.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Коремните преси?!

    Кажете ми колко коремни преси трябва да правя дневно за да се стегна до лятото :P

  2. #2
    Зависи от това колко физическо натоварване можеш да понесеш. И не се правят само коремни преси. Ако ще равиш упражнения в домашна обстановка направи първо няколко други леки упражнения и след това направи например 10 коремни преси. На следващата вечер 15-20. И така, можеш да вдигаш броя на коремните преси колкото искаш, но трябва да си постоянна и да не ти става неприятно като ги правиш! Успех, дано съм ти помогнала.
    P.S Аз използвам същата система(ако мога така да я нарека) за отслабване. На мен ми помага!
    ОгЛеДаЙ Ме БаВнО, ВиЖ Ме ДоБрЕ, СъРцЕтО Си ДрЪж, Да Не ВзЕмЕ Да СпРе. МоГа Да ОбИчАм, МоГа И Да МрАзЯ, ВсИчКо ДеТо Е ПрЕд МеН, ЗнАеШ, Че Го ГаЗя…[!]

  3. #3
    По-важното е дали ще ги правиш редовно.Аз ги правя 20 дни и после спирам и очаквам резултат.Прави ги на серии по няколко пъти на ден.В началото прави докато те заболят коремните мускули + 10.Аз в началото правя няколко серии по 30,защото още на 20 и ме заболява корема.ПОсле ще свикнеш и прави кокото ти е удобно,защото целта не е да си постоянно с мускулна треска.Е зависи и от това колко трябва да се стегнеш.
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    Аз на 200 не се изморявам


  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    Много,към 150-200,после можеш да ги намалиш,но чак след се оформиш и само да се поддържаш.Абе то зависи и какви преси точно правиш,че има различни видове...
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  6. #6
    Аватара на noname15
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    У вас :)
    Мнения
    21
    Значи на мен г-жата ми по Физическо ми каза в началото да почна с по 20 преси на ден и през 2 дена да ги качвам с по 5 Примерно в понеделник правиш 20 преси,след няколкоко часа още 20.Вторник пак така.Сряда качваш на 25 и след няколко часа пак си правиш 25 и така Щото аз веднага се хвърлих да правя по 50 при положение,че не бях правила преси от половин година и на другия ден едвам мърдах,а уж и аспирини пих
    Listen To Your Heart!

  7. #7
    Голям фен Аватара на teenage_drama_queen
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    sofia
    Мнения
    839
    Цитирай Първоначално написано от Sn1p3r_BaBy
    Аз на 200 не се изморявам
    +1 ама иска тренировка

    почни с по-малко както казаха после дигай или прави серии, по-лесно е

    ето ти малко упражнения, доса са ефикасни http://www.vbox7.com/play:a6a7a871

  8. #8
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039
    trqbva da gi pravish pravilno po dobre 10 pravilno ot kolkoto 20 no greshno
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  9. #9
    kolkoto izdarji6 no vnimavai s muskulnata treska ne prekalaqvai v na4aloto. postepenno gi uveli4avai..........uspeh
    Голям размер на картинката! /machoka/

  10. #10
    Голям фен Аватара на LP_GirL
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    CheSteR's BedRooM
    Мнения
    994
    Почваш от десетина на ден и стигаш до поне стотина на ден и мисля, че ще си ок
    Смеете ми се, защото съм РАЗЛИЧНА .... а аз ви се смея , защото всички сте ЕДНАКВИ !!!



  11. #11
    Аз започнах да права първо 3х10 + 2 мин почивка на всеки 10 и така след 4 дни качих броиката на 15 и за сега съм на 40 много добре се отразява сутрин рано и вечерно време 1 час преди лягане

  12. #12
    има голямо значение какфи са коремните преси....ако са в нормален наклон и без ръцете зад врата мое и 1000 на ден да правя,може пък да са едновремено с повдигане на краката(за стягане и на долната част) на корема,но най ефектните са на уреда с 80% обратен наклон...и ръцете зад врата и наистина напрежението е голямо... по 3 серии по 20 правя и се размазваш и наистина има ефект....
    иначе ако си прави6 нормални във вас прави поне по 80 сутрин и ве4ер подвигане на крака 3 х 20 и може нещо да стане... 6от коремните са само за горните 2 реда плочки,долните 2 се прават по трудно с крака

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Правя за горната и долната част на корема, правя с уреда на Сюсън Сомърс преси. По 50 от вид започвам на ден и постепенно ги увеличавам. Стигала съм до 600 на ден. Резултат(прибиране на коремчето, а не плочки, все пак съм дама и не искам) видим имам след около седмица.....

  14. #14
    kakto mn hora kazaha postepenno poka4vai broikata ...predi 1 mesec ne mojeh 20 da napraa...a sega vseki den po 100 -150....i dopulnenie za edno mnenie det pro4etoh po -dobre e da se pravqt uprajneniq sutrin ne ve4er ima po golqm efekt

  15. #15
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от scout4e94
    kakto mn hora kazaha postepenno poka4vai broikata ...predi 1 mesec ne mojeh 20 da napraa...a sega vseki den po 100 -150....i dopulnenie za edno mnenie det pro4etoh po -dobre e da se pravqt uprajneniq sutrin ne ve4er ima po golqm efekt
    Специално за корема най-добре е да се правят между 16 и 17 часа.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Правя за горната и долната част на корема, правя с уреда на Сюсън Сомърс преси. По 50 от вид започвам на ден и постепенно ги увеличавам. Стигала съм до 600 на ден. Резултат(прибиране на коремчето, а не плочки, все пак съм дама и не искам) видим имам след около седмица.....
    Хехе
    Аз искам плочки...искам!
    Ама много ме мързи напоследък иначе преди доста добре ми се беше получило (((:
    А коремни...правят се до откат,за да се натовари максимално мускула.Така са ми го казвали на мен,така съм ги правила и резултата е имало(=

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си