.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: plssssssss pomo6t

  1. #1

    plssssssss pomo6t

    pomognete miiiiiiiiiiii
    iskam nqkoi da mi napi6e na angliiski opisanie za sebe si trqbva mi za klasnoooo
    da sadarja:kakav mi haraktera- sramejliv i umen,zabaven
    kakvi drehi obi4am da nosq -sportni i malko po podrobno da raztqgate lokumi plssssssss i kakvi drehi ne bih nosil-rozova riza,kojen pantalon,roklq i takiva drugi....
    plssss 6te sam mnogy blagodarna =D>
    http://www.new-video.de/da/49031.jpg

    Вижте мъж на хоризонта, страст на хоризонта, хайде дами ние сме, бързо слагайте червило и нахално мило да го предизвикаме...!!!

  2. #2
    http://webtrance.skycode.com/online....rent=6&lang=bg това е нещото с което мога да ти помогна. напиши си темата на български и после я преведи чрез този онлайн преводач. знам какво е да си в нужда, особено по анг и затова ти пускам този линк, уви, с друго немога да ти помогна. както казват - малко но от сърце : )
    I’d give my all to have
    Just one more night with you
    I’d risk my life to feel
    Your body next to mine
    Cause I can’t go on
    Living in the memory of our song

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592

    Re: plssssssss pomo6t

    Цитирай Първоначално написано от GaBiTo0o0
    pomognete miiiiiiiiiiii
    iskam nqkoi da mi napi6e na angliiski opisanie za sebe si trqbva mi za klasnoooo
    da sadarja:kakav mi haraktera- sramejliv i umen,zabaven
    kakvi drehi obi4am da nosq -sportni i malko po podrobno da raztqgate lokumi plssssssss i kakvi drehi ne bih nosil-rozova riza,kojen pantalon,roklq i takiva drugi....
    plssss 6te sam mnogy blagodarna =D>
    Hi, I'm (твоето име) and I am (възраст).
    People who know me have noticed I have quite a mixed temper, my emotions alter very often. However, I reckon I know myself best, hence I can say I am rather smart and a bit shy, yet funny.
    I like wearing sportswear - such as training suits, sneakers. I also like jeans. Hardly would I ever wear pink shirts, leather trousers, dresses, etc. I prefer to feel loose and the above stated "accessories" can't compete with the comfort sportswear provides me with.
    Това е от мен, ако беше дал/а повече инфо, щях да напиша повече.
    Лека!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си