.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765

    Ако някои може да ми помогне 6те сам му благодарен

    Става дума за следното :претарпях тежка операция и 10 дена ни6то не бях ял,само на системи.Отслабнах много.Ако някои може да ми хелпне и да ми каже как мога бързо да натрупам килограми да помогне плс.С какви храни трябва да се храня за да има най-голям и най-бърз ефект?
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  2. #2
    Според мен шоколади ама излизат пъпки аз не съм по тая деиност

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    waglehidrati.nablqgai na mruvkata

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Somewhere In The Middle Of Nowhere
    Мнения
    642
    Ако ги качих твърде бързо може и да се поболееш.


  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    em 6te gledam da ne se poboleq no spe6no mi trea da ka4a pone 10 kilograma
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  6. #6
    Голям фен Аватара на Vilsy
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Wonderland
    Мнения
    527
    Ми,яж чипс,много сладки работи.
    Дребните крадци ги окачаме на бесилото, а големите ги правим политици...

  7. #7
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    mi 6tom 10 dena ne si ql spred men kakvoto i da qde6 i nai ve4e kakto kazaxa pove4e meso xlqb i t.n barzo 6te si gi ka4i6 spx

  8. #8
    spored mi sled kato e takava pri4inata na otslabvane lesno shte si gi ka4ish kg prosto se hrani normalno i qj kakvoto ti se qde no ne se tap4i s shokoladi 4ipsove i takiva neshta -nema da pomognat nai mn da ti navredqt na zdraveto
    prosto priemai pove4e kalorii
    a li4noto mi mnenie--razgledai NVD/NVH

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    blagodarq za kazanite mneniq , ako na nqkoi drug mu hrumne ideq da spodeli pls . o6te vednaj blagodarq mnogo za mneniqta dosega napiasni vav temata
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  10. #10
    Можеш да си вземеш бирена мая.Купува се от аптеките и струва 5лв за 125 таблетки.Има българска и немска,немската е по-добра,на листовката пише "Bierhefe".Чувала съм че от нея се пълнее,но дори и да не е така,съдържа много витамини и се препоръчва за възстановяване след физически труд,а на ти в момента се възстановяваш и предполагам,че маята ще ускори процеса,ако не друго.
    И все пак не се притеснявай толкова,със сигурност ще си възвърнеш предишните килограми!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Мнения
    560
    Наистина ли смяташ че ние сме най-подходящите и компетентни хора които могат да ти кажат кои храни са подходящи за организма ти ?

  12. #12
    Супер фен Аватара на prettyIdeath
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Somewhere in the deaths of your dirty imagination...
    Мнения
    1 206
    Ами.. те докторите би трябвало да са ти дали едно листче с храните над които трябва да наблгнеш и плюс това не трябва ли първо да се захранваш със супички и т.н.... Понеже организма ти не е приемал доста време храна...
    А пък ... ти защо си отслабнал.. по прицип хората напълняват като са на системи...
    МОМИЧЕ СЪМ !
    PEACE ||//
    Suzuki - Way of life!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    Цитирай Първоначално написано от Allthatshewant
    Наистина ли смяташ че ние сме най-подходящите и компетентни хора които могат да ти кажат кои храни са подходящи за организма ти ?
    ami saglsasen sam samo 4e doktorite ne mi kazaha ni6to.v smisal 5 dena sled operaciqta mi razre6iha da qm supi i ot tozi rod ne6ta no ni6to po konkretno, i da pod4ertaq tova be6e za parvite dni za6toto stomahat mi be6e mnogo zle.sega moga da qm vsi4ko i da piq vsi4ko,i se pak mn se pritesnqvam za6toto mnogo sam otslabnal.blagodarq za savetite dotu,ako nqkoi drug ima ideq neka da kaje pls
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    на най-обичания мъж в сърцето . . .
    Мнения
    1 603
    Според мен просто трябва да засилиш храната.Повече домашно ядене,по-често.Постепенно ще качиш... И аз боледувах и спавлих 4кг, а като се има предвид че бях 48кг... и сега ще се наложи да си ги върна.. И не се тъпшчи с шоколад,чипсове и тн.. няма да се получи така.Просот по-силна храна
    Извинете ме за правописа , но нямам нерви за тирета и запетайки

  15. #15
    Зависи на какво ти е операцията.И аз също съм претърпявал операция на корема (10 дена в реанимация) и ми беше ясно заръчано от лекарите след като си отида вкъщи какви храни да ям.Така,че ако са ти казали по-добре слушай тях или се консултирай отново... Няма друга философия те знаят най-добре И да се оправяш по-скоро.С времето всичко се забравя помни ми думите


    ПС:Забравих да спомена ,че на мен ми бяха казали да ям по-леки храни за корема.Например: кашички,пюрета,супи,малко месце (накъсано),сокчета (ябалков най-добре),млеко и тн. Гледай да не ядеш трудно храносмилателни храни:зеленчуци,плодове,а за чипсове и други да не говорим.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Allthatshewant
    Наистина ли смяташ че ние сме най-подходящите и компетентни хора които могат да ти кажат кои храни са подходящи за организма ти ?
    +1

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    Цитирай Първоначално написано от dablue
    Зависи на какво ти е операцията.И аз също съм претърпявал операция на корема (10 дена в реанимация) и ми беше ясно заръчано от лекарите след като си отида вкъщи какви храни да ям.Така,че ако са ти казали по-добре слушай тях или се консултирай отново... Няма друга философия те знаят най-добре И да се оправяш по-скоро.С времето всичко се забравя помни ми думите


    ПС:Забравих да спомена ,че на мен ми бяха казали да ям по-леки храни за корема.Например: кашички,пюрета,супи,малко месце (накъсано),сокчета (ябалков най-добре),млеко и тн. Гледай да не ядеш трудно храносмилателни храни:зеленчуци,плодове,а за чипсове и други да не говорим.
    zna4i operaciqta mi na stomaha vklu4va6e razrqzvane na celiq mi stomah za da mogat da izvadqt 250 miligrama kruv koqto be6e v stomaha mi i be6e v sledstvie na spukan dalak.a otnosno za hranite mina vreme ve4e i sega moga da qm i piqabsolutno vsi4ko.vpro4em as otslabnah mn.bqh 69 kg a kogat se pribrah v kashti sled operaciqta i lejeneto v bolnica bqh 53 kg
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    ta imenno za tova se obra6tam kam horata v tozi forum za help,znam 4e ste pravi kato kazvate nie li trqbva da ti kajem,no mislq 4e se pak tozi forum e za tova ,koi s kakvoto moje da pomogne
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  19. #19
    Мега фен Аватара на ThePainIsReaL
    Регистриран на
    Jun 2005
    Град
    зад ей онова дърво ;)
    Мнения
    3 737
    В никакъв случай не наблягай на шоколади, чипсове, бейкроуз и т.н. Няма да качиш ефективно килограми от тях.
    Храни се максимално пълноценно като подбираш храни с повече въглехидрати и протеини засега.
    Няма да е лошо да си купиш и витамини за укрепване на организма и да поемаш, разбира се, калорична храна. Братовчед ми имаше подобен проблем.. възвърна си килограмите за около месец с много месо, картофи, ориз, гъби, яйца, хлебни изделия.. витамини и разни такива неща. Ако сега трябва да поемаш около 3000 kJ, ти го увеличи на 3500-3800.
    Ето ти място, където можеш да си изчисляваш колко са ти калориите, не падай под нормата.
    цЪк
    Натисни "Изчислете вашите калории, още в началото е дадено"
    Успешно възстановяване.

    .. I`m just a kid .. a kid in love ..

  20. #20
    шоколади сладки и тестени изделия и мн малко физи4ески упражнения след известно време на фитнес да станат тлъстините в мускулна маса

  21. #21
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Цитирай Първоначално написано от GaBiIi__
    mi 6tom 10 dena ne si ql spred men kakvoto i da qde6 i nai ve4e kakto kazaxa pove4e meso xlqb i t.n barzo 6te si gi ka4i6 spx
    Права си. и аз бях така, само че 5 дни не бях ял, после бързо качих, за 2 седмици се възтанових (килограмите). Така че сега НЕ дей да се тъпчеш със толкова мазнини колкото те съветват, а яж повече плодове, цитросови, риба 2 пъти седмично, разнообразна да ти е храната, и ще се възтановиш. След операция да се натъпчеш с мазнини, просто не ти го препоръчвам, така можеш и да повишиш доста холестерола си. Внимавай кво правиш

  22. #22
    Въглехидрати-хляб,мед и мръвка
    Белтъчини-яйца,риба,мляко
    Мазнини,по-добре не яж много,защото е вредничко!
    Яж и бананчета и моркови! Успех,пич!
    Наистина съм уязвима,
    ала съм неповторима!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си