.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Екскурзия след 11 клас - струва ли си или не?

    Добър вечер.

    Много съм замислен по тази тема, а трябва да реша до петък. Струва ли си да дам 500 лв. за екскурзия след 11 клас за 4-5 дни в чужбина all inclusive хотел? Все пак това са само 4-5 дни , а и парите не са малко.

    Или пък да събирам за книжка/кола , която ще я ползвам с години?
    Или пък да ида на море с приятели по нашето крайбрежие за по малко пари?

    От нашият клас ще ходят 16-17 човека от другите по 19-20.

    Вашите мнения какви са ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Зависи къде, зависи с какви хора ще бъдеш, зависи в какъв хотел и най-важното - зависи дали на теб ти харесва такъв тип почивка. Тук можем да ти кажем как ние самите бихме постъпили, но това ти как ще постъпиш само ти можеш да предцениш.

  3. #3
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Къде ви е екскурзията? Принципно това не са толкова много за транспорт+5 дена с всичко осигурено. С 500лв няма да си купиш кола, но ако ти е нужна - нищо няма да ти стане да намериш нещо по-бюджетно за почивка и да спестяваш повече

  4. #4
    Да , то е ясно , че с 500лв. няма да мога да взема , но пак ще е начало. По-добре да почна да събирам от 500 от колкото от 0.

    Хотелът е 4 звезди мисля , че е някъде в Гърция.

    Вие как бихте постъпили и защо?

    Поздрави.

  5. #5
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    За Гърция не бих ги дала, стандартите на хотелите им са малко по-различни и не ми се вярва да се върнете доволни от хотела...да не говорим, че тийнейджъри на ол е доста странно, по-скоро този тип почивки са за семейства с деца, или както май е в случая чужденци, на които не им се занимава с друга държава и език...ако до лятото ще имаш 18, по-добре нашето Черноморие с приятели...ограничава тийнейджъри много тоя тип почивка, защото така или иначе сте тръгнали да се забавлявате и правите панаири повече, отколкото да почивате буквално, каквато е идеята на услугата...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  6. #6
    Повече от фен Аватара на d-r.Zob
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    461
    Цитирай Първоначално написано от AliceSw Виж мнението
    За Гърция не бих ги дала, стандартите на хотелите им са малко по-различни и не ми се вярва да се върнете доволни от хотела...да не говорим, че тийнейджъри на ол е доста странно, по-скоро този тип почивки са за семейства с деца, или както май е в случая чужденци, на които не им се занимава с друга държава и език...ако до лятото ще имаш 18, по-добре нашето Черноморие с приятели...ограничава тийнейджъри много тоя тип почивка, защото така или иначе сте тръгнали да се забавлявате и правите панаири повече, отколкото да почивате буквално, каквато е идеята на услугата...
    А ако може и Черноморието и книжка ще ти е перфектно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си