.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54
  1. #1

    използвате ли кондоми. ако не - защо? males/females

    не винаги с вас може да има гумичка. не ви ли е страх без.. ? защо не ги предпочитате.. темата е унисекс!

  2. #2
    не съм използвала никога - защото с пр ми правим секс от 3 г и не мисля че са нужни

  3. #3
    Не го правя с кондом защотот се губи част от удоволствието, мойта няма нищо против и внимаваме така че засега няма грижи

  4. #4
    о мамка му, плашещо е.. смисъл гафът най-лесно става, после нервите са много повече

  5. #5
    кат чили с кондом от колкото без може да се губи трупката ама пък си малко по спокоен :P
    CaMo kesh $$$$$$$$$$

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Преди бях много наплашена и винаги го правех със. Сега ве4е не.
    Защо? Ми де да знам... Без гума е много по-хубаво.. Тъпо оправдание, ама какво да направя. Всеки си решава сам

    Робинята на Quench

  7. #7

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    231
    и аз го правя без въпреки че е имало и издънки ,но имам доверие на приятеля си а и вече внимаваме достатъчно
    EveRything y0u think y0u kn0w baBy...iS wR0ng!And evEryThing y0u thInK y0u hAd bABy...iS g0nE!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Halls Of Valhalla
    Мнения
    659

    Re: използвате ли кондоми. ако не - защо? males/females

    Цитирай Първоначално написано от desert_eagle
    не винаги с вас може да има гумичка. не ви ли е страх без.. ? защо не ги предпочитате.. темата е унисекс!
    Еми правил съм го и със ...Ама вече само с презерватив ,щото си *бало майката ...Никога не може да си 100 % сигурен ...

  9. #9
    hottie
    Guest
    Преди го правих със. Сега без - защото с приятеля ми се от много време заедно,имаме си доверие и сме си направили тест за ХИВ/СПИН! - което смятам, че е много важно, а малко хора го правят.Освен доверието е хубаво и тест да се направи.
    Освен това пия противозачатъчни, за да не забременея. И ми е спокойно

    Иначе не обичам презервативите особено много. Мразя усещането им,мразя миризмата им и въобще как изглеждат ..

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2005
    Град
    Halls Of Valhalla
    Мнения
    659
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Преди го правих със. Сега без - защото с приятеля ми се от много време заедно,имаме си доверие и сме си направили тест за ХИВ/СПИН! - което смятам, че е много важно, а малко хора го правят.Освен доверието е хубаво и тест да се направи.
    Освен това пия противозачатъчни, за да не забременея. И ми е спокойно

    Иначе не обичам презервативите особено много. Мразя усещането им,мразя миризмата им и въобще как изглеждат ..
    А изневеряваш ли

  11. #11
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Deja-Vu
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Преди го правих със. Сега без - защото с приятеля ми се от много време заедно,имаме си доверие и сме си направили тест за ХИВ/СПИН! - което смятам, че е много важно, а малко хора го правят.Освен доверието е хубаво и тест да се направи.
    Освен това пия противозачатъчни, за да не забременея. И ми е спокойно

    Иначе не обичам презервативите особено много. Мразя усещането им,мразя миризмата им и въобще как изглеждат ..
    А изневеряваш ли
    Неееееее!

  12. #12
    ne izpolzwam ..... udowolstwieto e po golqmo .... ai ne mi se swidqt kinti za abort do sega wednyj se e slu4walo samo .........no az nikoga ne polzwam .....

    OFF TOPIC
    Preslava - Vodka S Uteha pz za foruma
    18 м Варна скайп nase_vn
    http://naze.aha.bg -

  13. #13
    pravila sam go i bez i sas prezervativ ne me e strah dali sam zabremenqla za6toto imam doverie v 4oveka i ne e svar6il v men a ot svirka svar6va taka 4e
    Само Болката е Истинска
    http://prize.bg/amnesiaibiza

  14. #14
    pravila sam go i bez i sas prezervativ ne me e strah dali sam zabremenqla za6toto imam doverie v 4oveka i ne e svar6il v men a ot svirka svar6va taka 4e
    ти може и да му имаш доверие ама дали той си има.. ако ме разбираш. понякога нещата не са толкова под контрол както си мислим

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от desert_eagle
    pravila sam go i bez i sas prezervativ ne me e strah dali sam zabremenqla za6toto imam doverie v 4oveka i ne e svar6il v men a ot svirka svar6va taka 4e
    ти може и да му имаш доверие ама дали той си има.. ако ме разбираш. понякога нещата не са толкова под контрол както си мислим
    е да ама след кат сваршва от свирка всеки път?
    Само Болката е Истинска
    http://prize.bg/amnesiaibiza

  16. #16
    hottie
    Guest
    Аз пък имам чувството, че всички ги е страх от забременяване, а не от болести което според мен е много по-страшно.

  17. #17
    е да ама затфа с моя партниор сме си направили пълни изследвания и сме си спокоини 4е нито аз нито тои е болен от нещо
    Само Болката е Истинска
    http://prize.bg/amnesiaibiza

  18. #18
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от elitututu
    е да ама затфа с моя партниор сме си направили пълни изследвания и сме си спокоини 4е нито аз нито тои е болен от нещо
    Евала !!

  19. #19

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Монтана
    Мнения
    72
    Правила съм го и с и без,но се чувствам по-сигурна с гума,щото после има яки нерви относно тва.....дали не се е случило нещо и вътре.И все пак мисля,че без е мн по-добре,ако си сигурен в човека,защото с гума сте спокоини и изведнъж свършва,вади и тряс скъсан кондом,докато ако е без той винаги е под напрежение.

  20. #20
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    pxqxqqxxq о6те сам девствен но определено 6те прая СЪС.. неме питаите 6то
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    stz/Varna
    Мнения
    719
    В началото без, после слагам. По-яко е без, но повечето момичета ги е СПЕК
    ~ EviL DeViL ~




  22. #22
    Абе я си слагайте гумите за всеки случай .. нито е скъпо нито нищо .. вярно, че може да е малко по-яко, но не си струва .. на мнение съм, че около 40% вероятно е да се заразите с нещо при всеки един акт без кондомче .. я хигиена .. я много партньори и така нататък .. а и само си помислете как ще се чувствате ако се събудите през ноща и се сетите, че сте правили секс без презерватив .. незнам за другите ама точно през нощта мисля като олигофрен .. хоп да ме заболи корема и айде се филмирам, че ми става нещо .. винаги е по-добре да се подсигуряваш, каквото и да започнеш .. тук става въпрос за теб .. и ти си избираш .. не ме е*е дали момичето ще каже "хайде без, че не си го нося" .. или "айде бе какво ти пука толкова .." - винаги с кондом и това е !

  23. #23
    Не използваме презервативи от няколко години. Мисля, че се познаваме достатъчно добре. А и най-важното мога да си понеса последствията.

  24. #24
    .. защо трябва да свикваме с нещо, което не искаме .. и което можем да предотвратим ? .. защо трябва да поемаме такива рискове, които могат да ни съсипят .. ей сега някой ще изръси .. "е*ал съм тази и онази без" .. както и преди съм казал .. всичко си е до късмета .. ама този късмет не трае вечно ..

  25. #25
    С предишната ми приятелка съм ползвал 2/3 пъти...и никога не е имало проблем и всичко е било 6...със сегашната ми приятелка го правя само със презерватив и постоянно някви гафове...няколко пъти вече съм го късал...и като не усещам и продължавам-свършвам и после СПЕК...а като го правих без презерватив просто го вадя преди да свърша и твае... ...но ще продължавам със презерватив защото приятелката ми е твърдо против да го правим без ...
    "Да бъдеш напълно честен със себе си е хубаво упражнение."Фройд

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си