.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 81 от общо 81
  1. #76
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    баща ми почина, който беше прекрасен шофьор, заради нелепа катастрофа заради някъф кретен, който минава на червено и не можел да си вземе завоя мама му де еба смърт за него!!!! не съм го виждала лично (убиеца, който не му пука за едно дете вече полусирак), но ако до докапам, жив няма да се отърве от мен!
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  2. #77

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    54

    Re: [!] НЕКА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА [!]

    1 път карах малко пийнал, повече няма да се повтори.. ОБЕЩАВАМ!!!
    Вие също не пробвайте !!
    Набирам фенове за Вашата Фейсбук страница (ако ме потърсите до 31.10.2011г - получавате до 30% намаление от цената), за контакти в скайп: ivanovvarna

  3. #78
    Една близка приятелка на сестра ми почина заради неправилно изпреварване Дано Господ ни пази!
    ...и ей СЕЛЯНДУРИ ПРОСтИ СЛЕД КАТО ВИ СЕ МРЕ ХОДЕТЕ СИ ПРЕРЕЖЕТЕ ВЕНИТЕ!
    Талант е да говориш много и да не казваш нищо...

  4. #79
    Повечето котастрофи стават от газари те вчера земал книжка и си мисли за голема работа и със силната музика и минава със 100 по улицата според мен трябва да се забрани силната музика със туби и тем подобни

  5. #80
    Цитирай Първоначално написано от ShakeyourASS
    ОФфф мноооо лесно и аз моа пусна тема със депресиращи клипове и съм обеден че до утре или в други ден никои няя си спомня за тоя клип... Не е това начина ...
    не е нужно да се сещаш на пътя за определен клип. спазвай си правилата, карай с ограниченията, слагай си колан, придобий елементарни познания за колата, как се държи на пътя, ако нещо се случи как да се помогне и т.н. ако всеки го правеше това, въобще нямаше да има инциденти. лошото е, че много съвестни хора си патят заради ЛЕКЕТА, които си мислят, че на тях нищо не може да се случи. от няколко месеца имам книжка, взех си я НАПЪЛНО ЛЕГАЛНО от пърия път! с което се гордея! и през ум не ми е минавало обаче да се кача на колата на тате и да тръгна да се правя на съзтезател наляво-надясно. не това е начина, разберете...

  6. #81
    Аватара на demoto
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    401
    Живея в софия и секи ден като хода на даскало съм свидетел на това

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си