.
Отговор в тема
Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 286
  1. #1

    1000 стипендии-интервю

    Искам да попитам дали някой знае нещо за интервюто-къде, кога и как ще се проведе?
    П.С.Ще помоля да отговарят само хора, които са участвали в конкурса или имат информация.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на akademika
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Сливен
    Мнения
    334
    Мене ми се обадиха и ми казаха, че ще бъде по телефона

  3. #3
    А казаха ли ти какво ще те попитат?

  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    Кажете де!

  5. #5
    Офф,миличка и аз така разбрах че ще бъде по телефона ама нз какви ще бъдат въпросите,А ти с някоя госпожа ли участваш или сама щот аз съм с нашата по история супер яка учителка а и ти с кой предмет участваш?Надявам се да не съм станала нахална с въпросчетата
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  6. #6
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Аз ще кандидатствам с литература, звъняха ми, беше доста напрегнато, но мисля, че не се издъних...Дано да съм била добре.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  7. #7
    браво sherry мн се радвам за тебе и ако не е тайна може ли да кажеш какви горе-долу бяха въпросите ако не те затруднявам де
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  8. #8

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    Ами въпросите са: откъде разбра за този проект, защо реши да участваш, мислиш ли, че добре сме си свършили работата (като не пропусна да се оплачи колко са работили за да могат да свършат възможно по-скоро), какъв искаш да станеш и т.н. Пита и разни работи пряко свързани с областта, в която се интересуваш, подготви се добре.

    Аз пък се издъних, защото се притеснявах и бях твърде честен.

    500 лева са си 500 лева. Добре помислете какво можете да направите с тях, за да се надъхате добре, а не като мен да съжалявате после.

  9. #9
    мерси много за въпросчетата ами така то от мн притеснение така стават нещата{е то и аз сиг така ще направя ама....}? и ей хора стискайте палци и аз да се справя!
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  10. #10
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Оставете се...Наистина бъдете готови предварително, надъхайте се, че притеснението си казва думата. Аз не пелтечех като идиот, говорех доста, опитвах се да говоря на някакъв по-висок стил, защото все пак жената беше интелигентна. Но това може и да е подразнило. Сега се сещам за толкова много отговори, които преди не ми идваха на ума от притеснение. Най-тъпат ами грешка беше, че не споменах изобщо, че обичам да пиша есета, стихотворения и имам мечта да напиша книга, защото тя не ме пита, а когато ми каза да споделя нещо, не й ги казах тея неща! А те са най-важните, имайки предвид, че искам да кандидатствам с литература. Малко ме е яд за някои отговори, можех и по-добре да се справя, но наистина се радвам, че не забих, имайки предвид колко развалнувана бях.
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  11. #11
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    На мен още не са ми се обадили, но аз не участвам с учител...
    както и да е, аз съм с История, но сигурно карат по азбучен ред, защото аз съм с "С", пък още нямам обаждане...
    едит: Бтв, те казват ли ти дали печелиш.. или, пак ще ги сложат на сайта спечелилите?

  12. #12
    lele hora na men mi se obadiha .. i kazaha da se prigotvq che sled 10 minyti shte mi zvunnat .. kazaha che rezyltatite shte izlqzat v kraq na fevryari .. beshe mnoo napregnato

  13. #13
    И аЗ сЪм С иСтОрИя y0ur^gIrL КаК сЕ сПрАвИ?На ВсИчКи СтИсКаМ пАлЦи!!!
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  14. #14
    0h kak li se spravih .. haha ami nz kak shte me ocenqt dano da e bilo dobre :P

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Ямбол
    Мнения
    282
    Има ли някой друг с фотография?

  16. #16
    Кажете и на мен, че ми стана интересно..


    Samo napred, lutko lepa
    cekaju te putovanja
    ja sam tvoja avantura
    a ti moja tiha patnja...

  17. #17
    Аз ги чакам да ми звъннат към 2 следобед. Някакви други въпроси освен изброените?
    Аз не се притеснявам особено, ще се справя.

  18. #18
    На мен ще ми звъннат след 15 минути и ужасно много се притеснявам...стискайт епалци,после ще напиша какви са въпросите и благодаря много на тези, които са отговорили на темата!

  19. #19
    Ще стискам ама и на мене ми стискайте палци в срядата че тогава ще ми бъде интервюто и адцки мн се притеснявам
    ...frOzen inside withOut yOur tOuch,withOut yOur lOve darling Only yOu are the life amOng the dead!!!....

  20. #20
    Ох беше отвратително..отначало тази е миличка, колкото да се отпуснеш, после ти задават някви объркващи въпроси и почваш да си противоречиш...

  21. #21
    Jessica^
    obadiha ti se i ti kazaha che sled 15 min shte ti zvunnat ? taka LI ?

  22. #22
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    Цитирай Първоначално написано от Jessica^
    Ох беше отвратително..отначало тази е миличка, колкото да се отпуснеш, после ти задават някви объркващи въпроси и почваш да си противоречиш...
    Tи с какво писа, че ще кандидатстваш? Какво те питаха?
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  23. #23
    kakvi bqha to4no oburkva6tite vuprosi?Pls kaji mi, za6toto mn se pritesnqvam i 6te se izloja!Az sam s geografia,ima li o6te nqkoi s geografia,na kogoto sa mu se obadili?PLSSSS pi6ete.......

  24. #24
    Jessica^, кажи в какво се изразяваха тези въпроси. На мен са ми звъняли днес, но ме нямаше вкъщи и сега аз ще им се обаждам, обаче не се притеснявам особено.

  25. #25
    Донякъде съм доволен, но можеше да се получи доста по-интересен разговор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си