.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Zamunda

  1. #1

    Zamunda

    Как мога да проверя кои торенти съм свалила в замунда ?

  2. #2
    Пример :
    Профил Добре дошъл, Харалампи! (кликваш на името Харалампи) След това ти се показва страница на която ти е даден твоя профил и скролираш най-доли Свалени торенти (8789)
    Скрий | Покажи И накрая даваш покажи.

    Успех.

  3. #3
    po dobre daje ne moje6e i da byde obqsneno
    Za da me gushkash shte trqbva mnogo da me slushkash!!!

  4. #4
    Днес zamunda не ми приема паролата... Изписва ми "Username or password incorrect.", но аз не съм си сменял паролата... Някой има ли подобен проблем?

  5. #5
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от hristoslav23 Виж мнението
    Днес zamunda не ми приема паролата... Изписва ми "Username or password incorrect.", но аз не съм си сменял паролата... Някой има ли подобен проблем?
    "01-31-2008"
    Спри си капс лока или просто си я смени..
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  6. #6
    Благодаря! Инсталирах друг браузър и вече замунда работи перфектно.
    Последно редактирано от hristoslav23 : 10-30-2017 на 19:32

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си