.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 45
  1. #1

    Ако я глътна ще стане ли нещо?

    На 14 съм с приятеля ми много искаме да го направим но преди секса искам да го задоволя и много искам да свърши в устичката ми ако я глътна ще стане ли нещо?И другият ми въпрос е ако направим анален секс без презерватив и свърши ще стане ли нещо?Моля ви пишете коментари,благодаря предварително!

  2. #2
    Повече от фен Аватара на aLakaZam
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    366
    Няма да стане нищо, връй са шибай...


  3. #3
    Ме бейби ако разбирам правилно въпроса ти! Ти питаш дали ако свърши в устата ти (и глътнеш спермата) ще забременееш?-----> Не миличка споко нищо неможе да ти стане НИЩИЧКО!!! А тва в гъза ако ти свърши пак нищо неможе да стане! НЯМА НАЧИН ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ СПОКО

    Аз имам един въпрос към теб
    -На колко години си???
    http://www.impulse.bg/user/D_U_P_L_A_T_A
    Усещам как възбудата ти постепенно нараства.Докосвам те с език и ти стенеш, а аз те захапвам нежно със зъби, защото искам да се убедя, че си жив.Трепериш, но не от болка, настръхваш, но не от студ...

  4. #4
    za da iska6 vsi4ko tova zna4i mnogo go obi4a6 radvam se 4e ima takiva hora opredeleno mislq 4e 6te ti se otblagodari po nai gotiniq na4in vuv svadata na poloviq akt :P

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от NaDuPeNa_PrInCeSa
    Ме бейби ако разбирам правилно въпроса ти! Ти питаш дали ако свърши в устата ти (и глътнеш спермата) ще забременееш?-----> Не миличка споко нищо неможе да ти стане НИЩИЧКО!!! А тва в гъза ако ти свърши пак нищо неможе да стане! НЯМА НАЧИН ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ СПОКО

    Аз имам един въпрос към теб
    -На колко години си???
    +1

  6. #6
    браво бе..започвате да се развивате все по-бързо и бързо..на 14 иска6 да лапаш,да гълташ и анален..представям си като станеш на 19-20 а относно въпроса ти..естествено , че нищо нема да стане..айде..приятно прекарване .. на приятеля ти

  7. #7
    майко...... тръгнали да ми правят секс, а не знаят даже кога се забременява =D> не ми се мисли как се предпазват от болестите

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Цитирай Първоначално написано от ;
    ]майко...... тръгнали да ми правят секс, а не знаят даже кога се забременява =D> не ми се мисли как се предпазват от болестите
    Ти остави това. Но нека да погледнем и от хубавата страна.. момент да я измисля, че ми е трудно.
    А да-- спермата съдържа.... аааа.. полезни вещества, ако имаш късмет може и да е вкусна!! Да не говорим, че от малка ще научиш на колко места може да пъхнете на приятеля ти атрибутченцето, а това е много полезно за общата ти култура. Да не говорим, че ако успееш да забремнееш от анален секс ще си новото чудо на медицината
    Blame the sin, not the sinner.

  9. #9

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    bulgaria
    Мнения
    211
    lape lape obrazovai se.kato qde6 6okolad,rajda6 li tele na milka ili ako vuob6te shva6ta6 kakvo imam predvid

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от sun_flower
    lape lape obrazovai se.kato qde6 6okolad,rajda6 li tele na milka ili ako vuob6te shva6ta6 kakvo imam predvid


  11. #11
    Голям фен Аватара на lwsu
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Сф
    Мнения
    604

    ..

    то малко късно да те разубеждаваме за нещата дето правиш, ама да знаеш че ако гледаш да му угаждаш максимално ще му умръзнеш много бързо, което ще доведе до обратен ефект за тебе .. отиди до книжките в хола, махни праха от тях и намери "1001 нощи" - мисля че щи е от полза , УСПЕХ!!!

  12. #12

    ..

    emi vij sea mili4ka..purvo za takiva raboti si mn muni4ka 6tom daje neznae6 kak moje da se zabremenee..i vtoro tiq ne6ta tepurva 6te gi u4i6 po biologiq...

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Рая
    Мнения
    166
    напоследък мн зле стават тия лапета.. сега6ните пази боже..

  14. #14
    напрао му дай ти свърши в гъза, изпърди го в една Чаша и го изпии.

  15. #15

    ...

    probvai s ba6ta si ako ne ti stane ni6to i s gadjeto nqma da ima6 problem!Garanciq ti davam!
    If you are not first you are last!

  16. #16

  17. #17
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945
    Цитирай Първоначално написано от Atula
    Цитирай Първоначално написано от ;
    ]майко...... тръгнали да ми правят секс, а не знаят даже кога се забременява =D> не ми се мисли как се предпазват от болестите
    Ти остави това. Но нека да погледнем и от хубавата страна.. момент да я измисля, че ми е трудно.
    А да-- спермата съдържа.... аааа.. полезни вещества, ако имаш късмет може и да е вкусна!! Да не говорим, че от малка ще научиш на колко места може да пъхнете на приятеля ти атрибутченцето, а това е много полезно за общата ти култура. Да не говорим, че ако успееш да забремнееш от анален секс ще си новото чудо на медицината
    Дам. Да гледаме положително
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  18. #18

    daaaa

    true story!
    If you are not first you are last!

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    665
    естествено че нищо няма да стане..

  20. #20

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofia ofc ^^
    Мнения
    181

    Re: Ако я глътна ще стане ли нещо?

    Цитирай Първоначално написано от sohodol
    На 14 съм с приятеля ми много искаме да го направим но преди секса искам да го задоволя и много искам да свърши в устичката ми ако я глътна ще стане ли нещо?И другият ми въпрос е ако направим анален секс без презерватив и свърши ще стане ли нещо?Моля ви пишете коментари,благодаря предварително!
    Да щЪ забременеш НЕ ГО ПРАИ

    Или пък не... може ти изпадат зъбите или да умреш
    Don't you see their bodies burning?
    Desolate and full of yearning
    Dying of anticipation
    Choking from intoxication

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от NaDuPeNa_PrInCeSa
    Ме бейби ако разбирам правилно въпроса ти! Ти питаш дали ако свърши в устата ти (и глътнеш спермата) ще забременееш?-----> Не миличка споко нищо неможе да ти стане НИЩИЧКО!!! А тва в гъза ако ти свърши пак нищо неможе да стане! НЯМА НАЧИН ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ СПОКО

    Аз имам един въпрос към теб
    -На колко години си???
    На 14 съм с приятеля ми много искаме да го направим но преди секса искам да го ..

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Цитирай Първоначално написано от biZkiT
    Цитирай Първоначално написано от NaDuPeNa_PrInCeSa
    Ме бейби ако разбирам правилно въпроса ти! Ти питаш дали ако свърши в устата ти (и глътнеш спермата) ще забременееш?-----> Не миличка споко нищо неможе да ти стане НИЩИЧКО!!! А тва в гъза ако ти свърши пак нищо неможе да стане! НЯМА НАЧИН ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ СПОКО

    Аз имам един въпрос към теб
    -На колко години си???
    На 14 съм с приятеля ми много искаме да го направим но преди секса искам да го ..
    Не прави секс-- пък и колкото да ти се ще на 14 нищо осбено не можеш да направиш. 14- секс? Вие нормални ли сте? Обаче като забременееш, не ни се жалвай на нас. Или като след два дни почнат да те мъчат въпроси от сорта на: може ли да забеменея от анален секс и аз кога ще изпитам оргазъм.. а какво е оргазъм-- не флуди форума...
    В стремежа си да порастнете сте смешни. По-добре се учете, обогатете се максимално и като научите всичко, тогава започвайте да правите секс.
    ---> !!! Даже и в "Sex & the city" Саманта каза, че малките курви, които се почват на 14 нямат детство.
    Blame the sin, not the sinner.

  23. #23
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Не, няма.

  24. #24
    Фен Аватара на tsvety_91
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Sofiq
    Мнения
    107
    ах може би един глупав въпрос,значи духала съм на моя приятел,но до сега не ми е свършвал в устата,та въпроса ми е знам че вкуса на спермата е различен,но все пак ми се струва,че не е особено хубаво,ако мойе някои по-опитни да ми кажат как е?
    Обичай така,както искаш да бъдеш Обичан!
    Хора моля вижте ми животинките: http://www.lubimec13.com//levelup.php?id=1608
    http://www.jivotno.com/svirka
    Благодаря

  25. #25

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от antistupida
    probvai s ba6ta si ako ne ti stane ni6to i s gadjeto nqma da ima6 problem!Garanciq ti davam!
    mejdudrugoto mnogo tup komentar(6ega) /// po temata seki ima pravo da si re6ava koga da go pravi i kvo da pravi no trqbva naistina da se obrazova6 malko a vie ot foruma nedeite da q napadate vednaga za kvo mislite ni pita nas drugite za da razbere u4i se ot tuk nedeite da q napadate vednaga

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си