.
Отговор в тема
Страница 7 от 12 ПървиПърви ... 34567891011 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 286
  1. #151
    и мен не са ме одобрили много е кофти, но какво да се прави ... живота винаги ще ти поднася изненади л Честито на всички стипендианти!

  2. #152

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    13

    ПРиТЕ

    хахХ кОга ЛИ ще ни дадат парите

  3. #153
    малеееееееее хора и мене са ме одобрили
    чак не мога да повярвам многоооооооо съм радосна!!!
    ЧЕСТИТО И НА ДРУГИТЕ!!!
    а за тези които не са ги одобрили ще стискам палци и другата година!!!
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  4. #154
    zdraveite! 4estito na vsi4ki odobreni! i mn sorry za ne odobrenite i az sam kam tqh. dogodina pak 6te se probvame
    Mene sa me slojili v POOSHTRENI
    ako ima takiva kato men i znaqt kakvo ozna4ava tova pi6ete pls

  5. #155
    И аз имам приятели в поощрени. Някой няма ли повече информация?
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  6. #156
    moje bi dogodina 6e im e ulesneno kandidastvaneto ... nz

  7. #157
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Да се надяваме догодина изобщо и да не се сещам за тея стипендии, да съм си студентка в СУ и всичко да е останало в миналото
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  8. #158
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    И мен не са ме одобрили.
    От моя клас бяхме 4 човека, само една е успяла. Радвам се за нея. Много е странно някакво. Така и не разбрах какви са ми били примерно оценките на есето и на интервюто. Не знам какво точно ме е издънило. Но нищо, сега ме вълнуват много повече други неща.
    Е.. и мен са ме отрязали. Наистина интервюто не ми се получи. Сега ми предстоят по-важни неща, а и съм се засилила за два конкурса. Ще видим.. човек никога не знае какво печели, когато губи.

    Честито на спечелилите! Да не забравите да почерпите
    Успеваемостта е прaвопропорционална на желанието.

  9. #159
    Голям фен Аватара на Axel_f
    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    Хогуортс
    Мнения
    918
    Браво на одобрените. Аз съм "поощрена" Не че имам идея какво значи това, но както и да е...
    Иначе много се радвам, защото доста хора от моя клас (5 човека) са класирани
    "Модата се купува. Стилът се притежава" Коко Шанел

  10. #160

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    gabrovo
    Мнения
    14
    аз не сам от одобрените , но не сам се и надявала -това ми беше ясно още по време на интервюто,не случих на изпитващ ама кво да се прави, ако нямй е попаднал на една луда дето само се заяжда може да ми пише да си ближем раните взаимно Иначе честито на всички степендиянти :P
    kakvoto i da tursi6 vinagi go namira6 kogato nai malko o4akva6

  11. #161
    на мен беше повече от луда задаваше ми егати отвратителните въпроси за 12 клас( а аз съм осми), на които и преподавателите ми се затрудниха

  12. #162
    Не знам за вас, но с мен разговаря една много приятна жена, с която си говорихме за най-различни неща. Аз кандидатствах с литература и като се започна един разговор от "Граф Монте Кристо" през "Евгений Онегин" към Елин Пелин и Чудомир, много дълъг и изморителен разговор, но същевременно приятен и според мен проблемът не е в изпитващия, а в изпитвания, защото както те, така и ние можем да направляваме разговора в желана от нас тема и посока.

    Поздравявам успелите и поощрените, а тези които не са се справили да не спират да опитват

  13. #163
    Доста въпроси по организацията и начина на оценяване остават, но няма и как да им се отговори. Когато става въпрос за сериозен проект, според мен трябва и определена прозрачност. Относно избора и критерийте на журито.

  14. #164
    Nqkoi slu4aino da znae kakvo e poo6tenieto ? 6toto az pyk sym poo6trena samo ama nz... samo poupvane po gyrba li e
    Cause I'm your lady...and you're my man.. {}

  15. #165
    Аватара на sauron
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Mordor
    Мнения
    17
    Поощрени
    Тази година Фондация „Комунитас" взе решение да отпусне и допълнителни стипендии - поощрения за някои от ярко представилите се кандидати, които обаче не са класирани сред първите 1000. Поощрителните стипендии ще дават възможност да се ползват кредитът за книги (общо 100 лв. на стипендия) и достъпът до консултации по интернет със специалисти. Поощрителната стипендия няма финансов параметър
    туй требе да е

  16. #166
    daa... 6e im kaja az na tqh..dokato ne me odobrqt nqma da se otkaja kredit ne mi var6i rabota... na6te dostaty4no krediti izpla6tat :S mersi sauron
    Cause I'm your lady...and you're my man.. {}

  17. #167
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от JustaMan
    Доста въпроси по организацията и начина на оценяване остават, но няма и как да им се отговори. Когато става въпрос за сериозен проект, според мен трябва и определена прозрачност. Относно избора и критерийте на журито.
    Съгласна съм.
    Още повече, че не е нормално интервюто да се извършва по телефона. Не можеш да видиш човека срещу теб, на моменти не се чува добре и т.н. Да не говорим, че някои хора със сигурност са измамили, т.е. дали са на някой преподавател или по-голям от тях да говори, за да се представят по-добре. Просто цялостната организация куцаше, да не говорим за отношението на интервюиращите, доста от въпросите не бива да бъдат задавани, защото не е учен материалът.
    Или пък да кажат на Ollas, че се интересувала от Дявола, само защото харесвала "Дяволско" на Далчев Да не говорим, че нямаше и зададени критерии как се оценява дадения кандидат. Аз казвам, че от есето си съм много доволна, на интервюто не се представих блестящо, защото жената сякаш не й се искаше да ме слуша, сякаш водех монолог, а в случаите, в които започвах да се успокоявам и да говоря без притеснение, тя ме забиваше с някоя фраза, която издаваше досадата й. Ами как да си изразя любовта към даден предмет, при условие, че човекът срещу мен едва ли не говори всяка думичка с надеждата да ме хване неподготвена. Убиват ти всякакъв ентусиазъм. Най-добрата ми приятелка кандидатства с География. Тя обаче не се е притеснила както мен, отговорила е на всеки въпрос и са й казали, че са очаровани. Защо не е стипендиантка? Много странно оценяване.Е, аз се старах да не се поддам на страха и да се абстрахирам от това отношение, но явно е било все тая.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  18. #168
    Цитирай Първоначално написано от sherry
    Цитирай Първоначално написано от JustaMan
    Доста въпроси по организацията и начина на оценяване остават, но няма и как да им се отговори. Когато става въпрос за сериозен проект, според мен трябва и определена прозрачност. Относно избора и критерийте на журито.
    Съгласна съм.
    Още повече, че не е нормално интервюто да се извършва по телефона. Не можеш да видиш човека срещу теб, на моменти не се чува добре и т.н. Да не говорим, че някои хора със сигурност са измамили, т.е. дали са на някой преподавател или по-голям от тях да говори, за да се представят по-добре. Просто цялостната организация куцаше, да не говорим за отношението на интервюиращите, доста от въпросите не бива да бъдат задавани, защото не е учен материалът.
    Или пък да кажат на Ollas, че се интересувала от Дявола, само защото харесвала "Дяволско" на Далчев Да не говорим, че нямаше и зададени критерии как се оценява дадения кандидат. Аз казвам, че от есето си съм много доволна, на интервюто не се представих блестящо, защото жената сякаш не й се искаше да ме слуша, сякаш водех монолог, а в случаите, в които започвах да се успокоявам и да говоря без притеснение, тя ме забиваше с някоя фраза, която издаваше досадата й. Ами как да си изразя любовта към даден предмет, при условие, че човекът срещу мен едва ли не говори всяка думичка с надеждата да ме хване неподготвена. Убиват ти всякакъв ентусиазъм. Най-добрата ми приятелка кандидатства с География. Тя обаче не се е притеснила както мен, отговорила е на всеки въпрос и са й казали, че са очаровани. Защо не е стипендиантка? Много странно оценяване.Е, аз се старах да не се поддам на страха и да се абстрахирам от това отношение, но явно е било все тая.

    Напълно съм съгласна =D>

  19. #169
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    И с мен се заяждаха, но успях да затрия съпротивата
    Таам... свързали ли са се с някого засега?
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  20. #170
    Да, с мен се свързаха, за да потвърдя адреса си и ако имам някакви въроси, а иначе ми казаха, че ще ми пратят картата и потребителското име и паролата за влизане в сайта

  21. #171

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    Я казвайте какво ще правите парите. :P

  22. #172
    Цитирай Първоначално написано от гост :)
    Я казвайте какво ще правите парите. :P
    Нямам си никаква представа.
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  23. #173
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Уф, и с мен вече...
    Че си купим дигитална камера и видеокарта, може и за нов комп да помислим...
    http://www.evarna.com/g3.htm Бахмаааму красотата.
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  24. #174

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    А всъщност някой вече получил ли е писмото?

  25. #175
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    Никакви писма цяла седмица
    Чувствам се прецакано и параноята ме гризе...
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си