.
Отговор в тема
Страница 2 от 12 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 286
  1. #26
    Напрегнато ли е мн,че нещо мн се претиснявам и нз дали ще мога да се справя и моля ви наистина стискайте палци да не се изложа
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от PaMcHetO
    Напрегнато ли е мн,че нещо мн се претиснявам и нз дали ще мога да се справя и моля ви наистина стискайте палци да не се изложа
    Няма за какво да се притесняваш. Говори уверена и сигурна в казаното, както и в знанията си. Напълно е нормално да си малко напрегната, но това трябва да е в граници. Ще съжаляваш, ако се провалиш заради притеснение.
    Основните въпроси са относно мнението ти за самия проект, за подготовката ти, за есето ти и за темата, с която си кандидатствала. Накрая ти дават възможност да добавиш нещо за себе си, но аз не се бях подготвял предварително и на прима виста казах две-три изречения.
    Успех!

  3. #28
    Мерси мн наистина да се надява ме че ще се справя а това нещо за себе си какво каза JustaMan е ако не е тайна де?
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  4. #29
    Честно да ти кажа, не се замислях много. Казах, че съм радостен, че съм част от проекта и че се надявам на успех. Жената ме попита за нещо лично, което искам да споделя, и аз вече си въртях в главата интересни неща, но после каза "и което да е важно за кандидатурата ти" и аз...
    Аз лично доста съжалявам, че интервюто не беше на живо, защото щях да се справя с пъти по-добре, но това би било доста по-трудно осъществимо.
    А, и между другото да знаеш, че те следят форума и ни гледат какви ги пишем.
    Поздрави на екипа от фондацията! :P

  5. #30
    Сериозно ли?ем значи си се справил мн добре а ти с какво кандидатства?
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  6. #31
    Ха, справил съм се аз. Кандидатствах с литература и мисля, че се справих с повечето въпроси, но накрая ме "убиха" с "Кои са братя Жекови?".... никаква идея.

  7. #32
    и кои са че и аз нещо не се сещам малииии срамота
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  8. #33
    Работата е там, че аз живея на улица Братя Жекови, но и аз нямам никаква идея. Мисля си, че бяха участници в революционна чета. Даже в интернет не намирам нищо.

  9. #34
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    JustaMan, пиши ми ЛС, че искам да те питам нещо за интервюто.
    Между другото, питали са те за Братя Жекови, не само защото живееш на тая улица, а и защото от "Епопея на забравените" има такъв стих, а и той също май влиза в конспекта ни....
    http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...ID=912&Level=2
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    JustaMan, пиши ми ЛС, че искам да те питам нещо за интервюто.
    Между другото, питали са те за Братя Жекови, не само защото живееш на тая улица, а и защото от "Епопея на забравените" има такъв стих, а и той също май влиза в конспекта ни....
    http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...ID=912&Level=2
    Наскоро учихме за "Епопея на забравените", но изобщо не се сетих, че в нея има такова стихотворение... Питай.

  11. #36
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Йей ^^ И при мен мина... Човекът който ме интерюира беше доста печен и се разбрах с него.. късмет, на тези които не са минали.И внимавайте, има доста труднички въпроси...

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от Sintya
    Йей ^^ И при мен мина... Човекът който ме интерюира беше доста печен и се разбрах с него.. късмет, на тези които не са минали.И внимавайте, има доста труднички въпроси...
    МмМ мерси мн ни успокой ама наистина ли са трудни? Мене утре ще ме интервюират към два часа и мола ви се стискайте палци
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  13. #38

    za 100 stipendii

    zdraveite,pi4ove i pi4ki! purvo iskam da kaja edno GOLQMO 4estito na vsi4ki, koito se klasiraha za vtori krug i da im pojelaq uspeh da se spravqt dobre na intervuto! ne znam dali pove4eto to u4astnicite ve4e sa intervuirani-az ve4e sam i tova moje samo da me radva(razbira se).Mislq 4e se spravih dobre,no bqh edna ot purvite i dori ne podozirah, 4e 6te mi vzimat intervu po telefona, tak 4e v na4aloto malko 6ok be6e za men...ama spored setsra mi,koqto be6e do men,sam se spravila pove4e ot blestq6to A i az smqtam 4e ne bqh mn spekana,koeto si e golqmo ne6to za men uspeh na vsi4ki o6te vednuj!!!

  14. #39
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Цитирай Първоначално написано от PaMcHetO
    Цитирай Първоначално написано от Sintya
    Йей ^^ И при мен мина... Човекът който ме интерюира беше доста печен и се разбрах с него.. късмет, на тези които не са минали.И внимавайте, има доста труднички въпроси...
    МмМ мерси мн ни успокой ама наистина ли са трудни? Мене утре ще ме интервюират към два часа и мола ви се стискайте палци
    Ами задават по особени въпросчета... трябва хубаво да знаеш какво си писала в есето и да си наясно с всяка една дума в него. Иначе от обща култура също задават въпроси. Ключът е да си спокойна/спокоен и да си да мислиш бързо когато ти задават въпросите...

  15. #40
    Добре де, само мен ли не са ме питали за нещо различно от това в есето? Кандидатствах с литература и ми задаваха въпроси само за авторите, които съм споменала там - те вярно, че бяха 5-6 и ни отнеха повечето време, ама...
    Бе ключът е да не се спичаш, че ще е страшно и да си сигурен в това, което приказваш. Ако си наистина подготвен де, ако кандидатстваш "просто ей така" надали ще е толкова лесно.


  16. #41
    мхм така си е ама и аз малко се поизложих ама съвсем малко де всички ли минахме вече?а на вас казаха ли ви кога ще са готови резултатите?
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  17. #42
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    На най-добрата ми приятелка още не са й звъняли.
    Мен ми казаха, че резултатите излизат в края на този месец.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  18. #43

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    gabrovo
    Мнения
    14
    НЕ МИСЛЕХ ЧЕ ЩЕ Е ТОЛКОВА ГАДНО 4ЕСТНО... САМО ДА НЕ ВИ СЕ ПАДА ТАЗИ КОЯТО СЕ ПАДНА НА МЕН ЧЕ ТЕЖКО ВИ!!! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ КЪСМЕТ!!!
    kakvoto i da tursi6 vinagi go namira6 kogato nai malko o4akva6

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от tralalala
    НЕ МИСЛЕХ ЧЕ ЩЕ Е ТОЛКОВА ГАДНО 4ЕСТНО... САМО ДА НЕ ВИ СЕ ПАДА ТАЗИ КОЯТО СЕ ПАДНА НА МЕН ЧЕ ТЕЖКО ВИ!!! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ КЪСМЕТ!!!
    Хехе какво толкова, да не хапе? Нормално е да не си се справил, ако не си бил спокоен.

  20. #45
    Ima li nqkoi na kogoto o6te da ne sa mu zvanqli?Za6toto na men ne sa

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от adri_qna
    Ima li nqkoi na kogoto o6te da ne sa mu zvanqli?Za6toto na men ne sa
    Не се притеснявай, има време до края на февруари.

  22. #47
    дам миличка не се тревожи ще ти звъннат а аз да ви питам имали някой с биология и да са му се обаждали вече щот моята приятелка е с биология и още не са и звъннали
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  23. #48
    На мен ми звъннаха. На който още не са му звъннали изкам да го посъветвам да не се претеснява. Те са няколко хора питат те нещо и изклучват микрофона и слушат отговора ти. Задалжително ще те питат какво ще правиш с парите .(аз участвах с информатика)

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от yoozo
    Задалжително ще те питат какво ще правиш с парите .(аз участвах с информатика)
    Мен не са ме питали това.

  25. #50
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от JustaMan
    Цитирай Първоначално написано от yoozo
    Задалжително ще те питат какво ще правиш с парите .(аз участвах с информатика)
    Мен не са ме питали това.
    Нито пък мен.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си