.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    преди изпразване

    правихме секс без презарватив,когато усетих че ми идва вече силно го искарах и свърших отвън.но приятелката ми каза че е усетила преди да го искарам че съм "цръкнал" аз не съм усетил такова нещо нормално си се изцепих отвън ,може да е имало нещо преди спермата. Дали това е проблем ,сещате се

  2. #2
    Преди еякулацията,изтича предеякулационната течност.От нея също може да се забременее.И следващия път-с презерватив!
    offline forever!

  3. #3
    Голям фен Аватара на Insatiable
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Somewhere... ;)
    Мнения
    710
    Нищо чудно да си я свършил някаква беля. Защо не се предпазвате?
    >>> House Music <<<

  4. #4
    Голям фен Аватара на &amp;ILoveU2
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Varna
    Мнения
    767
    Приятелката ти пък как е усетила, че си църнал . И що не го правите с презерватив или пък не ползвате някакви други контрацептиви
    Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.

  5. #5
    да те питам,защо не ползвате предпазни мерки???
    и може да е станало някакъв гаф от предеякулационната течност...не правете повече така, то си е за вас

  6. #6
    Samo edin s1vet-polzvaite predpazni sredstva za da ne se nalaga posle da pi6e6!V1zmojnoe da e stanalo ne6ty..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от &ILoveU2
    Приятелката ти пък как е усетила, че си църнал . И що не го правите с презерватив или пък не ползвате някакви други контрацептиви
    И на мен не ми е ясно

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    ВАРНА
    Мнения
    45
    Тука сяка 3-та тема в тоя раздел е озаглавена "Възможно ли е да съм бременна" и там подобни , а иначе накрая всички дават акъл...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от iYiuTaKA
    Тука сяка 3-та тема в тоя раздел е озаглавена "Възможно ли е да съм бременна" и там подобни , а иначе накрая всички дават акъл...

    ми нали е за тва форума...да си помагаме

  10. #10

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    ВАРНА
    Мнения
    45
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от iYiuTaKA
    Тука сяка 3-та тема в тоя раздел е озаглавена "Възможно ли е да съм бременна" и там подобни , а иначе накрая всички дават акъл...

    ми нали е за тва форума...да си помагаме
    Да еди исъщи хора пишат някъде по темите "използваите кондом" а след известно време те пуска тема "О стана беля" Пълна простотия

  11. #11
    баси интересното е че и е бил на 29 до 31-ви което маи прави точно оволация 14 и 15 когато сме го правили и двато дена

  12. #12
    наистина сяка 2-ра тема е "дали съм бременна" но никои маи после не се е върнал и да каже - станала е белята наистина...малко успокояващо звучи

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от iYiuTaKA
    Цитирай Първоначално написано от sexita
    Цитирай Първоначално написано от iYiuTaKA
    Тука сяка 3-та тема в тоя раздел е озаглавена "Възможно ли е да съм бременна" и там подобни , а иначе накрая всички дават акъл...

    ми нали е за тва форума...да си помагаме
    Да еди исъщи хора пишат някъде по темите "използваите кондом" а след известно време те пуска тема "О стана беля" Пълна простотия
    Ми да...и аз съм писала неща,които после съм прекрачвала...нормално е
    Всеки отговаря за грешките си.
    Няма хора безгрешки.Няма да е интересно ако живееш по правилата

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ville baby
    да те питам,защо не ползвате предпазни мерки???
    и може да е станало някакъв гаф от предеякулационната течност...не правете повече така, то си е за вас

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    Ne e vyzmojno da e usetila kak si "cryknal"! A mislq che e nai dobre da se izpolzvat predpazni merki zashtoto vinagi ima veroqtnost dori da ne si "cryknal"!

  16. #16
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    Ne e vyzmojno da e usetila kak si "cryknal"! A mislq che e nai dobre da se izpolzvat predpazni merki zashtoto vinagi ima veroqtnost dori da ne si "cryknal"!
    Ohhh q sprete s taq duma "Cruknal", che kakto si slusham Alabama Song v momenta i mi stava super smeshno A inache e pulno s kapaciteti i fenove na prezervativite i kontraceptivite, koito postoqnno gafqt. I mnogo qsno - dokato ima sluchki ot tipa na tq tvurdi, che toi e cruknal, a toi neznae Kak po dqlovolite ne useshta nqkoi dali e curkal ili ne!?

    Vnimavaite kude curkate pishoka, che posle shte curkate mlqko na beboka!
    Eating isn't cheating - Arnold

  17. #17
    Аватара на Ephemeral
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Амстердам
    Мнения
    69

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си