.
Отговор в тема
Страница 10 от 12 ПървиПърви ... 6789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 286
  1. #226
    хмм... аз още чакам

  2. #227
    На мен вече и парите ми пратиха...

  3. #228
    Аватара на sauron
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Mordor
    Мнения
    17
    На страницата на сайта вече има условията за кандидатстване тази година. И стипендиите са 1500 . Но има и доста други промени. Мислите ли да пробвате пак тази година?
    Надявам се тази година сроковете да се спазят :P

  4. #229
    Аватара на amazonkata90
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    паралелно
    Мнения
    454
    Да. Мен ме одобриха миналата година, сега мисля да се пробвам за стипендията за изключителни постижения.

  5. #230
    има ли някой, който е бил с немски език и какви въпроси задават

    Hold, hold me for a while ... I know this won't last forever ... So hold, hold me tonight
    before the morning takes you away ...

  6. #231

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    И аз ще кандидатствам, тази година за 1 ви път. Изчетох цялата тема.... + което разбрах ,че се кандидатства с 1 предмет. Аз обаче имам проблем, защото ще кандидатствам след 12 ти клас с история, и с нея се занимавам по усилено+ което обичам литератураТА....пише стихове и разкази.... и т.н.... и сега се колебая какво да направя.Искам да питам задават ли въпроси от учебния матерял>?
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  7. #232
    да,задават... ама се подготви добре,защото ако стигнеш до втори кръг най-вероятно ще те разходят по целия материал и от миналите години.Поне с мен така направиха миналата година И аз кандидатствах с история и бях 10 клас и общо взето материала от 10 и 9 клас трябваше да го разкажа ... Успех

  8. #233

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    Цитирай Първоначално написано от fen-kata
    да,задават... ама се подготви добре,защото ако стигнеш до втори кръг най-вероятно ще те разходят по целия материал и от миналите години.Поне с мен така направиха миналата година И аз кандидатствах с история и бях 10 клас и общо взето материала от 10 и 9 клас трябваше да го разкажа ... Успех
    thanx
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  9. #234

  10. #235

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    по колко броя грамоти пуснахте,6тото имам една фр дето сиг 15 бр. пусна баси конкуренцията
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  11. #236
    Аватара на amazonkata90
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    паралелно
    Мнения
    454
    Не бяха повече от 5-6, но освен тях приложих и мои публикувани във вестници и книжка стихотворения и есета ( те да са към 5-6 също). Не че кандидатствам с литература, ама нали всеки плюс е добре дошъл.
    Nobody is perfect.
    I am Nobody.

    Някои хора казват, че искат да купят света. Съжалявам, но не го продавам!

  12. #237

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    a моите са 4-5 ама.....аз кандидатствам за изключителни постижения....пък ще видим какво ще стане .Иначе и аз пуснах книжка...с моя стихове.... а кандидатствам с история
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  13. #238
    Аватара на amazonkata90
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    паралелно
    Мнения
    454
    Аз също кандидатствам и за изключителните постижения. ( Те са едни, чак думи нямам... , ама пак де, не е като без хич.) Днес ходих да си взема рецензията от директора, а утре ще пускам писмото.
    Nobody is perfect.
    I am Nobody.

    Някои хора казват, че искат да купят света. Съжалявам, но не го продавам!

  14. #239

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    хаха и азззз!!!!!! Днес си взех от директора рецензията Той ми е научен ръководител Утре пускам всичко. Като мине срока....ще разкажеме и за проектите малко повече....
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  15. #240
    А има ли някои, който е интервюиран тези дни? В смисал да е участвал за стипендията за учебната 2008/2009г., да е минал 1 кръг и да са провели интервю с него?

  16. #241
    Голям фен Аватара на butty
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    v sarceto na moeto momche ;)
    Мнения
    543
    Цитирай Първоначално написано от *˚ەLad
    А има ли някои, който е интервюиран тези дни? В смисал да е участвал за стипендията за учебната 2008/2009г., да е минал 1 кръг и да са провели интервю с него?
    има отделна тема за тазгодишните стипендии,провери там

  17. #242

    mph

    Ходих на интервюто. Бях се подготвила да защитавам проекта си с презентация на Power Point, но така и не се стигна до него. Вместо това ме застреляха още с първите въпроси от сорта на "Какво ти е изключителното?" (щото аз кандидатствах с проект) и първото, което ми дойде наум, беше да я зашлевя с нещо. После пък ми задават въпрос и започвам да отговарям - прекъсват ме - друг въпрос - пак прекъсване. И накрая единия ми вика "Ама аз не разбрах добре историята. Разкажи я." ХУБАВО! Разказах я. "А! Плагиятствала си от Властелина на пръстените, от тая пиеса на тоя автор, от тоя филм с оня актьор." Мамка му! И през цялото време пред мен некви сладки съхнат. Не, че ми се ядяха, ами само ме рзсейваха. Поглеждам плахо към хората и гледам единия забил клюн в компа, жената си пие кафето, пафка цигарата, а третия чете нещо припряно и се чудя на мен ли говорят или по между си.
    "Намислил съм си автор от миналия век, кой е той?" или "Един български автор, който почина; мн известен. Кажи ми некви произведения от него." И аз седя кат гръмната овца. Накрая само излизам и викам "БЕШЕ УЖАСНО!", а те излезли след мен...

  18. #243
    Ау advensve това звучи по гадно и от кръстосан разпит при полицай.

    Аз сега чакам септември да ми се обадя да видя как ще ме мъчат, дано да не ми се падне някой много гаден.

  19. #244
    Аватара на sauron
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Mordor
    Мнения
    17
    Те хората и със сладки са те черпили, пък ти се жалваш .
    А иначе- ами нормално е изключителните стипендии да са подложени на по-стриктен контрол, така да се каже. То ще си е излагация за тях да вземат да пуснат някой за такава стипендия, и после да се окаже, че не може да пише. Както има много хора във форума, дето се жалват постоянно

  20. #245
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Za studenti davat ligi tezi stipendii??/
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  21. #246
    ne mislq 4e po4wa6e ot 6 klas i zawur6wa do 11
    ONE LIFE ONE LOVE

  22. #247
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Оставете се...Наистина бъдете готови предварително, надъхайте се, че притеснението си казва думата. Аз не пелтечех като идиот, говорех доста, опитвах се да говоря на някакъв по-висок стил, защото все пак жената беше интелигентна. Но това може и да е подразнило. Сега се сещам за толкова много отговори, които преди не ми идваха на ума от притеснение. Най-тъпат ами грешка беше, че не споменах изобщо, че обичам да пиша есета, стихотворения и имам мечта да напиша книга, защото тя не ме пита, а когато ми каза да споделя нещо, не й ги казах тея неща! А те са най-важните, имайки предвид, че искам да кандидатствам с литература. Малко ме е яд за някои отговори, можех и по-добре да се справя, но наистина се радвам, че не забих, имайки предвид колко развалнувана бях.
    Това, че някой пелтечи, не значи, че е идиот!!!

  23. #248
    Оф аз се поизложих доста. Чувствам се ужасно

  24. #249
    cherrypezz защо да си се изложил/а. Какво толкова те питаха. Нещо в отговорите ли се оплеска. Ако искаш сподели, на мен ми е интересно да разбера. Аз също имах интервю наскоро и също мисля че на някой въпроси не се представих добре

  25. #250
    Моето интервю е след 30 мин...леко съм притеснена стискайте палци
    ...БъДеТе Себе Си, ЗаЩотО ВсичКо, кОеТО се ПовТаря ГуБи СвОя ЧаР...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си