.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 81
  1. #51
    В България нищо никога няма да се оправи!!!
    Нито пътищата, нито изнервените шофьори, нито неразумните пешеходци...Всички бързат все на някъде...и не могат да разберат , че живота е един !!!


    В каквато и кола да си качиш щом си селянин, ще си останеш такъв!!!

    Писна ми от тъпи комплексари, където избиват комплексите си на пътя...
    БМВ или лада все едно... важен е разума !!!

  2. #52
    България е една но с много хора които не се съобразяват с нищо и никой. Аз живея в по малък град и се зная с повечето хора на моята възраст било то да съм ги видял един път или повече и кой от кой по надут. "Виж ма кой съм" секи втори и като ги гледам ся кви са некъдърници поне половината съм сигурен че ше набарат книжки и коли и тогава ше стане голямата бела

    btw вчера една пикла не са вижда от волана на БМВ Х5-та и едвам има 17 минава кат танк и на червено щеше да отнесе поне 7-8 човека на пешеходната

  3. #53

  4. #54
    Аз нямам книжка пък и не искам, честно казано Но когато пътувам с някой съм на тръни, като видя покрай нас как минават някои

  5. #55
    Нека ги спрем,но как????С тези подкупни катаджий и с тези некъдърници получили книжка за 60лева.Как??

  6. #56
    В днешно време повечето младежи на 17-18 вече взели на бащите си колите усилват музиката и се правят на "виж те ме кой съм " а фактически е един пикльо без книжка , който не мисли какво може да стани ако сгази някой според мен този закон , който мислят да ваведат за младите шофьори да не карат стари коли е много правилен

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от kriskata1991
    според мен този закон , който мислят да ваведат за младите шофьори да не карат стари коли е много правилен
    Такова предложение никога не е имало.

  8. #58
    Жестоката истина.. винаги ме е било страх да пътувам отпред с баща ми. Той вдига невероятни скорости ..
    Когато сестра ми беше на 4,бе блъсната от кола. Челюстта й беше разбита. Само аз си знам как съм преживяла шока от случката. Може би ако шофьорът не беше като баща ми,това нямаше да се случи.

  9. #59
    Малко загубена кауза става..

    С тия коли, дето с все повече коне го правят.
    И преди ако за 3-4 бона имаше алтернатива 75 кончета, а сега до 150 можеш да си намериш спокойно, тоест двойна мощност, трудно ще стане фокуса.


    Единствено яко данъци биха спрели покупката на такива, което ък ще стане подразделения на бедни и богати коли..
    Също със строги закони, особено за млади шофьори.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  10. #60
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Организирам голям онлайн турнир по Carmagedon под наслов "Да спрем войната по пътищата".


    Акъла с фуния не можеш да налееш.
    Grumpy old madman

  11. #61
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    отдавна не ме трогват такива новини... нито изпитвам някаква печал или съжаление към загиналите...

    за мен след всичко,което се случва нон стоп по пътищата,самия факт че продължават да карат по този начин - значи сами си го просят и НАПЪЛНО ЗАСЛУЖАВАТ смъртта си. да не говориме,че с безразсъдното си и малоумно шофиране дефакто рискуват и моя живот... не мога да съжалявам такива хора,нека умират.
    Жалко е, че не ги съжаляваш... Но поне съжалявай пешеходците и невинните жервти...

    Тази тема ще я запомня за много време напред! Надявам се да е повлияла по същия начин и на много други бъдещи и настоящи шофьори така както повлия на мен...

  12. #62
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    отдавна не ме трогват такива новини... нито изпитвам някаква печал или съжаление към загиналите...

    за мен след всичко,което се случва нон стоп по пътищата,самия факт че продължават да карат по този начин - значи сами си го просят и НАПЪЛНО ЗАСЛУЖАВАТ смъртта си. да не говориме,че с безразсъдното си и малоумно шофиране дефакто рискуват и моя живот... не мога да съжалявам такива хора,нека умират.
    ако загинал е този, който е карал като шматка - да, така е.

    обаче ако загинал е пешеходец, минал на зелено за себе си, и отнякъде е профучал олигофрена - тогава вече е тъжно.

    иначе втората част от поуста ти си е общо-взето точно така - за да караш на кирка и със 100 + трябва да си олигофрен и рано или късно си плащаш за това.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  13. #63
    Преди да спрем войната, требе да спрем хора кат нашата звезда на кънки =Р
    Аз карам диво, ама само на пистата в Калояново, на градско съм примерен, че ушеви дебнат xD

    Ah if we welcome how many mornings
    Ah will the nights probably stop
    Ah scatteres in the sky
    Ah white flower surround us and die

  14. #64

    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Los Angeles
    Мнения
    312
    Според мен катастрофите се получават от такива пръфльовци дето вчера са им купили кола и да покажат умение нещо или пък от хората каращи с превишена скорос,дори и малко невнимание може да е гатално,тези изпреварванята ааз невиждам защо това го правят да вземат да се замислят малко пък и ние пешеходците понякога сме доста невнимателни яината е във всички
    За да промениш Света..първо промени себе си, защото ти си една малка част от него =]


    Не съм ЕМО!!!

  15. #65
    Ако не се лъжа имаше някакви лепенки, на които пишеше ''Ако си пил - слез, искам да стигна жив''
    Може би това не се отнася само за тези, които пият и шофират.
    Има хора, които изтръпват само като чуят мотора на кола..
    И никой не се замисля, защо те го правят. Страхът не произлиза от нищото. Никой младеж на 18, току-що получил книжка, не се замисля какво може да му коства кефа за няколко секунди. Не се замисля какво може да коства това на други хора, които дори не познава.
    Разбира се има и изключения, но повечето са такива.
    Да не говорим, че и възрастни мъже (казвам мъже, защото жените не правят такива работи) се ядосват и се оставят скоростта да ги прелъже за някоя глупост.
    Мога да дам много хубав пример с баща ми.
    Шофьор от 20+ години. И ВИНАГИ когато някой го изпревари, той псува и веднага си му го връща, минавайки отново пред него. Това го прави само по магистралите, а в градовете просто псува..
    Да не говорим, че малко разсейване (като една псувня) може да коства нечий живот и то точно тогава, когато най-малко очакваш...

    Та темата за пътните катастрофи има много за обсъждане и разсъждение.
    Хубаво е всички да си опичат акълите и ако искат да измират като пилета, да го правят без да въвличат с тях невинни хора.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  16. #66
    вече ги няма.. няма я радостта загубихме ги... защо защо стана така.. защо? .. :/
    не ми пука за вас ;D иии адски много ми харесва като почнете да се вземате на сериозно.. да ви гледам как се излагате {}

  17. #67
    Повече от фен Аватара на YourPoison
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    467
    да се надяваме че клипчетата ще помогнат поне малко...но не ми се вярва..просто тука в тази държава няма никакъв ред : )

  18. #68
    Повече от фен Аватара на domain
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Горе на Вишната
    Мнения
    382
    И баш вие как ще я спрете? ...
    Когато хората се усетят, че да лепиш газта на голфа до ламарината и да караш след като си се размазал като казак не е гордост... Обаче покрай всеобщата кретения и малко-хуй-изъм... Усещане няма...
    БлОГът
    Цитирай Първоначално написано от domain
    Виж колко свобода имаш, за да избереш на какво ще си роб!
    Бийте мазни гюбеци по масите, метайте 20-ки, взети от портфейлите на мама и тате по сепаретата, ебете с с шаврантии по кенефите, а после ми се оплаквайте от БГ РЕАЛНОСТТА! ШИБАНЯЦИ НЕУКИ! БГ РЕАЛНОСТА СМЕ НИЕ, БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!!
    Реалността... е... тежък филм
    Толкова сте плачебни, че не заслужавате да ви троля... *сад

  19. #69
    Голф 2-пернишка регистрация.Дава десен мигач и прави обратен завой в посока ЛЯВО.Зад него имаше моторист и незнам как си овладя мотора...Оня селяк се показва от прозореца и почва да го псува...Действието се разви в Студентски град,аз наблюдавах от спирката.Извод:Като неможете да карате не се качвайте в колата...80% в София незнаете какво е съединител и сте с купени книжки...Карате на дедо си реното 19-ка с 170км/час в квартални улици и после какво?Ами инцидент...пе*али смотани...Направо незнам...Кво на готини ли се правите?Няма и 14 готинки зализаното фешънче и прави верижна катастрофа с гепената кола от баща си...Нямам думи просто...заради някви комплексари умират душички по улиците...

  20. #70
    Супер фен Аватара на storex
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 357
    Общо взето ми се случват бая ситуации, в които ако не внимавам как шофирам и най-вече ако не карам, спазвайки ограниченията, бих претърпял досега поне 20 птп-та, щото все се намира някой, който ту минал на червено, ту не спазил знак за път без предимство или STOP. Друг е въпросът, че на някои места знаци липсват, но това не е оправдание, щото пак си има правила, които да се спазват.
    Ситуация:
    Преминавам кръстовище на път с предимство, въпреки това се оглеждам, виждам, че ме приближава кола, идваща отляво, имам готовност да спра в случай, че другата кола не спре, после спирам, но другата кола изобщо не ме фокусира, удря ме отляво и ме завърта. Ударът не беше кой знае колко сериозен, но си изкарах 2 месеца без кола, заради факта, че шофьора на другата кола (жена) не е спазила нито знака за път без предимство, нито знака за посока НАЛЯВО ИЛИ НАДЯСНО и продължава направо. След момента на удара слизам от колата и мъжа й на шофьорката ми се нахвърля и почва да ми обяснява, че съм просто хлапе, което вчера е взело книжка от тотото и съм хвърчал с 80-90 по тесните улички... После вика 'няма да викаш КАТ, ще ми дадеш пари' и някви хора от близкото заведение изскочиха и взеха да ме защитават, щото дефакто аз така или иначе не бях виновен за ПТП-то, ама както и да е, прибрах се в колата, заключих се и извиках КАТ. После онзи пак ми обясняваше някви глупости, докато жена му седеше в колата им. Дойдоха от КАТ и ме питаха каква е ситуацията, аз казах: първо да дойде шофьора на другата кола. Мъжа тогава вика "ама аз бях на предната седалка, мога да обясня", разбирайте, че тоя искаше да изкара, че той е карал колата, щото била фирмена и жена му нямала пълномощно да я кара или нещо такова. Та, после се опитваха да убедят полицаите, че въпреки че аз съм на път с предимство, съм бил виновен, щото те вече били влезли в кръстовището и изведнъж аз съм изскочил от нищото и съм ги блъснал с около 80-90 км/h и това го имало записано в компютъра на колата и тоя щял да иска експертиза. Това като го чух и направо се пукнах от смях. Аз само се подписах като участник 2 в ПТП-то и си тръгнах, докато на жената й пишеха акта. Та това е, в повечето случаи всеки знае всичко и винаги е невинен и това е
    Резултат: изместено всичко отпред надясно и някви греди и не знам си кво (не разбирам от устройство на автомобили) и 2 месеца без кола и грешни пари за таксита и губене на време по застрахователни истории и т.н. Така че... дори и да караме бавно и внимателно, ако и другите не го правят, винаги можем да станем участници в ПТП и изходът не винаги ще е толкова лек като при моя случай.
    Снимка:

  21. #71
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Изслушайте я...

    [vbox7]http://vbox7.com/play:3a498365[/vbox7]

  22. #72
    предлагам да се добави и този клип като част от кампанията.

    [vbox7]http://vbox7.com/play:06d7e82f[/vbox7]

  23. #73
    Ауе хора всичко е до възпитанието. Ако получиш някво сносно образование да можеш да разсъждаваш сам, ако те възпитат правилно, ако ти дават добър пример много ясно, че 99 на 100 е вероятноста да станеш културен шофьор на пъя. Катастрофите значително ще намалеят. Обаче за тая цел трябва образованието да е образование.. Да може родителите ни да не са нон стоп на работа просто щото в наща държава друг легален начин за преживяване няма. И най-важното да има закони, за да си отговорен и да знаеш, че като караш с 10 км/ч превишение над разрешената скорост ще ти излезе солено и няма да ти се размине. Да ама НЕ.. Каквото управлението, такъв и народа..
    П.П. А да не говорим, че шофьорските курсове днес са пълна пародия. Добре, че баща ми ме учи да карам от бая време за да свиквам, щото като знам за кво иде реч...

  24. #74
    ОФфф мноооо лесно и аз моа пусна тема със депресиращи клипове и съм обеден че до утре или в други ден никои няя си спомня за тоя клип... Не е това начина ...
    лялlqlqlЛялlLQll.... (sun)

  25. #75
    Мъчно ми е че го казвам но тази война скоро според мен няма да спре, ето даже снощи гледам 4-ма неправоспособни шофиори отнели живота на .... брои хора сега ще отнеса упреки но аз дори искам много затегнати правила и непрекъснато полициа по добре да я има ,отколкото да го няма човека до теб ... . То и при нас я има тази полициа само че за савсем други неща са те сложени на всеки 1 водач му е прекалено ясно. Карам вече от 2 години някаде но това няма зна4ение не се хваля с това нямам ПТП-а но когато има и малко човечност в човека срещо тебе тогава нещата биха седяли по др. начин така мисля аз.

    Слажи си колан..!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си