.
Отговор в тема
Страница 4 от 12 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 286
  1. #76
    На мен ми се обадиха точно на рождения ми ден. Беше много напрегнато и мисля, че се издъних, но карай! Здраве да е.

  2. #77
    Мен отдавна ми се обадиха....ииии яко сгафих....кандидатствам с литература, а тотално обърках Вазов с Ботев или обратното...тия двамата са ми един дол дренки...извинявам се, но не съм им фенка...просто не могат да ме заинтригуват...та голям срам брах ви казвам....е, после добре стана, говорих за Кинг, и за "Пътеводителя", и за други автори, които харесвам (това, че не харесвам опълченската поезия, не означава, че не чета като за състезание...)...и така...не знам...казах, че пиша...яд ме е, че не казах, че в момента пиша роман...ама сега...късно вече...ще видим...."каквото сабя покаже"

  3. #78
    Цитирай Първоначално написано от JustaMan
    Цитирай Първоначално написано от kelly _clarkson _93
    някой може ли да ми каже дали на мобилния звънят или на домашния,защото на мен домашният ми не работи и не знам дали го знаят, още не са ми се обадили
    С едни червени движещи се букви в сайта пише нещичко
    Мислиш ли, че не съм им се обадила?... Впрочем те в каква последователност звънят?

  4. #79
    на теб още ли не са ти се обадили? божеее.. а казаха 4е резултатите (крайното класиране) ще излезе към края на февруаари...мн им куца организацията...

  5. #80
    Цитирай Първоначално написано от aviska_
    Мен отдавна ми се обадиха....ииии яко сгафих....кандидатствам с литература, а тотално обърках Вазов с Ботев или обратното...тия двамата са ми един дол дренки...извинявам се, но не съм им фенка...просто не могат да ме заинтригуват...та голям срам брах ви казвам....е, после добре стана, говорих за Кинг, и за "Пътеводителя", и за други автори, които харесвам (това, че не харесвам опълченската поезия, не означава, че не чета като за състезание...)...и така...не знам...казах, че пиша...яд ме е, че не казах, че в момента пиша роман...ама сега...късно вече...ще видим...."каквото сабя покаже"
    И при мене беше така. Аз съм с математика и на един въпрос- тотална излагация. Просто няма да я взема и това е. :P А тази дето ме интервюира беше някаква много зла.

  6. #81

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    sofia
    Мнения
    31
    Край!

    И на 8 март да се похвалите

  7. #82
    kvo da vi kaja mn qko me izpitaha ...az uj sas istoriq kandidastvah i sam 10 klas a te me razhodiha po celiq material ot 7 do 10 klas naprao mi e*aha maikata ama kakto i da e... mislq 4e se spravih stiskaite mi palci i az 6e stiskam 4e daje i na krakata a ina4e kolkoto do organizaciqta 4akahme 2 meseca za rezultatite ,sega o6te 2 za krainite i to malko rabotata zaprili4a kato stipendiite ot daskalo o6te malko 6e te nakarat da podade6 molba ot qslata ta da polu4ava6 v 10 klas ama moje i pri vas da ne e taka v kraina smetka v kardjali jiveq....

  8. #83
    някой от Бургас няма ли?

  9. #84
    Успех на 8-ми

  10. #85
    На мене ще ми се обадят утре Точно на последния ден и съм доста притеснен.

  11. #86
    Цитирай Първоначално написано от Dieselll
    На мене ще ми се обадят утре Точно на последния ден и съм доста притеснен.
    Без страх! Просто си отпусни душицата. Ще се правиш, ако не се притесняваш. Гледай да покажеш най-добрите си качества и това, което си описал в есето си и всичко ще бъде наред. \/
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  12. #87
    Hora stiskaite palci,dnes 6te mi se obadqt v 15:00 4asa!I az dosta se pritesnqvam!Uspeh na vsi4ki!!!

  13. #88
    Цитирай Първоначално написано от kelly _clarkson _93
    някой от Бургас няма ли?
    Има, има


  14. #89
    Отгоре със червения надпис в сайта.
    И след няколко месеца мъчения и интервюта, дойде мигът на истината! Успех на всички ни!
    Имам чувството, че ако я взема тази стипендия, много яко пазаруване ще падне.
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  15. #90
    На мен сега в петък ми се обадиха и ми казаха тази седмица да очаквам обаждането!Изчетох всичко дотук,но май никой няма с туризъм,аз понеже с това кандидатствах!Не съм притеснителна,обаче малко ми е неловко защото нямам кой знае каква подготовка от училище...все пак гимназия..а и съм в малко крайдунавско градче(Силистра) Ами хора информацията Ви помага,за което благодаря! Искам най-искрено на всички Ви да пожелая успех и да се надяваме най-добрите да се класират ...
    DoN`T SaY YoU LoVe Me UnLeSs YoU ReAlLY MeAn It CaUsE I MiGhT Do SoMeThInG CrAzY LiKe BeLiEvE It!!!

  16. #91
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от LaDy_FroM_HeLL
    На мен сега в петък ми се обадиха и ми казаха тази седмица да очаквам обаждането!Изчетох всичко дотук,но май никой няма с туризъм,аз понеже с това кандидатствах!Не съм притеснителна,обаче малко ми е неловко защото нямам кой знае каква подготовка от училище...все пак гимназия..а и съм в малко крайдунавско градче(Силистра) Ами хора информацията Ви помага,за което благодаря! Искам най-искрено на всички Ви да пожелая успех и да се надяваме най-добрите да се класират ...
    Най-добрата ми приятелка кандидатства с туризъм също
    Желая ви късмет и на двете!
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  17. #92
    Абе всичките сте едни такива надъхани... жалко, че чак сега се включвам в темата. Та да ви кажа какво се случи с мен.

    Дремя си аз една сутрин в леглото и ми звъни телефона. Вдигам и почват да ми обясняват как съм се класирала за втори кръг (аз това вече го знам, нали) и кога да ми се обадят въпросния ден за интервю по телефона. Интервю по телефона! Бах т'ва интервю! И викам да ми се обадят до 10:30, че после няма да съм вкъщи. Звъннаха ми в 11:30. Бях в един съученик. Изолирах се в друга стая и започна интервюто. Започна жената с въпроси какво ме е привлекло и защо съм решила да участвам... до тук добре. След това ме пита "Какво ти е отношението с Гьоте?" Седя и мигам на парцали и почвам да се чудя какво ме пита. Тъй като уча в гимназия Гьоте, я попитах дали има предвид училището (или Гьоте институт, или де да знам какво...). Тя ме поправи - за поета Гьоте. Седя тъпо на телефона и тя пита дали съм чела нещо от него. И аз "не". Тя "Как може да си 12ти клас немска гимназия и да не си чела Гьоте?!" Седя и гледам тъпо. Пита ме за още няколко немски автора - "Не". Казах й други, които съм чела, които на нея явно нищо не й говореха. Следващия въпрос беше "А Смирненски кой е?" Това ме уби... и все така... разни интересни забиващи въпроси, дето просто явно беше нещо крива и аз го отнесох. Като цяло въобще не можах да направя добро впечатление. Много ме забиваше. По едно време ме изкара, че се интересувам от темата за дявола и т.н. след като й казах, че ми харесва "Дяволско" на Далчев. Та... не се надявам. Особено като ви гледам какви сте доволни.

    Успехче на 8ми!
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  18. #93
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    Абе всичките сте едни такива надъхани... жалко, че чак сега се включвам в темата. Та да ви кажа какво се случи с мен.

    Дремя си аз една сутрин в леглото и ми звъни телефона. Вдигам и почват да ми обясняват как съм се класирала за втори кръг (аз това вече го знам, нали) и кога да ми се обадят въпросния ден за интервю по телефона. Интервю по телефона! Бах т'ва интервю! И викам да ми се обадят до 10:30, че после няма да съм вкъщи. Звъннаха ми в 11:30. Бях в един съученик. Изолирах се в друга стая и започна интервюто. Започна жената с въпроси какво ме е привлекло и защо съм решила да участвам... до тук добре. След това ме пита "Какво ти е отношението с Гьоте?" Седя и мигам на парцали и почвам да се чудя какво ме пита. Тъй като уча в гимназия Гьоте, я попитах дали има предвид училището (или Гьоте институт, или де да знам какво...). Тя ме поправи - за поета Гьоте. Седя тъпо на телефона и тя пита дали съм чела нещо от него. И аз "не". Тя "Как може да си 12ти клас немска гимназия и да не си чела Гьоте?!" Седя и гледам тъпо. Пита ме за още няколко немски автора - "Не". Казах й други, които съм чела, които на нея явно нищо не й говореха. Следващия въпрос беше "А Смирненски кой е?" Това ме уби... и все така... разни интересни забиващи въпроси, дето просто явно беше нещо крива и аз го отнесох. Като цяло въобще не можах да направя добро впечатление. Много ме забиваше. По едно време ме изкара, че се интересувам от темата за дявола и т.н. след като й казах, че ми харесва "Дяволско" на Далчев. Та... не се надявам. Особено като ви гледам какви сте доволни.

    Успехче на 8ми!
    И аз не се надявам. Усетих, че май съм неприятна на жената. Пита ме кой е последният роман, който съм чела. Отвърнах, че е "Под игото", защото скоро си поправях 1 тема за Вазов и бях принудена за 3ти път да чета творбата, а тя мисли, че чета само произведения от списъка ми по литература. Тъпо се получи, защото веднага си помисли най-лошото, а именно, че не съм заинетресувана от литературата, а чета само каквото е задължително. Затова не обичам интервютата по телефона, по-добре да беше очи в очи. Но каквото стане
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  19. #94
    Остави! Аз почнах да обяснявам, че "Портретът на Дориан Грей", "Пътеводител на галактическия стопаджия" и "Шифърът на Леонадро" ми харесват и тя ме пита какво било общото между трите, че ми харесвали. Греда! Въобще пълен цирк...
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  20. #95
    Цитирай Първоначално написано от DeePurple
    Цитирай Първоначално написано от kelly _clarkson _93
    някой от Бургас няма ли?
    Има, има
    Има...
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  21. #96
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    Остави! Аз почнах да обяснявам, че "Портретът на Дориан Грей", "Пътеводител на галактическия стопаджия" и "Шифърът на Леонадро" ми харесват и тя ме пита какво било общото между трите, че ми харесвали. Греда! Въобще пълен цирк...
    Добре де, защо трябва да има общо между всичките, че да ти харесват ?! Аз бях писала за Клавел, Буковски и Толкин и за всичките й казах по нещо различно, което ме е впечалило, а за задължителна литература въобще не сме си говорили... Ollas, съжалявам, че така се е получило при тебе, като ти гледам мненията, би си заслужавала ( пък и щото аз също харесвам Уайлд, а "Пътеводителя" вчера го почнах )


  22. #97
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Цитирай Първоначално написано от Ollas

    Много ме забиваше. По едно време ме изкара, че се интересувам от темата за дявола и т.н. след като й казах, че ми харесва "Дяволско" на Далчев. Та... не се надявам.
    Усетих, че май съм неприятна на жената.
    И аз така. Много беше гадна. Каза ми да не философствам много. Съдейки по това, което казвате за вашите интервюта, май ни интервюира една и съща жена.
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  23. #98
    Purvo sorry,4e ne pi6a na kirilica A po temata,na men mi se obadiha v petak,ne be6e jena,a mil i priqten muj durja se mn dobre,no az pak se pritesnqvah i tova mi izigra malko lo6a 6ega,no ob6to vzeto mislq,4e se spravih dobre.Az sam s geografiq i turizum,no v eseto ne bqh spomenala,4e iskam da sledvam turizum ,za6toto,kogato pisah eseto (oktomvri mesec) vse o6te ne bqh re6ila koq specialnost da izbera.Jelaq na vsi4ki uspeh

  24. #99
    Първо здравейте На мен ми се обадиха вчера към 11: 20 някъде..тъкмо щях да излизам..беше мн мила жена(ако не се лъжа е същата която ми телефонира и първия път).Цялата работа си беше в рамките на 15 минутки,мина мисля добре..естествено се притесних..ма като чета повечето са били така..но жената беше мн мила поне по гласа..задаваше ми спокойно въпросите..ма може щоту съм от по-малките говорихме си за туризма,за моите възгледи и прочие..Но аз не мога да се оплаша от гласа,който ми се падна .. даже бих казала,че на мен със сигурност жената ме хареса...а й щом не ме прекъсва бееше суперско понеже като цяло си плямпам много и така надявам се да са ни запомнили всички с хубаво!Успех на всичкии
    DoN`T SaY YoU LoVe Me UnLeSs YoU ReAlLY MeAn It CaUsE I MiGhT Do SoMeThInG CrAzY LiKe BeLiEvE It!!!

  25. #100

    :)

    В сайта пише че резултатите ще са готови на 8.03... как мислите ще успеят ли дотогава да определят печчелившите или ще се забавят?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си