.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    подарък за годишнина

    дайте някакви идеи за подарък правим скоро 2 години и нз какво да му подаря за момче е подаръка искам да е нещо което ще покаже лубовта ми но нз какво

  2. #2
    след като ходите от 2 години, не се ли предполага, че знаеш горе долу какво харесва, какво би го зарадвало.. само ти можеш да измислиш перфектния за него подарък трябва да е нещо специално, което показва, че го познаваш и обичаш... предполагам...
    work in progress.

  3. #3

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    218
    и аз имам дълга връзка и всеки път когато наближи някой повод за подаръци изпадам в ужас какво още да измисля, тъй като за толкова време запо4ваш леко да се из4ерпваш наистина ти го познаваш най-добре но това не винаги е достатъ4но..аз наскоро избрах хубава мъжка гривна може и верижка(мислех си да е нещо което да носи винаги със себе си и което да му напомня за мен ) или пък да е нещо което е споменал 4е иска но все не остават пари да си го купи
    успех дано измислиш идеалния подарък

  4. #4
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Дeбa писна ми от такива хора...Може ли да сте толкова задръстени.. ходите 2 години и не знаеш кво да му подариш...Ми за кво ходите тогава?!? Не го познаваш ли, не знаеш ли кво му харесва...
    Евала.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Дeбa писна ми от такива хора...Може ли да сте толкова задръстени.. ходите 2 години и не знаеш кво да му подариш...Ми за кво ходите тогава?!? Не го познаваш ли, не знаеш ли кво му харесва...
    Евала.
    +1 И освен това има много други такива теми...потърси малко.

  6. #6
    добре може да не ми се дарвите така щом сам питала явно не се сещам кфо да му подаря никой не ви кара вие да ми отговаряте

  7. #7
    i az s moq pravim godina v nedelq i sym mu vzela malko pliu6eno me4e i edna srebyrna grivna ! slaga6 grivnata na vratleto na me4eto i stoi super sladko :P

  8. #8
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от girls
    добре може да не ми се дарвите така щом сам питала явно не се сещам кфо да му подаря никой не ви кара вие да ми отговаряте
    Не че нещо ама или си мързелива, или нямаш елементарни познания за форумите.Снощи имаше 2 такива теми, през деня незнам по колко пускат ама ако беше прочела на предишните страници или да потърсиш в търсачката щеше да е по добре
    П.П.кат не се сещаш кво да му подариш за кво си с него?
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  9. #9
    и аз съм мислила за такива подаръци обаче тои не неси такива

  10. #10
    гледам че тук има страхотни идеи за подаръци за свети валентин, и изобщо романтични такива... може нещо да си харесаш http://marquise-group.com/shop/index.php?cPath=101 Успех!

  11. #11
    Оле... 2 години си с 1 4овек и да не може6 да се сети6 какво да му подари6?! Еми кво да ти кажа, мацка... Говорете си малко пове4е, за да го опознае6 (не да се 4уди6 да Р.Д. кво да му подари6), а за секс... не се тревожи... пак 6те има време.
    Live 2 Ride... And... Ride 2 Die!!!

  12. #12
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ne e lesno da si murzeliv... Eto edno moe mnenie koeto namerih 4rez tursa4kata.

    Kogato pravihme polovin godina s priatelia mi my vzeh edna goliama karti4ka na me to you v koiato ot ednata strana napisah "obi4am te" na 24 ezika a na drygata napisah ne6to milo i se poly4i dosta dobre.
    Za purvata godi6nina my kypih edna durvena kytia ne mnogo goliama koiato prili4a6e na kov4eje,izraziah 100 sur4ica ot 4erven karton i na vsiako napisah po edna pri4ina za6to go obi4am(materialite za poslednoto gi kypih ot BG i mi izleze ne pove4e ot 11-12 lv kato se ima predvid 4e kytiata be6e 8 ).
    Zа rojdenia my den kypih kytia za podaruci(gore doly kolkoto teia za obyvki) i slojih vutre razni malki ne6ta deto imat ob6to s nas(primerno kliy4odurjatel4e tigur4e za6toto my vikam taka) i my napravih malka knijka ot raznocvetni kartoni i vutre napisah stih4e koeto sama si biah izmislila kato na vsiaka stranica pi6eh po edna fraza i lepiah ot teia lepenkite s razni me4eta,zai4eta,sur4ica koiato simvolizira napisanoto.Su6to ne mi izleze skupo i toi mnogo se zaradva.
    Prednata godina puk pak za rojdenia my den my kypih edno suvsem malko krust4e ot bialo zlato i na karti4ka napisah teksta na edna pesen koiato 4esto sly6ahme togava v koiato se kazva ne6to kato "iskam da me nosi6 na vrata si kato taen talisman,kato malko krust4e blizo do surceto ti....".
    Za vtorata godi6nina koiato e sled mesec naistina ne znam kakvo da my podaria za6toto iskah da e ne6to specialno no za sega sum vzela edna meki4ka malka vuzglavni4ka na koiato pi6e "Love is everything" za da ia gy6ka ve4er i da se se6ta za men kogato zamina za Germania da y4a(vse o6te ne e sigyrno dali 6te doide s mene ) i edna 4a6a za kafe s iagodi otpred za6toto mi kaza 4e niama na rabota v kakvo da si pie kafeto a puk obojava iagodi i sum 100% sigyrna 4e 6te my haresa i 6te my vur6i rabota.
    www.lovingyou.com
    \/

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Абе не е така съвсем. с моя ходим 3 години и половина кажи-речи, а изборът на подаръци винаги ме затруднява. Просто е адски странен човек и реагира понякога твърде неочаквано на подаръци, които съм избирала с много желание и старание. Няма да забравя как ми натякна, че 2 от подаръка са били крайно несполучиви и щял да ги хвъли..........За това го питам от какво има нужда и му купувам-мишка, слушалки, дартс, количка..........все идеята е дошла от него. Просто подръците, които съм му подарила аз не се носят и ползват. 1 риза от преди 2 години 1 път не е облякъл!
    И да след определен период се изчерпваш, защото то са годишнини, именни дни, рожденни дни, НГ, Коледа, 8-ми декмври и куп други неща.........
    За това аз съм на приниципа-избери подарък с половината си. Исках си 1 потник за Св. Валентин-купи ми го, исках дамска чанта и си избрах. И двете ги нося с кеф, а и жертваа да го мъкна по магазините с часове и да съм крайно претенциозна към избора на аксесоар или дреха, оценявам много високо Вярно, че елементът на изненадата се губи, ам поне ще знаеш какво иска половинката ти. не мога да го накарам да ми избира гримовете или дрхите, защото е скаран с модата. за това по-добре заедно по магазините и толкова!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Дeбa писна ми от такива хора...Може ли да сте толкова задръстени.. ходите 2 години и не знаеш кво да му подариш...Ми за кво ходите тогава?!? Не го познаваш ли, не знаеш ли кво му харесва...
    Евала.
    Мисля , че си еволюирал достатъчно да се държиш по-мило с останалите потребители , не мислиш ли ?

    Колкото до недъгавият ти въпрос защо е с него. Ми може би защото го обича. Някой хора не подаряват подарък веднъж на 100 години , само колкото да отбият номера , нали се сещаш ... Та въпросните теми са за хора като тях , които търсят нови и свежи идеи , с които да зарадват половинките си и се подразбира , че заядливи типове с емоционални проблеми нямат място тук ... (пояснявам за недоразвитият ти мозък , за теб говоря) Та един съвет от мен , намери си друго място , където да си се сдухваш и да се правиш на господ , или от къде да знам .... може би няма да е зле да поумнееш малко ... Виж как ще ти се отрази , прочети 1-2 книжки , после още 1-2 и хей , току виж си забравил за заниманието си на дразнител в форумите.

    Благодаря за отделеното внимание.
    Срещу каквото и да се изправим,
    каквато и битка да водим в самите нас, винаги имаме избор !!!

    Не цъкай тук.

  15. #15
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Темата е стара.

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си