.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22

Тема: Мода

Hybrid View

  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Сливен
    Мнения
    57

    Мода

    1.Какъв е стила ви на обличане (от главата до петите) ?
    2.Интересува ли ви мнението на хората за вашия начин на обличане ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    1. Стилът ми е спортно-елегантен.... Обичам да съчетавам дрехи
    2. Ама хич не ми пука за мнението на другите, важното е, че аз си се харесвам
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  3. #3
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    hodia gola i ne mi puka kvo misliat za men
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  4. #4

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    124
    Фешън Стаел
    \~/!hOuSe MuSiC rLzZ[!]\~/!

    Епа кавалерче съм.. к'во ми е .. ?!

  5. #5
    Аватара на DiTko
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Монтана
    Мнения
    180
    Цитирай Първоначално написано от hex_girl
    hodia gola i ne mi puka kvo misliat za men
    Аз ти мисля само хубави работи


    Спортно-елегантен стил. Обичам и да съм официален (отива ми )

    Ако се чувствам добре и привлекателен в това, с което съм облечен - не ми пука ама изобщо. Ако нещо усещам, че ми куца обаче и другите го забелязват, в повечето случаи размислям

  6. #6
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826
    Как се обличам ли? Хах, ми като всички останали. Не обичам много много да изпъквам и обикновени тези, които носят шашави дрехи, са ми смешни - желанието да си "различен" понякога те прави идиот.

    Нося дънки, блузки, ризи, много обичам сака и имам доста, имам и няколко костюма, но обикновено ги обличам, когато има повод. Старая се да съм елегантна.
    Мразя ярки цветове и обикновено залагам на черно и кафяво (специално то много отива на очите ми). Е, имам 1-2 "цветни" блузки, но рядко ги слагам.

    Тотално съм отписала маратонките и всякакви видове спортни дрехи - обличам се така само, ако отивам из планината примерно и няма как да тръгна на токчета.

    Обожавам да съчетавам добре дрехи и аксесоари - примерно кафява блуза с кафеви ботушки и чанта (които са комплект), черни дънки/панталон и черно сако. Рядко се водя от "модите", защото не съм и овца - тва е модерно, дай да го носим. Този стаден инстинкт ме дразни.

    И почти винаги на ток, защото съм ниска!

    Това е като цяло. Според мен една жена трябва да е облечена елегантно и с вкус и се водя от този принцип.
    Собственост на Canis_Dirus

  7. #7
    Хм... как се обличам? Не мисля, че мога да определя... обличам се, както ми прищрака. Поянкога много шантаво, понякога напълно незабележимо . Обичам интересните комбинации между спортни дрехи и официални - обожавам да нося дънки с тмна риза и няква блуза отдолу. По принцип не обичам да имам същите дрехи като другите и мисля, че успявам да го постигна...

    А по 2рия въпрос.... хм, това е доста неясен въпрос. Тези, които казват, че хич не им пукало какво мислят другите, лъжат. Не може изцяло да се изолираш от общественото мнение, защото ако беше така, наистина щеше да си ходиш гол, когато ти е топло...
    Приемам съвети и критки относно външния си вид, но от хора, чието мнение ценя. Останалите... не са ми на нивото, както и критиките им
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  8. #8
    Как се обличам? Различно. Тъй като работата ми го налага, всеки ден съм с костюм или някакви официални дрехи и това е малко уморително. Като излизам предпочитам по-спортни дрехи. Дънки, спортни ботушки. За цветовете нямам претенции - имам всякакви. Не харесвам мрачните цветове, въпреки, че често нося черно. Обичам да има нещо цветно в облеклото. Маратонки и екипи нося рядко, но има моменти, в които не може да ме освободят от тях. На кратко може да се каже обичам стилните дрехи, които са комбинирани добре. И също като Кокосчето единствената критика, която зачитам е на близките до мен. Останалите просто ги отразявам

  9. #9
    Супер фен Аватара на kudravoto
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    pri JASON,JAMES,KIRK,LARS AND ROB
    Мнения
    1 468
    ami sportno elegantno no ponqkoga zavisi i ot situaciqta

    ina4e ne se interesuvam ot mnenieto na drugite za oblekloto mi




    "Тялото ми е моят дневник,а татуировките ми са неговите страници"-Джони Деп

  10. #10
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    не ви интересувало мнението на другите??

    вашата мода е основана на това да се водите по мнението на другите..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  11. #11

    Re: Мода

    1.Какъв е стила ви на обличане (от главата до петите) ?
    Ееем, нормално. Обичам шалове и ризи с по-голяма яка... много. И дънки. Всякакви цветове, но особено синьо, червено, черно и лилаво.

    2.Интересува ли ви мнението на хората за вашия начин на обличане ?
    Интересува ме само на тези, които смятам, че се обличат добре.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  12. #12
    Аватара на _showy_
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    София
    Мнения
    652
    Ами.. От главата.. Много обичам шапки. Имам всякакви шапки,
    Може някакво шалче, ако е от плата/преждата на блузката/пуловера.
    Така... Мразя панталони.. Имам, но рядко ги нося, предпочитам дънки или поличка. Обувките задължително трябва да са елегантни. За предпочитане са на ниско токче.

  13. #13
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Ами в общи линии нормално се обличам...Дъмки, тениски и пуловери.Падам си по шаренийки, цверни дрехи, някакви шарени или по- нестандартни бижута като любимия ми гердан с дини... И мидени гривни.
    И обожавам дрехи с картинки. И чанти с картинки. И няй- ралични шапки. Имам си колекция даже...
    Маратонки и ниски обувки. Мразя токове и официални дрехи.

    ИИИ, предполагам че ми пука какво мислят другите, но не много. Това са си моите дрехи все пак
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  14. #14
    мии нормално се нося и аз
    най-много се харесвам с кубинки,дънки (джинси) тениски на групи примерно, едноцветни блузи, елечета, суичъри, тъмни якета (по които имам гадния навик да кича яко значки ) ии червена барета с безопасна игла.

    Слушам до някаква степен приятелите ми.. е, това не значи, че ще спра да си нося колана на пирамидки, само защото го оплюха брутално, приличал на не знам си кво си и блабла. Ама с приятелите имаме сходни виждания онтосно облеклкото и не ми правят естестически проблеми.
    наслушала съм се на коментари като мина "аа, глей тая как се е облекла" и пр.

    Your worst enemy is your self
    Will you fight, or give in?

  15. #15
    От главата до петите...Да видим...Не обичам шапки може би защото не ми отиват Много харесвам копринени шалчета, блузки(доста шарени ) и дънки...Малеее мн обичам дънки!!!

    Интересувам се от мнението само на по-близките ми хора, за другите не ми пука!!! :P
    I’ll always live for the nights that I can’t remember…And the friends I’ll never forget!!!


  16. #16
    Обличам се стилно. Съчетавам черното с някой цвят обикновено. Обичам черно и бяло, черно и червено, черно и синьо...както и съчетанията със сиво и кафяво...мразя натруфени дрехи. Много по-красиво е изчистено облекло и красиви бужита и грим.
    Възможно ли е да бъде по-красиво?

  17. #17
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    слагам един кашонир

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от ~egoistiC
    слагам един кашонир
    Да,ве и язе...
    А кашона от пералнята е адски як,бтв...

    Такам...
    Ако ше говориме сериозно...
    Не ми пука определено колко съм смешна,примерно или нещо такова...
    Как си знам си ходя...
    Често навличам първото хванато,щото нямам време.
    Широки панталонииии
    Що не мъжки дънкиии (:
    Шарени фанелкиии...някви задърпани качулати горнища...
    :P

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Sisqta
    Фешън Стаел
    съгласен съм и аз се обличам така
    Прекрасно е да бъдеш скромен, но не следва да бадеш равнодушен, а да имаш позиция!

  20. #20
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Цитирай Първоначално написано от Sticky778
    Цитирай Първоначално написано от Sisqta
    Фешън Стаел
    съгласен съм и аз се обличам така
    Якоооооооооооо

    Аз уж харесвам по-широки дрехи, а имам и някакви тесни глупости в гардероба...
    Най-накрая си взех джинсии ( ), нови кецове, че старите бяха пред разпадане, горките.. Сега съм си екстра
    What you give is what you get!

  21. #21
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Обличам се съвсем нормално - блузки, потници, дънки, кецове. Когато случая е официален, естествено обличам официални дрехи и обувки на нисък ток.
    Не мога да кажа, че ми пука от мнението на околните, но естествено ме интересува как се обличам.
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  22. #22
    Мега фен Аватара на BioX
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Клан Изток // Видиш ли високи блокове и си в квартала оуууу Шит..
    Мнения
    3 253
    izsyhlen ne6to takova >>>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си