.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 45 от общо 45
  1. #26
    няма какво повече да те успокояват...пила си го 3 часа след това значи трябва да подейства...ако искаш да си по сигурна си пресметни кога ти в овулацията..

  2. #27
    Ami, ne bi trqbvalo da mi e dva dni sled kraq na menstruaciqta...

  3. #28
    Еми тогава за какво си пила Ескапел...само се тровиш...да си беше пресметнала овулацията първо.

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от Kras4eto_lp
    Еми тогава за какво си пила Ескапел...само се тровиш...да си беше пресметнала овулацията първо.
    Misleh sled kraq na menstruaciqta (kryvote4enieto).

  5. #30
    Какво...нещо не разбрах какво каза.Ти знаеш ли как се пресмята овулацията???

  6. #31
    Ami, ne sym mnogo sigurna... Dokolkoto znam, ot sledva6tata o4akvana menstruaciq se otnemat 12-16 dni...

  7. #32
    Ето прочети тука малко
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%...86%D0%B8%D1%8F
    Както и да е...не е било нужно да пиеш Ескапел според мен.Вече си го пила така че поне можеш да не се притесняваш

  8. #33
    Znachi, ne sym bila v ovulaciq

  9. #34
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Male kolko mnogo vaprosi zadava tova momiche

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Male kolko mnogo vaprosi zadava tova momiche
    E, iskam vsichko da znam

  11. #36

    ...

    Ami i az imam podoben vapros edno momi4e mi kaza 4e sled kao e pilo Escapel i se razvalil cikala (aide tva go znam) oba4e kaza 4e ima dosta silni bolki tva normalno li e a momi4eta ? I kaza 4e e pila spazmalgon ama mai ne deistvalo.
    98% оТ млАдОто ПокОлЕНие сЛуШа чАлГа!
    АкО Си оТ оНезИ 2% КоиТо Я мРазЯт, сЛожИ ТовА в ПоДпиСа си !!!

  12. #37
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Цитирай Първоначално написано от ancika
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Male kolko mnogo vaprosi zadava tova momiche
    E, iskam vsichko da znam

    Chovek kogato iska da bade usvedomen za neshto,bi trqbvalo da vlezne v google i da potarsi kakvoto mu e nujno.Daje tuk v saita ima obshta sexualna kultura,mojesh tam da vleznesh i da chetesh kakvoto te interesuva mislq,che ima informaciq za podobni hapcheta(ne sam sigorna),no ne e umestno da zanimavash foruma s tolkova mnogo vaprosi.
    Otgovoriha ti i ti zadavash pak i pak i pak kato malkite deca.

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Цитирай Първоначално написано от ancika
    Цитирай Първоначално написано от hooliganka89
    Male kolko mnogo vaprosi zadava tova momiche
    E, iskam vsichko da znam

    Chovek kogato iska da bade usvedomen za neshto,bi trqbvalo da vlezne v google i da potarsi kakvoto mu e nujno.Daje tuk v saita ima obshta sexualna kultura,mojesh tam da vleznesh i da chetesh kakvoto te interesuva mislq,che ima informaciq za podobni hapcheta(ne sam sigorna),no ne e umestno da zanimavash foruma s tolkova mnogo vaprosi.
    Otgovoriha ti i ti zadavash pak i pak i pak kato malkite deca.
    V Google tiq ne6ta gi tyrsih, ama ne namreih- namerih samo ob6ta informaciq za escapelle-to.

  14. #39
    И на мен ми се наложи да пия ...ЗА сега няма никви странички ефекти дойде ми тогава когато трябваше и единственото отклоннение е , че течеше малко по мъничко от преди ама при мен иам случаи ,в които е река и такива котио е оскъдно още от момента в котйо ми дойде първата менструация..

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Angel_F
    И на мен ми се наложи да пия ...ЗА сега няма никви странички ефекти дойде ми тогава когато трябваше и единственото отклоннение е , че течеше малко по мъничко от преди ама при мен иам случаи ,в които е река и такива котио е оскъдно още от момента в котйо ми дойде първата менструация..
    I az imam takiva momenti- po princip edin mesec mi te4e mnogo, drugiq malko. Sega e na red da mi te4e malko.

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Angel_F
    И на мен ми се наложи да пия ...ЗА сега няма никви странични ефекти дойде ми тогава ,когато трябваше и единственото отклоннение е , че течеше малко по-мъничко от преди ама при мен има случаи ,в които е река и такива които е оскъдно още от момента в който ми дойде първата менструация..

  17. #42
    Dneska e deseti den ot poloviq akt i o6te ne mi e do6lo- nali sled kato se pie escapelle po princip ti idva na shesti, sedmi den ot izpivaneto na hapcheto. Vchera napravih edin test- "Sure check"- beshe otricatelen, no, chak sled kato go napravih razbrah, che toi otchita bremennosta ot pyrviq den sled zakysnenieto na cikyla. Dneska napravih vtori test- "Easy check"- na negovata opakovka pishe, che otchita bremennost edna sedmica sled zachevaneto. I toi beshe otricatelen. Ima li vyzmojnost da e stanala greshka v otchitaneto? V plan sym sled nqkoi den pak da si napravq test.

  18. #43
    Имам един въпрос.И на мен ми се наложи да пия Ескапеле,днес е втория ден от половия акт и много се притеснявам дали това хапче ще ми подейства.Нямаше и 10 мин(след като установихме,че презерватива е скъсан)и веднага изпих хапчето.Та въпросът ми е дали ще ми подейства хапчето?моля ви отговорете ми!

  19. #44
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Ще подейства.
    Welcome to the Jungle...

  20. #45
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Отговориха ти, темата са заключва.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си