.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    Joaninna
    Guest

    за пръв път голи пред гаджето

    Кога за пръв път се съблякохте голи пред гаджето си и как стана?Срамувахе ли се,той/тя предразположи ли ви...как се чувствахте?

  2. #2
    От кво да се срамувам? Свикнал съм си с тялото си, познавам го и няма от кво да се срамувам. Па не и грозно или провиснало. А гаджето определено ме предразположи.. . та тя ме съблече.

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 407
    Аз нямам срам! [;

  4. #4
    Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Град
    У насСсСсСс
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.
    И при мен беше така,2 седмици преди да правим секс Не се срамувах...не мисля че има от какво да се срамуваш,все пак това е човека когото обичаш и ако от него се срамуваш...

    Има хора които остават след себе си нещо,само когато клекнат...

  6. #6
    lo6oto_dete:D
    Guest

    aaa

    Цитирай Първоначално написано от iv4enceto
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.
    И при мен беше така,2 седмици преди да правим секс Не се срамувах...не мисля че има от какво да се срамуваш,все пак това е човека когото обичаш и ако от него се срамуваш...
    i po kakuv povod vi suble4e 2 sedmici predi 1viq put kakvo pravihte...malko glupav vupros no mi e interesno

  7. #7

    Re: aaa

    Цитирай Първоначално написано от lo6oto_dete:D
    Цитирай Първоначално написано от iv4enceto
    Цитирай Първоначално написано от Aleandra
    Ами беше около 2 седмици преди да правим секс за първи път. Не се срамувах, защото харесвам тялото си. Смятам, че изглеждам добре и няма от какво да се срамувам. Пък и пред любимия човек няма място за срам.
    И при мен беше така,2 седмици преди да правим секс Не се срамувах...не мисля че има от какво да се срамуваш,все пак това е човека когото обичаш и ако от него се срамуваш...
    i po kakuv povod vi suble4e 2 sedmici predi 1viq put kakvo pravihte...malko glupav vupros no mi e interesno
    и аз това искам да питам....
    според мен няма място за срам
    Не плачи когато всичко свърши-усмихни се че нещо ти се е случило

  8. #8
    Супер фен Аватара на Chiana
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    In the Alcoholic world
    Мнения
    1 098
    Когато за 1 път правихме секс. Т.е. месец, след като тръгнахме. До тогава мисля, че само се обарвахме. Не ме е предразполагал. Аз сама си се събляках. Ама той не беше готов. Аз не го предразположих. И не се получи добре.
    HardC0re and BDSM forever

  9. #9
    Ами аз си ходех само по прашки пред него бая дълго време,но иначе чисто гола се съблякох,когато г правехме за пръв път.той ме събличаше главно

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    София
    Мнения
    156
    Пред любимият човек мисля, че няма място за срам
    Когато вратата на щастието се затвори,
    то друга се отваря!
    Но докато гледаме в затворената врата,
    няма да видим отворената!

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    perfektno tqlo ?
    eba si maikata..


    Yupeeee !

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    dai snimka da ti kaja kolko vuobrajenie trqbva


    Yupeeee !

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    598
    Цитирай Първоначално написано от Paduan`
    perfektno tqlo ?
    e** si maikata..
    zavisi ot razbiraniqta za perfektno

  14. #14
    аз пък не съм правил секс (т.е не е имало пред коя да се събличам), но предполагам, че няма да ме е срам, защото от няколко години си ходя само на нудистки плаж, и нямам срам от голотата. то пък остана и хората да се срамуват от нещо толкова естествено...
    vengeance knows no mercy

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Out Of Space
    Мнения
    485
    Whisskas
    mislq che sum vijdal tvoq snimka .. ama beshe kodja tumna mai , nz ne pomnq..


    Yupeeee !

  16. #16
    нЭ мЭ оЦЭнИ,кОгаТо бяХ самО тВоя,ИскаХ самО теб-сЕга сИ с нея,щаСтлиВ сИ наЛи?нО дЪлбоКо в сЕбе сИ щЕ знаЕш,чЕ аЗ сЪм вСичкО,коЕтО тя нЕ Э!СЕГА ИМАМ НАЙ-СТРАХОТНОTО МОМЧЕ,нО-яД ме Э саМО,чЭ изгУбиХ толКова уСилИя и сЪлзИ за теБ,а тИ сИ пРосТо едИн бОКлуk

  17. #17
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    За първи път беше първия път,когато решихме да правим секс.Да уточня-не го направихме.Разтреперах се.Както съм споменавала в други теми има от какво да се притеснявам.А и той беше същата работа-едва го склоних.Ужас.Ама сега не се притесняваме да се събличаме-правим го за секунди!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Мене ме нема в целата схема
    Мнения
    1 355

    Re: за пръв път голи пред гаджето

    Цитирай Първоначално написано от Joaninna
    Кога за пръв път се съблякохте голи пред гаджето си и как стана?Срамувахе ли се,той/тя предразположи ли ви...как се чувствахте?
    А бе щом се стигне до фаза секс, няма срам
    Иначе ми се е случвало с некоя мацка да иска само на тъмно да го прави и мине време до като се поотпусне та и на светло да и се радвам.


  19. #19
    Макар, че съм с момчето си от 10 месеца не съм се събличала на светло чисто гола пред него. Била съм чисто гола под завивките и т.н., но пред него за да ме види, не. Понеже (не го крия) имам комплекси отностно тялото си. Разхождам се по гащи с разни тениски, но някак не мога да се съблека. Надявам се да свикна с голотата.

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  20. #20
    fake
    Guest
    харесвам си тялото и нямам проблеми с показването му хахах и на плаж се пека без горнище. а пред сегашното ми гаджесе съблякох за пръв път хм...около 2 седмици(или седмица и половина) след като тръгнахме...

  21. #21
    Mi be6e mi neudobno ne sram vodehse ot tova 4e toi e atleti4en i 6te se otvrati kato me vidi NO SAMO AZ TAKA SI MISLIH

    Da predrazpolojime i to mn dobre.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    pld,Bulgaria
    Мнения
    303
    toi super mnogo me razbira6e i me predrazpolaga6e,ama mene super mnogo me be6e sram.taka 4e vse nqkoga trqbva da stane.

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 456
    Цитирай Първоначално написано от Paduan`
    dai snimka da ti kaja kolko vuobrajenie trqbva
    Чшш момичето употребява силни медикаментозни и наркотични вещества - то и аз като ударя 6 бири и мадамите стават фотомодели...
    2т. системно

  24. #24
    Хахах ами беше ми доста неудобно - все пак за 1в път се събличах пред него...Тва стана като се бяхме разгорещили един следобед и той ми смъкна дрешките,пък ми остави само сутиена
    Но чисто гола се съблякох пред него като бяхме решили да се чипкаме у тях

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Vseki si ima nedostatuci- i az ne sum model na Victoria Secret, ama ne mi puka. Za 1-vi put me vidq gola, kogato pravihme za 1-vi put sex, ama beshe svetlo i me vijdashe dobe, sled koeto si se razkarvah gola pokrai nego i ne mi dremeshe. Kato ne mu haresvam da se iznasq ve. Ne biva da se sramuvate i momchetata i momichetata. Edno moe gadje vinagi sled plaj ili kato e bil s men se oblichashe ot glava do peti, a se kefq poveche na poslednoto si gadje, che ne mu puka i si se razkrava pred men, bez da se kompleksira.
    Blame the sin, not the sinner.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си