.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Гостчето
    Guest

    Проблем с половия член!

    Здравейте.
    Забелязах , че като си забеля пениса ,най-отдолу(на края на главичката) има някви бели неща , прелича на пъпки , но не са!Не ме болят , но просто ми е интересно какво е и реших да Ви попитам!Не е нормално да ги имам..Незнам кога са се появили.Не бях ги забелязвал Някои ако знае за какво става на въпрос да пише.Благодаря предварително..

  2. #2
    Половия член Абе жив си секи ги има тия.

  3. #3
    Голям фен Аватара на petet
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Къде ли не
    Мнения
    768
    уфф и аз така се бях панирал,че имам някъв тумор направо 1 седмица мира не ми даваше


  4. #4

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Do mr0b1 :PpP~
    Мнения
    188
    я си миийте пишките и няма да имате проблеми
    тиХо Ся

  5. #5
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028

    Re: Проблем с половия член!

    Цитирай Първоначално написано от Гостчето
    Здравейте.
    Забелязах , че като си забеля пениса ,най-отдолу(на края на главичката) има някви бели неща , прелича на пъпки , но не са!Не ме болят , но просто ми е интересно какво е и реших да Ви попитам!Не е нормално да ги имам..Незнам кога са се появили.Не бях ги забелязвал Някои ако знае за какво става на въпрос да пише.Благодаря предварително..
    Напротив, нормално е. Това са така наречените атероми. Те са вид кожна мазнина под формата на малки белезникави израстъчета. Ако не станат по-големи от глава на топлийка или не променят цвета или размера си, те не са опасни. В никакъв случй не опитвай да ги стискаш или откъсваш, това може да доведе инфекции и възпаления. Задължително е обаче да потърсиш лекар ако тези образувания, започнат да щипят, болят или да отделят течности.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  6. #6
    Това би трябвало всяко момче да го има или имало зависи от възраста и аз се притеснявах отдавна но ей така още сам жив и гледам става така че няма проблем малко повече хигиена нищо лично към никого

  7. #7

    Papki po penisa!!!

    Da i as imam tozi problem i sam rastrevojen 4e sa ot odavna ne me boli ili ne6to takova no sa grozni i sa pove4e ot edna.Ako nqkoi znae nqkakav mehlem ili hap4eta za tova da pi6e.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    аз пък никога съм нямал такива израстъци сигурно шот съм без кожа

  9. #9
    съжалявам,но ..

    не се сдържах..
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  10. #10
    А ти сигурен ли си, че това не са нещо като кондиломи или друг вид папиломи причинени от ХПВ?
    Можеш да отидеш на лекар и той по-добре ще прецени.

  11. #11

    Re: Проблем с половия член!

    do sega ne sum popadala na takuv det da nqma takiva spoko umnata i ne se shashkai tolkova

    ako e tva det az si predstavqm ni6to ti nqma
    Za vsiako ne6to si ima opredeleni hora, vreme i miasto. Vajnoto e da popadne6 na to4niia 4ovek, v podhodia6toto vreme i na pravilnoto miasto!

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    472
    миите си пишките ве...срамота..момичетата да ви духат на мирясалите пишки

  13. #13
    Темата е стара.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си