.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Как най-ефикасно да си махна косъмчетата над горната устна?

    Zdraveite! Iskam da vi pomolq za savet4e kak nai-efikasno da si mahna kosam4etata nad gornata ustna (musta4kite) 4e ve4e dosta zapo4naha da se zabelqzvat? Predlojete vsqkakvi nachini....i nai-efiksniq spored vas ....blagodarq predvaritelno

  2. #2
    кола маска

  3. #3
    аз преди ги махах с епилатор редовно,обаче един път ми се появиха едни малки гадни пъпчици...сега действам с пинсетка и е гладко като бебешко дупе

  4. #4
    Голям фен Аватара на BlueCat
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София, България
    Мнения
    919
    Ами аз първия път отидох на кола маска. А после почнах и сама с лентички, но първите опити не бяха с отличен резултат както при козметичката. След време вече усвояваш техниката на дърпане, ако мога така да се изразя, и резултата е перфектен При мен поне е така !

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    2 123
    mi moq priqtelka si gi maha pri kozmetik no i stanaha rani 2-riq pat ina4e lenti4kite mislq 4e sa dobri
    I Might Not Be The Best In The World,But The Best The World Has Ever Seen!!!!!!!!!!!

  6. #6
    S lenti4ki ili pinsetka
    Kefi se na vragovete si, zashtoto si vinagi v glavata im, no nikoga v krakata im!!! :P

  7. #7
    Пинсета и козметик.

  8. #8
    s kola maska ama 4estno da si ti kaja mene malko me boli no se svikva posle kato porasnat s pinsetata gi darpam i stava mnogo dobre ina4e
    One Tree Hill..Forever...Naley..!!!


  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от H8_mE
    кола маска

  10. #10
    Веднъж бях пробвала с пинсетка. Лелееее такава болка даже и аз не понесох (след като съм леката фаза на мазохизъм (няма да обяснявам за това ) ). Беше ужасно! Уж лед държах около 10-20 минути и пак ме болеше, а беше изтръпнало Това беше неописуема болка! За това кола маската е най-добре за мен. Болката е рязка и кратка, което е по-добре (според мен) от гадната продължителна болка на пинсетата.



    А за тези, които с пинсетка - как изтърпявате болката?

  11. #11
    Първият път си ги с лентичка,защото като пробвах с пинсетата и ужасно много болеше След това почти не ми растяха обаче като се появят няколко косъмчета и с пинсетата [вече самите корени са по тънки и въобще не боли].Въпреки всичко аз те съветвам първият път да си ги махнеш при козметик

  12. #12
    Супер фен Аватара на Qnchety
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 235
    Как ше боли с пинскетка бре? Аз мойте тъй ги махам

  13. #13
    Ами хора да ви питам... козметичката ми предложи една процедура, която представлява изгаряне на корена на косъма с тънка игличка, мнг боляло обаче за 1 година косъмчетата се изчиствали за постоянно ... та чували ли сте за това или правили ли сте си го и какво мислите?

  14. #14
    еми аз си махам космите над горната уста като хода на козметик с електри4еска пинсета...космите стават по-редки и по светли

  15. #15
    С лентички сама или при козметик (там нз как ги маха)
    The guy gets all the glory the more he can score,
    while the girl can do the same and then you call her a whore!

  16. #16
    Супер фен Аватара на radito
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Варна
    Мнения
    1 517
    Цитирай Първоначално написано от ThE_sEa_GiRl{}
    Как ше боли с пинскетка бре? Аз мойте тъй ги махам
    ми мене с пинсета също ме боли затова давам с лентичките, поне да е от раз
    Let The BEAT Control Your Body

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от elitututu
    еми аз си махам космите над горната уста като хода на козметик с електри4еска пинсета...космите стават по-редки и по светли
    Значи ще да е това, но махат ли се напълно или само ще уредеят

  18. #18
    оооо и аз ходих на козметик и ми ги махаха с електрическа пинсета . страшно много боли,но наистина има ефект . Не се махат веднага ама постепенно ,постепенно уредяват със всеки път,когато ходиш,но трябва да си постоянна . Аз не изтърпях всичко и сега имам пак малко и трябва да ходя ... Ама какво да се прави красотата изисква жертви
    ~[MimCheTo0]~

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си