.
Отговор в тема
Страница 5 от 12 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 286
  1. #101
    Аз залагам най-рано на десети...Ако наистина ги изкарат на 8ми ще съм много изненадана.


  2. #102
    A има ли някой, на когото са му звънили в началото на миналата седмица, за да очаква обаждане за интервю, а не са му се обадили до ден днешен?

  3. #103
    Поне тук няма такова оплакване. Да не си си сменяла телефона? Пиши им един мейл да видиш к'во ще стане. (:


  4. #104
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    Остави! Аз почнах да обяснявам, че "Портретът на Дориан Грей", "Пътеводител на галактическия стопаджия" и "Шифърът на Леонадро" ми харесват и тя ме пита какво било общото между трите, че ми харесвали. Греда! Въобще пълен цирк...
    Питала те е какво е общото, за да разбере дали си сигурна в това, което казваш и дали можеш да се аргументираш. Стига сте обвинявали другите за своите пропуски. И аз не знаех какви са братята, на чието име е кръстена улицата, на която живея, но иначе мисля, че се справих прилично. Всеки е виновен сам за пропуските си.
    Аз казах, че Дебелянов и Вазов са любимите ми автори и тя каза, че нямат нищо общо. Аз пък се аргументирах спокойно... как, защо, какво...

  5. #105
    Цитирай Първоначално написано от JustaMan
    Цитирай Първоначално написано от Ollas
    Остави! Аз почнах да обяснявам, че "Портретът на Дориан Грей", "Пътеводител на галактическия стопаджия" и "Шифърът на Леонадро" ми харесват и тя ме пита какво било общото между трите, че ми харесвали. Греда! Въобще пълен цирк...
    Питала те е какво е общото, за да разбере дали си сигурна в това, което казваш и дали можеш да се аргументираш. Стига сте обвинявали другите за своите пропуски. И аз не знаех какви са братята, на чието име е кръстена улицата, на която живея, но иначе мисля, че се справих прилично. Всеки е виновен сам за пропуските си.
    Аз казах, че Дебелянов и Вазов са любимите ми автори и тя каза, че нямат нищо общо. Аз пък се аргументирах спокойно... как, защо, какво...
    Въпросът не беше коректен. Друга работа е аз какво съм казала. Ама замисли се въобще... Интервю по телефона! Що за интервю. Тя вместо да ми даде възможност да покажа, че аз съм човекът за тая стипендия, тя почна да ме затапва.

    DeePurple, Пътеводителят си заслужава. Поне първата част. После не е толкова интаересно.
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  6. #106
    На някой от вас казвали ли са му на интервюто, че оценките от есето му са много добри???

  7. #107
    Koito spe4elqt kak li 6te im dadat parite.. sig nqma da e na edin pyt (think)

  8. #108
    Хелоу, аз нямам спомен да са ми казали точно "есето ти е мн добро,или оценката ти е добра".Говорехме по-него но г-жата не коментира оценките му с мен А относно парите ..ще си бъдат на вноски както са в у-ще стипендиите и пак ще бъдат на карти ..ПРЕДПОЛАГАМ !
    DoN`T SaY YoU LoVe Me UnLeSs YoU ReAlLY MeAn It CaUsE I MiGhT Do SoMeThInG CrAzY LiKe BeLiEvE It!!!

  9. #109
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Аз се постарах много за есето и го писах с голяма обич наистина...защото то не беше създадено ей така едва ли не на сила, а с огромно желание. Но не ми казаха дали са го харесали и какви са ми оценките, както и да е. Аз знам, че дадох всичко от себе си, че се старах и силно желая да съм успяла. Яд ме е, че се притесних на интервюто и не казах на жената повече за обичта ми към литературата. Изобщо не й казах, че пиша есета, стихотворения и че искам да пиша книга, а то това бяха важни неща, имайки предвид, че кандидатствах с литература. Нищо, дано късметът ми се усмихне, а ако не стане - здраве да е!
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  10. #110
    Щом си на 2-ри кръг, значи есето ти им е допаднало. Едвали са поставяли оценки.

  11. #111
    честит 8ми март на всички момичета ! сега е 8ми март, ама няма още изнесени резултати от стипендиите дали изощо днес ще ги изнесат... оффф толкова много искам вече да разбера

  12. #112
    ohhh ot 7 4asa sam pred kompa i 4akam da gi izkarat ama o6te ni6to nqma aide xora stiskam vi palci ...aaa i 4estit praznik na vsi4ki !!!

  13. #113
    Честит осми март на всички момичета! Пожелавам ви всичко най-най..Дано да ни направят един хубав подарък за празника \/ На мен ми казаха по телефона, че до края на седмицата щели да се опитат да ги изнесат нещо такова..

  14. #114
    Не вярвам да са толкова работни, че в събота да изкарат списъка със спечелилите. Все пак надеждата умира последна

    Честит празник, девойки!
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  15. #115
    От сутринта проверявам и се съмнявам,че изобщо до понеделник ще ги изнесат. Най-рано-10. Честит празник!
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  16. #116

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    13
    1во ЧЕстит празник НА всиЧКИ момичета... Ъъ за тфа на мене този човек, който ми се обади беше чел нали предварително есето ми е каза, че наистина много му е харесало но... аз мисля че не от тези хора, които вземаха интервюто зависи а от специална комисия но всепак аз така си мисля нз ... а иначе за това да ли да вземеш стипендия зависи най-вече от есето ... след това от интервюто ии естествено тези кото са със социална квота са облагодетелствани ии там на базата на семейния доход също се дават точки ии най-накрая тези, които имат най-много точки взимат.. м/у другото отдеве посетих сайта ии видях че ще има и поощрени

  17. #117
    Според мен, ако са сериозни хора, трябва да спазят думата си и да изнесат резултатите днес.

  18. #118

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    13
    Цитирай Първоначално написано от JustaMan
    Според мен, ако са сериозни хора, трябва да спазят думата си и да изнесат резултатите днес.
    Вече съвсем загубих надежда, че днес ще изнесат резултатите... а и за 1вия кръг бая се позабавиха тъй че ме съмняват

  19. #119
    abe, nz ama 200 na 200 sam ubedena 4e nqma da gi iznesat dnes...kato se ima predvid 4e sam optimist... uspeh na vsi4ki vse pak i ne 4akaite mnogo mnogo...te hubavite ne6ta stavat neo4akvano

  20. #120
    ami kvo da vi kaja ...edva li 6e e dnes ?! ooooo za6to ??? tolkva vreme 4akame i ni darjat pod naprejenie,4e prosto ne e verno ...ama aide nadejdata umira posledna

  21. #121

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    13
    Е мНоу СА неКОреКТНи тия ... ПФФ писна ми начи ам като не могат днеска що обещават начии уаа УжаС

  22. #122
    Наистина направо... Много се надявах да излезнат днес.
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  23. #123
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Абе, там пише "степендианти" и "поощрени", ама няма нищо.
    От сутринта е така и аз си помислх, че ги качват ама... нъц.
    Сигурно другата седмица ще излезнат... пфф...

  24. #124
    Ако не се лъжа, в момента се работи по качването на данните. В категориите "Стипендианти" и "Поощрени" са сложени бутони към всяка буква както е при класираните за интервю... Нямам търпение!
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  25. #125
    Изтръпвам от вълнение!
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си