.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    :))) ! Диета с шоколад ! :)))

    Chuvala sum , 4e moje da se otslabne s 6okolad , , koito mn e pristrasten i ne moje da se otkusne ot nego , a su6tevremenno iska da svali nekoe i drugo kulce moje da si kupi edin 6okolad i na den da se hrani 5 puti nali po malko i na vsqko hranene po 2 par4enca , moje da reduva razli4ni vidove i taka v produljenie na 10 dni(zna4i 10 6okolada) , no ne zabravqite na 4esto po malko ina4e posle nali se se6tate ... ari uspeh ;] :P :P

  2. #2
    Според мен това е ужасно нездравословно. Да не говорим, че може да не отслабнеш от каквото пожелаеш (така де, да свалиш само мускулна маса, вода и тук там някоя мазнинка), а и могат да ти излязат пъпки и 10 дни без зеленчуци? Къде остават витамините? Освен това инсулина се вдига от сладкото и от толкова много шоколад може да се получи захарна болест. С две думи - не я правете тая диета. Примерно за един ден ако ви се яде сладко става цял ден само това, ама повече не бих рискувала лично аз.

  3. #3

    srghfdbfd\

    Prava si... , no taka pi6e6e v spisanieto

  4. #4
    Ааа не ги гледай списанията :P Ако искаш да пазиш диета и да отслабнеш, храни се здравословно и по - малко - плодове може само сутрин и не по много, повече зеленчуци, може риба и 2,3 пъти седмично пилешко месо и по максимум 1 филийка пълнозърнест хляб на ден. И много движение. И съм сигурна, че ще се чувстваш супер!

  5. #5
    Ima ne6to vqrno ... no ot onezi shokoladi s 80% kakao ... I edva li shte predpochetete shokoladova dieta pred ... plodova i t.n.
    Animalia Chordata Mamaliga Primates Hominidae Homo Sapiens!!!
    Привилегията да си прав Ражда задължението да водиш ...

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Своге
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от ^Serena^
    Според мен това е ужасно нездравословно. Да не говорим, че може да не отслабнеш от каквото пожелаеш (така де, да свалиш само мускулна маса, вода и тук там някоя мазнинка), а и могат да ти излязат пъпки и 10 дни без зеленчуци? Къде остават витамините? Освен това инсулина се вдига от сладкото и от толкова много шоколад може да се получи захарна болест. С две думи - не я правете тая диета. Примерно за един ден ако ви се яде сладко става цял ден само това, ама повече не бих рискувала лично аз.
    4estno da ti kaja,misleh da q probvam,ama ti me razubedi
    И култура не ми липсва да подпаля , трябва ми запалка !

  7. #7
    OMG hranq se zdravoslovno i nqmam namereniq da minavam na 6okoladova dieta tctc dadoh q za primer , za6toto iskam da pomogna na tezi , koito ne mogat bez 6okolad ... puk nz kolko e efikasna ...

  8. #8
    Подобна тема е имало и преди...
    Ами какво да ви кажа, само като прочетете "съдържанието" на тази диета трябва да ви стане ясно ...
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  9. #9
    аз така или иначе по-малко от 1 шоколад на ден не изяждам.... но въпреки това това не е мн добра диета ! Аз не спазвам диети ако трупна някое излишно килце си имам начин-не ограничавам яденето но не ям по-късно от 6 ве4ерта пробвайте ефикасно е и забравих -много водичка пиите

  10. #10
    Мега фен Аватара на kuklichka_bg
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    в мечтите ми
    Мнения
    5 039

    Re: srghfdbfd\

    Цитирай Първоначално написано от Lo_Lo_LOvE_me
    Prava si... , no taka pi6e6e v spisanieto
    mi to kolko drugi ne6ta si pi6eeeeeeee
    Когато нещо отмине, тогава усещаме колко хубаво е било.

  11. #11
    Голям фен Аватара на Vilsy
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Wonderland
    Мнения
    527
    Според мен това е голяма измислица.
    Дребните крадци ги окачаме на бесилото, а големите ги правим политици...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си