.
Затворена тема
Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 286
  1. #1
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164

    Децата и първите секс опити ...

    Vsichki detsa zapochvat s nqkoi opitcheta porodni ot purvite im sexualni impulsi. Vie pomnite li vashi takiva opiti? Az si spomnqm kogato bqh na 5 ili 6 se sublichahme s komshiikkata (beshe kolkoto men nqkude) i si pokazvahme rabotite i sum probval da i celuvam gurdite. :P
    Eating isn't cheating - Arnold

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Бездомен
    Мнения
    36
    Големи ли и бяха гърдите ?

    Иначе по темата, на мене ми бяха в детската градина първите импулси, така де там ми беше първата целувка.

    Имаше някой деца, които играеха на чичко доктор , ама обновената версия.Момичето се съблича и чичко доктор (някое от лапетата) и бие спринцовка в "дупето"
    Госпожата веднъж ги хвана и после казаха на родителите и бая смях е падало...
    Не е важно къде си, важното е да си там.

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Най-ранния ми сексуален спомен е от детската градина. Бях заедно с 1-вия си братовчед и в тоалетните той имаше навика да си показва пишлето и да г стиска, докато остане без кожа-все едно изтискваш вътрешността на кърначе. Беше отвратително и за дълго време се отвратих от мъжкия пенис.....не исках да си имам работа с него доста години след това. Още ми се е загнездило това в съзнанието и беше адски гнусно

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    Re: Децата и първите секс опити ...

    Цитирай Първоначално написано от amatorium
    Vsichki detsa zapochvat s nqkoi opitchita porodni ot purvite im sexualni impulsi. Vie pomnite li vashi takiva opiti? Az si spomnqm kogato bqh na 5 ili 6 se sublichahme s komshiikkata (beshe kolkoto men nqkude) i si pokazvahme rabotite i sum probval da i celuvam gurdite. :P
    Тцтцтц, мръсник си бил от малък
    Не помня да съм имала подобни опити, може би защото не ходех на градина и играех само с момичета.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    В детска възраст най-добрият ми приятел ме беше натирил във входа между етажите да сме се целували с език като по филмите. Единственото, което правихме, беше да си въртим главите докато сме си опряли устните. Беше много 'романтично'...
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  6. #6
    Аватара на sharkybul
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Олимпико,Герена и разбира се - ст.Васил Левски
    Мнения
    407
    2-3 клас....

    с съседка..... тя колко мене на 9-10

    Спомням си че ме цунка ТАМ и ме попита защо става по голям и тези венички лоши ли са


    и аз я цунках ТАМ

  7. #7
    в детската градина съседката по легло ми пипаше пениса, когато лягахме следобяд ... беше много еротично

  8. #8
    Аватара на trg_ahmed
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Dance club "Amnesia-Ibiza", Spain
    Мнения
    192
    И аз в детската градина,с една приятелка (с к0ято п0сле бяхме 8 години в 1 клас ) х0дихме в т0алетните и правихме нещ0 кат0 натискане събличахме са 0барвахме са,ма аз хабер си нямах щ0 ми става г0лям и 1вия път са уплашихме ама п0сле и вкъщи си г0 разбутвах и т0й пак нали си п0расваше,и така д0края на детската градина с т0ва м0миче са натискахме в т0алетните
    За к0кошка няма пр0шка,за мили0ни няма зак0ни
    Хаус фена няма мира-до смърт чалгара пребива
    Skype:trg_ahmed
    House rUlzZz...
    Jimithesun - Ibiza (Original Mix)
    Цитирай Първоначално написано от sladuranka =)
    сичко беше ацки яко

  9. #9
    Аватара на TH33N
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    127.0.0.1
    Мнения
    228
    о да.. в детската градина, когато откриваш света.. има някаква форма на сексуален контакт, която е по-скоро породена от инстинкт, отколкото от сексуално желание/влечение.. и аз в детската градина съм бъркал в гащичките на госпожичка от същата група.. всъщност ни беше много интересно защо аджеба сме различни.. позачудихме се.. че после решихме, че заради това тя е момиче а аз момче.. всъщност там няма нищо сексуално - просто е с чисто изследователска стойност..
    Скандали, въргали, надути кавали
    Палежи, гребежи, пиянство, разврат,
    без тях да живеем, ще можем, едва ли
    към всичко това ще изпитваме глад....

  10. #10
    Ами аз единственото,което помня е,че едно момче ме гонеше(до тоалетната в детската),беше с черни зъби и много го мразех.Така и не ме хвана
    offline forever!

  11. #11
    Аватара на suunlight
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    до твоята звезда :)
    Мнения
    403
    хахах .. охх да и при мене някаде на 5-6 бях .. когато съседчето ми (сладур беше..хах) .. събличахме се .. и ми целуваше дупето .. бузките и се кефеше .. олее .. или под масата в тях се целувахме .. и помня един път .. вече на 7 .. пак ми целува дупето и вика "гледах, че на другите момичета им става хубаво така .. на тебе как ти е ?? " хахах .. беше мн странно, след готини ни беше срам .. и чувствах, че съм загубила невиността си .. и много плаках .. имах чувство, че съм мн различна от другите . . малка мръсница .. хаха

  12. #12

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    На гРаниЦаТа мЕждУ ФанТаzИRта и ReaLностТа :)
    Мнения
    969
    Цитирай Първоначално написано от sharkybul
    2-3 клас....

    с съседка..... тя колко мене на 9-10

    Спомням си че ме цунка ТАМ и ме попита защо става по голям и тези венички лоши ли са


    и аз я цунках ТАМ

    olee razbi me 4esno

  13. #13
    хах тия детски градини....., и аз имам такъв спомен от 5-6 годинки, събличахме се голи и си играехме на мъже и жени по двойки.
    SMILE FOR ME NOW

  14. #14
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    Xa-xa-xa.Spomnqm si kato bqh malka,moje bi 6-7godishna si blyskah barbitata edno v drugo,vse edno praveli seks. Ot malka gi razbiram rabotite.
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  15. #15

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    На гРаниЦаТа мЕждУ ФанТаzИRта и ReaLностТа :)
    Мнения
    969
    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    Xa-xa-xa.Spomnqm si kato bqh malka,moje bi 6-7godishna si blyskah barbitata edno v drugo,vse edno praveli seks. Ot malka gi razbiram rabotite.

    aaa tfa i az sym go pravila....pozor.....

  16. #16
    Аватара на PrionBreak
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Panamaaa
    Мнения
    125
    yjas e
    Както казах раждаме се да живееме,
    не да ни казват к'во да праим, к'во да пееме.
    Не признавам системата големи-малки,
    има два вида хора - Достойни и жалки.

  17. #17
    аз и моята комшийка се гушкахме и целувахме в мазето като малки ся като се сетя ми става смешно
    На ВсяКа ЖеНа Са и НужHи Tpима МъЖе ЕдиН ЕБач , ЕдиН ЛиЗач и ЕдиН За ПрЕд ХоРа...
    www.impulse.bg/PeYcHeV
    skype:d0n_alex
    Не СтаВа СаМо с ЯдеНе..... ТряБва и ПИЕНЕ !!!

  18. #18
    Az sig sum bila na 6-7 i sus suseda nad nas sme se celuvali i re6ihme da spime zaedno... Ta togava i tam se celuvahme,ama mislehme,4e e kato po filmite,lejahme edin w/u drug Posle kato stanahme po-golemi ni be6e sram i dvamata
    ...

  19. #19

    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    София най-голямото село в БГ
    Мнения
    711
    Цитирай Първоначално написано от Lorelei
    Xa-xa-xa.Spomnqm si kato bqh malka,moje bi 6-7godishna si blyskah barbitata edno v drugo,vse edno praveli seks. Ot malka gi razbiram rabotite.
    хаха и аз това го правех имах си и кен и само те му дефилираха и си сваляха дрехите и после.. айде секс и аз си ги знаех тия неща! Но помня веднъж едно съседско дете момиченце и момченце и аз бяхме в детската градина на едно дърво сички и те по едно време айде да си показваме органите.. и аз не се съгласих само те си ги заиграваха се
    Ти Си МноГо FreSh And CoOL,и Те ХарЕсВам Very Much,ВедНъЖ Look At Me и ПосЛе Don`t Forget Me...СърЦетО Ми е Тик-ТаК For YoU,ЗаЩотО I LovE YoU...!!! {}

  20. #20
    аз си спомням с братов4едка ми се целувахме ама като се замисля и по едно време ми вика е да се любиме а викам ко е туй и така някъде на 5-6 съм бил

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    s L A p t H e b I t C h!
    Мнения
    16

    xax...

    хмм..х... аз...5-6год. на моята възраст и една приятелка винаги си ореждахме срещи по домашния тел. и си имахме таен код..."Кога ще го правим онова нещо?" Тя винаги идваше в нас... хаха събличахме се и си допирахме ..... хаха ...Винаги ми казаше че усеща как нещо и минава през гърба.. беше много странно Само дето не си бъркахме... беше наистина секс за тези години....

  22. #22
    Повече от фен Аватара на DiabolicAngel
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от sharkybul
    2-3 клас....

    с съседка..... тя колко мене на 9-10

    Спомням си че ме цунка ТАМ и ме попита защо става по голям и тези венички лоши ли са


    и аз я цунках ТАМ


    А по темата...не помня!

  23. #23

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    nqmam spomen ... az na decka gradina ne sym hodila ... pak sym nazade , ei
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  24. #24

    Re: xax...

    Цитирай Първоначално написано от blueeyess-
    хмм..х... аз...5-6год. на моята възраст и една приятелка винаги си ореждахме срещи по домашния тел. и си имахме таен код..."Кога ще го правим онова нещо?" Тя винаги идваше в нас... хаха събличахме се и си допирахме ..... хаха ...Винаги ми казаше че усеща как нещо и минава през гърба.. беше много странно Само дето не си бъркахме... беше наистина секс за тези години....
    xaxax a e maani golqm sex e bilo az ne sum hodila na gradina i ne sum pravila nishto kato malka... ei perverznici posle vikate 4e ste protiv ranniq sex !!!
    Не позволявай на хората да стоят близо до теб, за да не чувстваш липса, когато започнат да си тръгват един по един ...

  25. #25
    хмм като се замисля .. ф детската градина имаше едно момиче, тя се казваше Нелета и според нас (момчетата) тя беше мн яко маце и един път мн говорех нещо и ме наказаха да се преместя до нейното легло. И аз такъф отиам нали и глеам тя ма гледа и ми вика "покажи си онова нещо" и аз викам "първо ти" тя си го показа и аз са скрих под диушека . Е .. не си мислете че ми са размина тя ма видя ф кинефа след няколко дена и се опита да ма накара да и го покажа и аз съ оплакъх на госпожата ехх времена .. иначе по темата .. мм .. бях около 5-6 и се млясках с една от братовчедките ми , голям срам и смях беше .. мм и странното е че секи път щом ни хванеха тя обвиняваше мене
    Не пия, Не Пуша, По Жени Не Хода ! - Да Да ! Skype: love_sexy_girls

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си