.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Възрастови ограничения при теглене на кредит

    Здравейте,
    на 18 и половина съм, имам добра работа на постоянен трудов договор, с добро заплащане и тнт. Наскоро започнах да се замислям за теглене на кредит. Онзи ден се опитах да си закупя един продукт на стойност 330 лв от един хипермаркет на изплащане и не бях одобрена. На брошурите на въпросната банка, към която щях да си изплащам продукта пишеше, че изискванията са навършени 18 год. и лична карта. До колкото разбирам покривам отлично тези критерии.
    Започнах да се ровя във сайтовете на банките, но никъде не пише, за възрастовите ограничения. (Вече става въпрос за по висока сума, която искам да изтегля)

    Случвало ли ви се е примерно на моята възраст и да кандидатствате за кредит, и да ви бъде отказан, или обратното-да ви одобрят?
    Имам желанието да тегля от ОББ, но мисля, че там трябва да имам навършени 23 год. Знаете ли нещо по въпроса?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    а доказа ли на банката че можеш да върнеш парите? предполагам си запозната с условията за отпускане на кредит и че всяка банка има различни такива
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  3. #3
    -Питаха ме, за това на колко пари се осигуравам, предполагам, че е достатъчно като информация, дори не ми искаха фиш за доказателство...
    (става въпрос аз онзи ден, когато се опитах да си купя нещо за 330 лв на изплащане, тогава от тази банка ми казаха, че не може щом нямам 23, а от друга банка селд проучване, въпреки че изискванията не си противоречат с възрастта ми, ми беше отказан кредит)

    -Работата ми е сигурна на постоянен договор съм, изпитателния срок, който беше 6 месеца изтече в началото на този месец. + това фирмата, в която работя се ползва с преференции в ОББ, за това ме интересува дали, щом нямам 23 ще мога да тегля от там...
    Просто в сайта не намерих инфо, за това, селд колко години отпускат кредит, звънях им по телефона, но постоянно дава заето...

  4. #4
    Аватара на m0nkataa
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Пловдив-Лондон
    Мнения
    31
    Saudade, на твоята възраст исках да кандидатствам за кредитна карта, но трябваше да имам навършени 23 години, мисля че няма да е по-различно и за кредит! Но все пак пробвай може да имаш късмет! Още повече, че не губиш нищо!
    You don`t need to know everything in life just the things you need to be happy!

  5. #5
    за да теглиш кредит- минимума е 21 години. съжалявам
    Ако е в моите ръце, то е мое
    Ако то е мое, то никога не може да стане твое.
    Ако строя нещо, то всички части са мои.
    Ако изглежда като мое, значи е мое.
    Ако си мисля, че е мое, значи е мое.
    Ако то е твое и аз го открадна, значи е мое.

  6. #6
    Мега фен Аватара на quench
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    4 215
    максимума май е 65 години, а минимума 21
    Be proud in your arrogance

    http://vbox7.com/play:eca29fe0

  7. #7
    Аватара на shoon
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    East Coast
    Мнения
    196
    Отивам един ден в банката коя беше забравих но имаше един кредит "кредит шампион" да ама като питам служителя той ме погледна и каза "няма такова нещо" ако ще ходиш за кредит се облечи добре сабери повечко бижута да се накичиш че да имаш по голям шанс
    П.П. не гарантирам ефект то с тея банки просто най добре се взема и т'ва е

  8. #8
    Лучше выбирать там где нет ограничений, как этот например там https://fin32.com/ru/kredito24.ru . В интернете щас много разных есть

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си