.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1

    Каква е вашата мечта?

    Каква ви е мечтата,която искате да преследвате?Как искате да изглежда животът ви след 10-20 години?Каква професия ви е интересна и искате да практикувате?

  2. #2
    Мечтата ми е да кажа на някой циганин, че е циганин и после целия му род да НЕ ме набие...

  3. #3
    Не знам.
    Ще ти подаря ядрена глава,
    влажен динамит, тротил, цветя!
    Ако бях това, което си сега,
    мой приятелю, бих се взривил...



  4. #4
    Т'ва с полицайката е супер!Полжелавам ти го!А за мечтата на Marry май наистина ще си остане само мечта

  5. #5
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Да живея отделно от майка ми и след като го направя да я виждам макс два пъти в годината.
    В професионално развитие вече наистина са ми доста смели мечтите, тъй че по-добре да си трая и да ги кажа само ако се осъществят.
    След 30 години живота си не мога да си го представя само защото мразя да гледам напред в бъдещето, а още утре може да ме бутне рейс, примерно.
    .!.

  6. #6
    Аватара на MP
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    столицата
    Мнения
    1 189
    Мечтая да нямам мечти.
    Цитирай Първоначално написано от qsmin
    бях 2 месеца в изпания.
    Ако познавате някого, който не харесва Чък
    Норис, няма да го познавате за дълго.

    Има вероятност от 100% Чък Норис да ти е баща.

  7. #7
    Майката на една моя близка приятелка ми беше казала веднъж нещо,което никога няма да забравя:,,Ако искаш нещо много силно,изкрещи го на света и ще го получиш!,, .Истината е че колкото пъти съм казвала какво реално искам и за какво мечтая,винаги съм стигала до край,колкото и смели да са били мечтите ми...Но всеки си има своите убеждения :P

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от marry
    Мечтата ми е да кажа на някой циганин, че е циганин и после целия му род да НЕ ме набие...
    В 5 клас казах на една циганка от класа, че е циганка и тя се опитваше да ме набие ама мен ме беше гнус да я докосна и едно момче от класа я удари, тя взе та зарева, викаха и мед. сестра. И после никой НЕ ме наби от рода й .
    www.tuzari.com/tuz.php?name=eli7ooo

    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  9. #9
    амии.. най-съкровената ми мечта е да не ме хване някоя болест.
    друга мечта ми е да имам що-годе интересен живот. в смисъл да не е някакво мъчение и само работа, работа, а да има и весели моменти.
    друга мечта ми е да не се променям вътрешно
    да не ме хване амнезия, защото не искам да забравя това, което съм преживяла до сега
    а да се променя външно-примерно едни 10тина кила по-малко няма да ми дойдат зле.
    също искам да науча английски на перфектно ниво, АБСОЛЮТНО перфектно
    и да уча в Манчестър.

    Дано поне половината ми се сбъднат, не мисля, че са чак толкова недостижими.

  10. #10
    Аплодисменти за момичето ,което е сбъднало мечтата на едно момче

  11. #11
    болид от f1 + бетонна стена = писта на мое име
    I'm not a little pervert..., I'm a big one!

  12. #12
    книги, дете/ца, театър и обич

  13. #13
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Мечтата ми е да започна работа като кредитен експерт в банка или да работя в държавната администрация.

    Мечтата ми е да имам собствен апартамент в София.

    Искам да завърша УНСС с приличен успех (около 5) , за да мога да изкарам магистратура.

    Другата ми мечта е другата година да отида в САЩ на бригада.Това ми е мечта от малка.

    Най-неизпълнимата ми мечта,но е наистина така,защото много съм си патила преди е,около мен да няма завистливи жени и интриганти.

    Както са тръгнали нещата,със сериозна помощ от родителите ми, се надявам до 4 години да са се изпълнили всичките и да започна своя път.

  14. #14
    Да стана дерматолог и да си отворя клиника

  15. #15
    Ми то всичко зависи от мен, какво мечта... искам да не ми цъфти косата, ама да видим

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  16. #16
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    да,

    мечта = цел, right ?

  17. #17
    Аз пък искам да стана актриса :P
    I told you why, I'm a stranger inside..
    I told you why, why the palm of my hands are closing..

  18. #18
    Мега фен Аватара на Pedigree
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    на стола
    Мнения
    3 599
    Цитирай Първоначално написано от MP
    Мечтая да нямам мечти.
    Това пък е тооолкова тъпо. Скучно ще е да нямаш мечти.
    Моите мечти са толкова много. Хем реални, хем супер неизпълнимите неща. И дори една сутрин да се събудя с абсолютно всички тези сбъднати мечти, то до вечерта ще имам нови.
    Мечтая да живея в облак, мечтая да съм русалка, мечтая един ден да съм доволна от себе си, мечтая да мога да мечтая винаги.
    А какво искам, каква искам да съм един ден, хахах, не зная. Сменям си често желанията, което е напълно нормално за крехките ми години.

  19. #19
    Ми ако е цел---> да си взема изпитите, да завърша гимназия с отлична диплома, да вляза в готин университет, да обиколя света, да се кача на сцена, да науча френски и италиански, да ида на мач от световно първенство, да си направя колекция с плочи и ... да имам приятелите си и мама завинаги... такива неща.

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  20. #20
    Мечтата ми е да продължавам с танците и участията ни да зачестят..да танцуваме в други страни и да обикаляме света..Искам да превърна това което най-много обичам да правя в професия :P Искам да уча в университета по изкуствата в Германия..

    When they ask me what I do,I say.. I DANCE.. ♫♪

  21. #21
    Да стана актриса,не искам само роли в театъра.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  23. #23
    Аватара на Kya
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    kurvi
    Мнения
    262
    Мечтата ми е да съм независима от която и да е държава, пари и най-вече хора. Не искам да имам лични документи. Не искам никой да знае къде живея и с какво се занимавам. Мразя държавата! Мразя хората. мразя личните документи и обичам парите, защото ако имаш много от тях ще получа всичко останало....
    As S1m
    KuRwA



  24. #24
    Едната ми мечта е всъщност е доста простичка - да се гордея със себе си,но е доста трудно достижима като се има на предвид,че съм непоправима перфекционистка,щом стане дума за моята личност,старая се само към положителното.. А другата ми мечта е аз и хората,на които държа или ще държа някога, да са щастливи

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    готина

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си