.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38
  1. #1

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    62

    "бягане" от даскало

    Hi.
    Хора, споделяйте радни трикчета...как да се отъврем от даскалото без неизвинени. Било то само за 1 ден

  2. #2
    Мии... 12ти клас не ми тряя да си търса извинение щото кво ше ме гонят последната година?
    Иначе намираш си някое готино лично докторче ти пише бележки за когато искаш... или поне аз правех

  3. #3

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    62
    Аз съм 6ти клас и имам някакъв строг доктор. Пробвах, но не дава бележки (обаче през 1 фр за да не ми се трупа "досие" :P)
    ---------------------------------------------------
    "Прибрах се в 10ти клас на копеле у дома,
    точно тогава за мене почваше купона.
    -Къде си ходил? - пита майка ми.
    Пиян падам в антрето,
    баща ми вика:
    - Къде сбъркахме с детето?
    В 11ти клас братле
    малко се очовечиш
    и на доста зубърчета
    да завършат им попречи.
    Във 12ти клас отидох
    точно 3 пъти на даскало,
    на бала няма да ти казвам,
    стана супер мазало"
    Хахахаа, мн ме кефи тоя изрод Крискоо

  4. #4
    Еми.... тогава си търси човек дето да има роднини доктори и да се снабдява с бележки.
    Иначе утре като отидеш при доктора му казваш:
    "Дай една бележка че имам ПМБ"

  5. #5
    Фен Аватара на Alice Fox
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    ...до теб...и преди да се усетиш ме няма..
    Мнения
    161
    Цитирай Първоначално написано от GenerationX
    Мии... 12ти клас не ми тряя да си търса извинение щото кво ше ме гонят последната година?
    Иначе намираш си някое готино лично докторче ти пише бележки за когато искаш... или поне аз правех
    +1 пак и класната ми е пичка и ми извинява отсъствията без бележки даже ..
    Google Nexus,Navigators,Honda CBR600F4i,Design,Movies,Chocolate chip cookies,Jiu Jitsu,Bubble wrap,Brazilian Jiu-Jitsu,Bjj,Books,Anime,Addidas,Oreo,Red Bull,Sushi,Nissan GT-R,Mercedes-Benz S-Class,PlayStation 3,Cash,Psychology,Orange juice,Laptop,Chocolate chip cookie,Dancing

  6. #6
    Ох и аз съм така , едвам издържам даже и първия ден да е...И немога да си намирам бележеки и постянно бягам и после се моля на класната или преди да избягам казвам на даскалите , че имам няква работа ама непускат копелетата...На късмет и тва е.Или пък през няколко седмици отивам при лекарката с много странни оплаквания "главоболие огромно без температура или изреждам симптомите на грипа"...

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Карнобат
    Мнения
    129
    Ние ходим при медицинската сестра в даскалото и я лъжем че ни е лошо и тя дава бележки.Или класната някой път приема бележки от родител,пишеш си я ти,правиш на майка си подписа и я даваш
    Цял ш*бан живот дишаш прахта.
    Цял ш*бан живот пълзиш в пепелта.
    Започнал си да гниеш отвърте,
    за теб няма да има `утре`.
    Ти си човек,обречен да страда.
    Хванал си влака за ада!

  8. #8

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    за кво ти е да бегаш ? бягъл съм 1 или 2 пъти така умишлено единия път беше в 7 клас щот многоо ми се беше доиграло на компютри и бегах от 1 час а другия път класния ме хвана на вратата на училището... просто не ми се налага да бягм

  9. #9
    нашата класна е толкова добричка че имам саученици които просто да и се помолят и веднага ще им извини отсъствията

  10. #10
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    bqgai za zdrave daje ot 4as tova e deviza na na6iq klas az mnogo bqgam ama vinagi se opravqm e imam i 10 neizvineni ama kolko sam bqgal za taq godina mi kat doktora ne ti dava si tarsi6 fal6iva belejka dav6 1-2 leva i gotovo ako nemoje6 da namira6 mi pi6i az namiram lesno az si zimam ot zabara molqse na klasnata i tq mi gi izvinqva bez belejka abe pri seki e razli4no ako iska6 belejki mi pi6i na LS

  11. #11
    а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............

  12. #12
    Аватара на Miss_Perfekt
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В АдА
    Мнения
    768
    Ние правим така правим бомби.За който незнае бомба е целия клас да избяга абсюлютно сички един не трябва да остане и тогава немогат да пишат отсъствия на сички.Е не трябва да прекалявяте с това щот класната ше се ядоса.Друг метод е - "Отивам на зъболекар" на нас за зъболекари не ни искат бележки.Ама внимавайте с бомбите щот хванат ли ви ..... Даже ние един път направихме така бяхме на първия етаж и учителката излезе замалко и ние скочихме през прозореца ако е ниско може и вие да пробвате

  13. #13

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    У дома пред компютъра
    Мнения
    531
    Цитирай Първоначално написано от djudjutu
    а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............
    Ние пък сме със 20 отсъствия за изгонване

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    62
    Нашата класна пък много ни оставя отсъствията

  15. #15
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    личната лекарка ми дава винаги бележки за лиготиите...преди това казвам на майка ми ,че съм избягал де...та тя да ми вземе бележката...или поне да говори с лекарката ,за да не чакам

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Sweety_Betty
    Цитирай Първоначално написано от djudjutu
    а в нащо малумно даскало ако имаш повече от 70 извинени те водят на съвет и "разследват" каде си хоил аз имам 76 и се моля само класната да не ме предложи че тогава ............
    Ние пък сме със 20 отсъствия за изгонване
    ама за 20 иввинени ли ви гонят

  17. #17
    Голям фен Аватара на gorska
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    в гората... !We all live in оur yellow submarine!
    Мнения
    811
    Купуваш си бележки. Аз не бягам. Няма смисъл. Какво печелиш? Или какво губиш? Един гаден час се заменя с хиляди такива, след като те питат къде си бил да кажем третия час, а си имал 6.
    Е, бягала съм, де... но рядко. И в новото даскало не съм.

  18. #18
    аз редомно отсъствам от даскало..понеже не се разбирам с класа си или защото има много по-интересно занимание от тва да слушам как ми мърмори некфа 90-годишна бабка.. и за отсъствията ми върши перфектна работа личната лекарка..само,че надявам се да нямаш като моята класна да иска отчет и за един учебен час къде сам била и какво ми е имало(и тази информация трябва да я научи от родителите ми ) ...тъпо
    ThE bEst ThinGs iN liFe aRe fReE..tHe seConD bEsT aRe ExpEnsIvE

  19. #19
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Аз пробвах веднъж да бягам от часа по физика... Тя си написа отсъстващите в началото на часа и аз после си излезнах уж до тоалетна и към края на часа се върнах...

  20. #20
    Ми лично аз доста честичко си бягам...Ама класната е много печена и ми извинява отсъствията и без да я моля! Дори не ме пита къде съм била!!!
    I’ll always live for the nights that I can’t remember…And the friends I’ll never forget!!!


  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Miss_Perfekt
    Ние правим така правим бомби.За който незнае бомба е целия клас да избяга абсюлютно сички един не трябва да остане и тогава немогат да пишат отсъствия на сички.Е не трябва да прекалявяте с това щот класната ше се ядоса.Друг метод е - "Отивам на зъболекар" на нас за зъболекари не ни искат бележки.Ама внимавайте с бомбите щот хванат ли ви ..... Даже ние един път направихме така бяхме на първия етаж и учителката излезе замалко и ние скочихме през прозореца ако е ниско може и вие да пробвате
    Целият клас Тва при нас е невъзможно.. Има некви зубарчета (2,3) дето немат 1 отсъствие даже и извинено и винаги всичко провалят...
    Жалко, че живея в града на курви и педали... Мразя всичко и всички..не ми трябват приятели, нито тъпата любов..уважавам всички истински играчи,ама в последно време всички са тъпи лизачи и подмазвачи..

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от ofyes
    Цитирай Първоначално написано от Miss_Perfekt
    Ние правим така правим бомби.За който незнае бомба е целия клас да избяга абсюлютно сички един не трябва да остане и тогава немогат да пишат отсъствия на сички.Е не трябва да прекалявяте с това щот класната ше се ядоса.Друг метод е - "Отивам на зъболекар" на нас за зъболекари не ни искат бележки.Ама внимавайте с бомбите щот хванат ли ви ..... Даже ние един път направихме така бяхме на първия етаж и учителката излезе замалко и ние скочихме през прозореца ако е ниско може и вие да пробвате
    Целият клас Тва при нас е невъзможно.. Има некви зубарчета (2,3) дето немат 1 отсъствие даже и извинено и винаги всичко провалят...
    Това пък аз на какви брутални сцени съм бил свидетел точно заради това бой бой бой хаха
    we give it all.

  23. #23
    Голям фен Аватара на CaSsIe
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    678
    на нас сега ни смениха и класната и директорката, класната не ни преподава по нищо и не се мярка мн мн в даскало и си ми е екстра, само си намирам бележка и сичко е точно. Пък и личната ми лекарка е супер печена и винаги ше ми напише бележка
    ______________________________________

  24. #24

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    при мама
    Мнения
    1 575
    Аз пък имам пекана докторка .Отивам при нея прая се на болна,изписва ми некви хапчета и ми казва да отида за бележка когато искам
    И ние сме бягали целия клас и нищо не са ни казвали,мн е гот
    ;]

  25. #25
    ne se oplakvaite pri nas na 5 vikat roditel i spirat detskite na 10 e predoprejdenie za izklu4vane a na 15 si out gadno e az mai imam 4 i 1/3 za sa ma moje i po malko da sa ako ne sa mi pisali po nqkoi predmeti a klasnata e gadna na tema ocustviq i ne izvinqva ako ima nqkoi ot 12to 6e zeme li da mi dade belejki i pari davam 4e hi4 ne mi se hodi v 4asovete

    Ako imah 10 sredni prusta i desete 6tqha da sa za vas!!!! :*

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си