.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: С какво ...

  1. #1

    С какво ...

    Здравейте редовно чета темите тук.И така сега аз искам да ви питам - повечето ми съученички си обезкосмяват ръцете , някой с кола маска , други с епилатор, самобръсначка/което на мен лично ми се вижда тъпо/... и така въпросчето ми е вие с какво се обезкосмявате защото аз се чудя с какво ,защото не искам ръцете ми да боцкат, понеже на мен ми е мн. неприятно когато някоя приятелка ме хване и ми боцка.И има ли изобщо смисъл да ги махна при условие че подчти не се забелязват. Съжелявам ако темата се повтаря

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    на гъза на географията
    Мнения
    598
    НЕ ГИ МАХАЙЙЙЙ !
    С каквото и да е ще боцкат, а си и представи, чети се счупи епилатора и в този момент нямаш $ за нов- ще си като овца.Стават по- гъсти, твърди, дълги и всеки със свое мнение.

    Ако съдбата е против мен, толкова по-зле за нея!

  3. #3
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Ако не са чак толкова много по-добре не ги махай. С каквото и да ги махнеш, като тръгнат да растат става гадно - от личен опит знам и трябва да ги махаш през 4 дена. А най-добрия метод е кола маската, щото след време изтъняват.

  4. #4
    незнам много се чудя те са редички и може да се каже русички... но нз. някак си ми е кофти примерно като блесне сланцето или нещо такова... а и момчетата май никак не обичат косми, въпреки че съм отдавна с моя приятел и той каза че нямам нужда но.... нз нз все пак мн мерси за мненията

  5. #5
    Не ги махай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6

    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Deathland
    Мнения
    246
    Ми като са ти русички за кво ти е да ги махаш
    ама както искаш де изборът си е твой
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си!
    ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
    LoVe YoU sOoOoOo MuCh...

  7. #7
    няма да ги махам

  8. #8

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    град на греха
    Мнения
    38
    Цитирай Първоначално написано от lilit_666
    НЕ ГИ МАХАЙЙЙЙ !
    С каквото и да е ще боцкат, а си и представи, чети се счупи епилатора и в този момент нямаш $ за нов- ще си като овца.Стават по- гъсти, твърди, дълги и всеки със свое мнение.
    Mahala li si gi nqkoga s epilator , za6toto az gi maham s epilator i ne sa 4e gusti i tvurdi naprotiv daje ot epilatora namalqvat . A avtorkata na temata da go napravi s epilator ili na kozmetik , v nikakuv slu4ai ne s samobrusna4ka , a za bockaneto s kakvoto i da gi mahne6 kato po4nat da rastat vinagi bockat , no s epilatora mogat da se hva6tat i muni4ki taka 4e np

  9. #9
    Аватара на lov3m3
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Jamaica
    Мнения
    168
    I az si gi maham s epilator A za 4upeneto ne mi e qsno kak to4no 6te stane i vse pak ako nqkaksi se slu4i moje da si kupi6 lenti4ki na viit ili na kolamaska ne e tolkova skupo :P

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Little_Miss
    Цитирай Първоначално написано от lilit_666
    НЕ ГИ МАХАЙЙЙЙ !
    С каквото и да е ще боцкат, а си и представи, чети се счупи епилатора и в този момент нямаш $ за нов- ще си като овца.Стават по- гъсти, твърди, дълги и всеки със свое мнение.
    Mahala li si gi nqkoga s epilator , za6toto az gi maham s epilator i ne sa 4e gusti i tvurdi naprotiv daje ot epilatora namalqvat . A avtorkata na temata da go napravi s epilator ili na kozmetik , v nikakuv slu4ai ne s samobrusna4ka , a za bockaneto s kakvoto i da gi mahne6 kato po4nat da rastat vinagi bockat , no s epilatora mogat da se hva6tat i muni4ki taka 4e np
    Така е-ще станат гъсти и твърди ако се махат със самобръсначка.Махала съм ги с епилатор но вече не го правя защото на ръцете много ме боли.А и моите са руси и не виждам смисъл вече

  11. #11
    Голям фен Аватара на christina_aguilera
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Burgas
    Мнения
    646
    И аз си ги махам с епилатор и хубавото е, че не растат твърди и по много, а даже напротив- започват да оредяват и да стават по-меки
    skype: esperansa91

  12. #12
    ГЛУПОСТИИИИ!Нито ше ти стане нещо ако ги махнеш(стига да е с колка маска или епилатор)нито пък ще станат по-твърди.Дали имаш нужда да го направиш-ти прецени =)

  13. #13
    emi to kato gledam vsi4ki okolo mene vklu4itelno i az si hodime s kosmite po rucete i to ne prai vpe4atlenie...vij sa krak podmi6nica da ama na rukata nqma smisul samo 6e stane po zle

    Ako imah 10 sredni prusta i desete 6tqha da sa za vas!!!! :*

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Моите също бяха руси,но друго си е без косми..Първият път ги махнах с кола маска и доста болеше ,но после като свикнах и почнах с епилатора през седмица.Когато се махнат е тоооолкова гладичко не мога да спра да си ги пипам-като бебешко дупенце са!
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Lorraine
    Моите също бяха руси,но друго си е без косми..Първият път ги махнах с кола маска и доста болеше ,но после като свикнах и почнах с епилатора през седмица.Когато се махнат е тоооолкова гладичко не мога да спра да си ги пипам-като бебешко дупенце са!
    +1 :P
    Kefi se na vragovete si, zashtoto si vinagi v glavata im, no nikoga v krakata im!!! :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си