това. А да не говорим колко неприлични интерпретации на "тя се самозадоволява" има... които наистина те карат да се чувстваш тъпо. това е просто. това че правиш нещо, не означава, че можеш да говориш за него свободно. това е нещо по-лично дори от това да правиш секс мисля...
    Ето един истински отговор! Въпрос на репутация е! Работата е там, че дори правейки го едно момиче често го отрича дори във форум в който е анонимна, защото тя е научена да е против това и трябва да крие и да се срамува. Съгласен съм също и с това, че секса е нещо по-лично след като споделяме личното пространство и тялото си с някой друг. Радвам се, че най-после получих два смислени отговора, защото повечето от предишните бяха отбиване на номера или преобразуване на въпроса в разказно изречение. Благодаря ви! Все пак имало и интелигентни момичета в този форум!

  22. #22
    мерси мерси : )
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  23. #23
    Никога не съм се притеснявала да кажа на гаджето си че мастробирам....намирам го за напълно нормално. Всичките ми приятели, включително и сегашния супер много са се кефили на това. Просто немога да си представя, че има момичета, които не го правят....това е най - добрия начин да опознаеш тялото си, а да не говорим че ако няма мъж на близо това е най - якия начин да разпуснеш напрежението....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си