.
Затворена тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 131
  1. #1
    Аватара на sharkybul
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Олимпико,Герена и разбира се - ст.Васил Левски
    Мнения
    407

    До каде стигат момчетата докато бръснат генеталиите си ?

    Ако според мен и много момчета момичета не треа има косми никаде освен веждите и главата... то интересно ми е колко от момчетата минават не само
    триъгалника ами по отдоле пък и "отзад"

    въпроса е малко.... ама се пак
    Ай е без отговори от типа на ДА НЕ МЕ ЕБАТ че да си бръсна гъза....

    ай и момичетата да кажат мнение за този тип мъжка суетност

  2. #2
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!

  3. #3
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Ami s pinsetka okolo chatala i pubisa. Ostavqm si malko v sredata kato figurka. Topkite gi brusna. Tam drugo ne smeq i da si pomislq da pravq. A otzad razbira se s lentichki s kola maska.
    Eating isn't cheating - Arnold

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
    А така ;]

  5. #5
    Аватара на sharkybul
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Олимпико,Герена и разбира се - ст.Васил Левски
    Мнения
    407
    Цитирай Първоначално написано от howland
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
    А така ;]
    някой приятели казват че примерно ОТЗАД не се бръснат просто с ножичка намаляват дължината

    смисал мене не би ми било пирятно в онази област да има космици ако тръгна особенно да я обхождам с езиче.... предполагам и на нея не би й било пирятно....

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    sofia
    Мнения
    218
    няма лошо мом4ето да реши да си прави кола маска...все пак неприятно е да тръгнеш да правиш секс с някого и от косми да не можеш да стигнеш до пениса му, защото уверявам ви има и такива
    но мъж с по-гладки крака от тези на приятелката си..не мерси!!! като гол охлюв

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Евала ти пич, аман от космясали мъже. Е, някое друго косъмче по гърдите е секси, ама там долу- не мерси.
    Надявам се че и ти ще си взискателен и няма да приемаш някоя "натурална" да ти обяснява за чара на космите
    Blame the sin, not the sinner.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Aз пък изобщо не държа на обезкосмени мъже. Космите не ми пре4ат

    Робинята на Quench

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от sharkybul
    Цитирай Първоначално написано от howland
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    И преди съм го казвала-не искам по-гладък и от мен мъж! Искам да си има косми, където майката природа е решила.......Държа само да няма брада и мустаци!
    А така ;]
    някой приятели казват че примерно ОТЗАД не се бръснат просто с ножичка намаляват дължината

    смисал мене не би ми било пирятно в онази област да има космици ако тръгна особенно да я обхождам с езиче.... предполагам и на нея не би й било пирятно....
    Не ми пречат да го целувам навсякъде, където ги има!

  10. #10
    Голям фен Аватара на bibo
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    ПЛОВДИВ
    Мнения
    540
    Ами пък аз да кажа че повечето момичета умират за обскосмени мъже.Според мен един мъж трабва да маха космите си навсякъде където те пречат.Аз например махам космите по цялото си тяло,освен вежди глава и задник.Просто там нямам много пък и не ми пречат(никоя досега не се е оплакала ).По въпроса който няма косми е обратен помислете над това - едно време в Рим на мъж без брада се е гледало като на жена.Днес на мъж с голяма брада се гледа като на маймуна . Така че всичко е въпрос на възпитание и на времето в което живеем.А ние живеем във 21 век.
    Цитирай Първоначално написано от kombarka
    Има нещо в нея,майна.. ама тряя много да се взираш.

  11. #11
    Аватара на sharkybul
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Олимпико,Герена и разбира се - ст.Васил Левски
    Мнения
    407
    Цитирай Първоначално написано от bibo
    Ами пък аз да кажа че повечето момичета умират за обскосмени мъже.Според мен един мъж трабва да маха космите си навсякъде където те пречат.Аз например махам космите по цялото си тяло,освен вежди глава и задник.Просто там нямам много пък и не ми пречат(никоя досега не се е оплакала ).По въпроса който няма косми е обратен помислете над това - едно време в Рим на мъж без брада се е гледало като на жена.Днес на мъж с голяма брада се гледа като на маймуна . Така че всичко е въпрос на възпитание и на времето в което живеем.А ние живеем във 21 век.
    ами първо от хигиенична гледна точка разбира се....
    2ро колкото по малко косми по малко пот....

    беше ми интересно какфо мислят момичетата мен не ми пречат отзад но гледам да ги няма

  12. #12
    Голям фен Аватара на lwsu
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Сф
    Мнения
    604

    ...

    от гърдите до корема с коламаска, а надолу с бръзнач навсякъде.. разбира се не се вманиачавам много.. в смисъл не го правя много често.. просто гледам да не стават като на пещерняк.. особено лятото, а зимата може и да не се къпя, 3 месеца колко са
    Do you speak Salsa? .......

  13. #13
    Супер фен Аватара на FelisDirus
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 826

    Re: До каде стигат момчетата докато бръснат генеталиите си ?

    Цитирай Първоначално написано от sharkybul
    Ако според мен и много момчета момичета не треа има косми никаде освен веждите и главата... то интересно ми е колко от момчетата минават не само
    триъгалника ами по отдоле пък и "отзад"

    въпроса е малко.... ама се пак
    Ай е без отговори от типа на ДА НЕ МЕ ЕБАТ че да си бръсна гъза....

    ай и момичетата да кажат мнение за този тип мъжка суетност
    Не може ли поне миглите да не си махаме? Моля те...

    Мъж с бръснат задник е като жена с космат. Достатъчно ясна и изчерпателна ли бях?
    Собственост на Canis_Dirus

  14. #14

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София най-голямото село в БГ
    Мнения
    711
    na men li4no kosmite na priqtelq mi ne biha mi pre4ili!!
    toi sam si reshava dali da gi maha ili ne
    az pak si go obicham s i bez tqh!!

  15. #15
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    Ooooo,ama neka veche da ne mojesh da si vzemesh chas za kola maska,zashtoto pred teb chakat 20 nenormalnika za obezkosmqvane na genitalii...Razbira se,che edin myj trqbva da si ima lichna higiena,da se brysne,bradichka,mishnici i t.n.,no tochno pak dolu v nikoi sluchai ne go slagam v grafa zadyljitelno,tam e po izbor...
    Ne e po temata,no vse pak da si kaja,che kato vidq momche s obezkosmeni ryce i kraka i napravo...iuuuuuu
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  16. #16
    Подкрепям Шарки. Чак бръснат задник не, но замислете се - не може да има гора там. Не е хигиенично. Помислете каква е основната функция на задника...

  17. #17
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от Atula
    Евала ти пич, аман от космясали мъже. Е, някое друго косъмче по гърдите е секси, ама там долу- не мерси.
    Надявам се че и ти ще си взискателен и няма да приемаш някоя "натурална" да ти обяснява за чара на космите
    I az taka mislq Dolu просто трябва да е като кюсе или ай не чак до толкоз . . . според мен е по-маловажно от колкото при момиче ,обаче пак да не е като гора

  18. #18
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    Оле....де е хигиената...опикаваш си космите ли?!? Обезкосмяването е турско изобретение щот ако една жена има косми се размирисва по бързо.... ама ние що...не ни капе нещо или пък имаме си отводнителен шланг
    на който не му харесват космите да си фаща пътя...
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  19. #19
    Аватара на Sevt
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    София
    Мнения
    945

    Re: До каде стигат момчетата докато бръснат генеталиите си ?

    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
    +1

    А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...
    1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен.

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156

    Re: До каде стигат момчетата докато бръснат генеталиите си ?

    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Цитирай Първоначално написано от sharkybul
    Ако според мен и много момчета момичета не треа има косми никаде освен веждите и главата... то интересно ми е колко от момчетата минават не само
    триъгалника ами по отдоле пък и "отзад"

    въпроса е малко.... ама се пак
    Ай е без отговори от типа на ДА НЕ МЕ ЕБАТ че да си бръсна гъза....

    ай и момичетата да кажат мнение за този тип мъжка суетност
    Не може ли поне миглите да не си махаме? Моля те...

    Мъж с бръснат задник е като жена с космат. Достатъчно ясна и изчерпателна ли бях?
    +1
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  21. #21
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077

    Re: До каде стигат момчетата докато бръснат генеталиите си ?

    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
    +1

    А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...
    To vyprosa e do krem4et0,ama az da si kaja
    Principno az se kefq na priqtelq,kogato e leko bradqsal,v smisyl da sy naboli malko kosymcheta,ama mnogo losho mi se zachervqva otgore nad ustnata kato me celuva.
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  22. #22

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156

    Re: До каде стигат момчетата докато бръснат генеталиите си ?

    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    Цитирай Първоначално написано от Sevt
    Цитирай Първоначално написано от _Cuddly_
    Мъж с бръснат задник е като жена с космат.
    +1

    А krem4e какво ти пречи брадата ? Всмисъл не попска брада нали, ама така леко небрежно мисля, че няма лошо...
    To vyprosa e do krem4et0,ama az da si kaja
    Principno az se kefq na priqtelq,kogato e leko bradqsal,v smisyl da sy naboli malko kosymcheta,ama mnogo losho mi se zachervqva otgore nad ustnata kato me celuva.
    i az ne obicham da mi bocka , inache izglejda sexy ... noo ne e za prqko syprikosnovenie s kojata na liceto mi ... no nali sym kompromisna lichnost
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  23. #23
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Aз пък изобщо не държа на обезкосмени мъже. Космите не ми пре4ат
    +1
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  24. #24
    MOШНО СМУЧКИ ПОД КОСМЯСАЛИТЕ МИШНИЦИ И ТВА Е!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от SouLRippe®
    MOШНО СМУЧКИ ПОД КОСМЯСАЛИТЕ МИШНИЦИ И ТВА Е!

    И преди лягане варена пот с косми !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си