.
Отговор в тема
Страница 8 от 12 ПървиПърви ... 456789101112 ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 286
  1. #176
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Аз им се обадих и казаха, че до края на април ще дойде писмото.
    Ако не са ви се обадили, обадете им се вие.

  2. #177
    Добре де защо ние трябва да им звънкаме не били трябвало те да се обадят?
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  3. #178
    До края на април !!!!!! Лелеееее......
    Ще има доста да почакаме

  4. #179

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    До края на Април?
    Баси ментетата...

  5. #180
    Цитирай Първоначално написано от kleinbaby
    Да, с мен се свързаха, за да потвърдя адреса си и ако имам някакви въроси, а иначе ми казаха, че ще ми пратят картата и потребителското име и паролата за влизане в сайта
    И на мен току-що ми се обадиха Аз съм с География

    [b]Soy una moneda en la fuente,
    t

  6. #181
    До края на април?! Ужас...
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  7. #182
    И на мене ми звъннаха днеска!!!
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  8. #183
    Цитирай Първоначално написано от Rebellion_Angel
    До края на април?! Ужас...
    Миналата седмица ми се обадиха ги попитах кога трябва да очаквам картата. Жената ми каза, че в началото на април трябвало да ги изпратят. В момента се обаждат на всички за да сравнят адресите... Като прочетох тук за "края на април" им звъннах пак да ги попитам и ми казаха да ги очакваме в началото на април... За най-сигурно може още някой да се обади....

  9. #184
    Честито на спечелилите... МЕн ми се обадиха за да потвърдя адреса... питах ги горе долу кога ще изпрятят писмото и тая като ми се развикаа "Кви са тия въпроси" "Дали съм си представял как 3ма човека пращат писма на 1000" и секви такива простотии...
    Хахаха

  10. #185
    Цитирай Първоначално написано от toko18
    Честито на спечелилите... МЕн ми се обадиха за да потвърдя адреса... питах ги горе долу кога ще изпрятят писмото и тая като ми се развикаа "Кви са тия въпроси" "Дали съм си представял как 3ма човека пращат писма на 1000" и секви такива простотии...
    Истеричка
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  11. #186
    Nqkoi shte spodeli li nakratko za kakvo tochno ide rech? Jalko che minalata godina dokato oshte bqh gimnazialen uchenik v Balgariq, nqmashe takiva meropriqtiq ili pone ne sam bil v techenie. Hilqda ili 500 lv., vse sa si prilichni sumi.

  12. #187
    Цитирай Първоначално написано от mizantrope
    Nqkoi shte spodeli li nakratko za kakvo tochno ide rech? Jalko che minalata godina dokato oshte bqh gimnazialen uchenik v Balgariq, nqmashe takiva meropriqtiq ili pone ne sam bil v techenie. Hilqda ili 500 lv., vse sa si prilichni sumi.
    http://1000stipendii.org/
    You have been given eternity. It's time to spread your wings and fly...

  13. #188
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    The halls of Lorien.
    Мнения
    826
    На мен пък като им се обадих ми рекоха след десет дни...
    http://images.encyclopediadramatica.com/images/c/cd/Chris_Hansen_Says_Hi.gif[/img]

  14. #189
    Цитирай Първоначално написано от Muse_of_Madness
    На мен пък като им се обадих ми рекоха след десет дни...
    Ха дано, че нямам търпение... Ще си взимам лаптоп, ама промоцията е до 10.04. Дано до тогава да пристигнат....

  15. #190
    В началото на април взех я с английски

  16. #191
    Цитирай Първоначално написано от Independent1309
    Цитирай Първоначално написано от Muse_of_Madness
    На мен пък като им се обадих ми рекоха след десет дни...
    Ха дано, че нямам търпение... Ще си взимам лаптоп, ама промоцията е до 10.04. Дано до тогава да пристигнат....
    Я кажи каква е тази промоция, че и аз искам да си взема лаптоп...

  17. #192
    Цитирай Първоначално написано от chirsten
    Цитирай Първоначално написано от Independent1309
    Цитирай Първоначално написано от Muse_of_Madness
    На мен пък като им се обадих ми рекоха след десет дни...
    Ха дано, че нямам търпение... Ще си взимам лаптоп, ама промоцията е до 10.04. Дано до тогава да пристигнат....
    Я кажи каква е тази промоция, че и аз искам да си взема лаптоп...
    Toshiba Satellite L40-17T в Техополис - 999лв. Не мога да пусна линк, че системата не ми дава...

  18. #193
    някой получи ли вече писмото ?

  19. #194
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    На мен ми се обадиха преди много време...вече не помня кога. Беше един мъж с приятен глас. Само че забравих да попитам кога ще пращат писмата, а отчаяно имам нужда от нов GSM и ги чакам с нетърпение. А нали ще са 500лв? Откъде пари за лаптоп, който на промоция е 1000 лева?

  20. #195
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Днес получих писмото по куриер. Вътре има една листовка, която се попълва, за да поискате да ви дадат дебитната карта. Първо попълвате, пращате обратно на Комунитас и така

  21. #196
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    ...А нали ще са 500лв? Откъде пари за лаптоп, който на промоция е 1000 лева?
    Е, сега, за какво са родителите...

  22. #197
    Някой друг получил ли е писмото? maybelline, ти от София ли си? Дали ги пращат по градове...?

  23. #198
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Цитирай Първоначално написано от Independent1309
    Някой друг получил ли е писмото? maybelline, ти от София ли си? Дали ги пращат по градове...?
    Казаха, че всеки човек ще ги получи с куриер в дома му. Тоест вътре в писмото което ще получиш ще има картата и някакви обяснения, парола за сайта също така...
    на мен ми казаха от 10 април нататък до края на месеца, но не е мн сигурно

  24. #199
    Цитирай Първоначално написано от Independent1309
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    ...А нали ще са 500лв? Откъде пари за лаптоп, който на промоция е 1000 лева?
    Е, сега, за какво са родителите...

    А и сега се задава балът...
    С две думи реших да се лиша от нещо в полза на друго, по-полезно според мен...

  25. #200

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    Цитирай Първоначално написано от maybelline
    Днес получих писмото по куриер. Вътре има една листовка, която се попълва, за да поискате да ви дадат дебитната карта. Първо попълвате, пращате обратно на Комунитас и така
    Офффф, дълга и широка... ><

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си