.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 33
  1. #1

    Не искам и да чуя за секс!

    Нещо се случи с мен... вече не искам да правя секс,не просто нямам желанив,гнусно ми е! неприятно ми е,срам ме е че го правя нзн какво се случи с мен бе хораааа казах на приятеля ми-ами,аз не искам да правим секс вече.. той ме гледаше няколко секунди втрещено,след което каза- еми няма да правим,щом не щеш нищо не мога да направя. попита ме защо,но аз не можах да го обясня. дори се позаинтересовах за монахините,но ми казаха,че след като съм порочна,не мога да стана монахиня. нзн какво ми става и на какво се дължи! някой има ли представа ?! нещо с мен не е наред

  2. #2
    Ама случвало ли ти се е нещо или просто ей така изведнъж реши, че не искаш повече секс и ще ставаш монахиня?

  3. #3
    hottie
    Guest
    По принцип ако взимаш противозачатъчни те могат да намалят желанието ти за секс. Ама чак пък да изпитваш погнуса не ми се вярва.
    Да си преживяла някакъв по-сериозен стрес тези дни?

  4. #4
    Бие ли те гаджето?

  5. #5
    Пубер[!]

    И какво на 13 си и праите секс от 4-5 седмици и ти изведнъж си решила, че всико е грешка? мм?

  6. #6
    не ме бие! той е най-готиния човек,който познавам! не взимам противозачатъчни. и нищо специално,не ми се е случило. знам,че е някаква психическа нагласа,ама.. ооо и пропуснах още една подробност-страх ме е вече да го правя! (отножо нзн защо!!!)

  7. #7
    Аватара на mi6ito2
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Na sedmoto nebe!
    Мнения
    208
    Ще ти мине сигурна съм,на мен лично не ми се е случвало чак до такава степен ама е нормално, след 1 месец друго ще мислиш
    Голям размер на картинката! /machoka/

  8. #8
    хахахаха нито съм на 13,нито правя секс от 4-5 седмици! и сме тук за да споделяме опит и проблеми,които ни вълнуват,а не да се нападаме и обиждаме! ако обичаш...

  9. #9
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Tova e prosto vremenno nastroenie ako pita6 men...Ne go misli tolkova i ne se zadulbo4avai.Ne go pravi niakolko dni ili sedmici i 6te se opravi6.Su6to moje da govori6 s priatelia si i da pravite samo petting za izvestno vreme za da ti mine pognysata i da po4ystva6 otnovo kolko e pratno da yse6ta6 tialoto my

  10. #10
    в такъв случай ето го моя опит:
    2 седмици след каот го направих за пъррви път, реших че съм избързала, не със възрастта или с това дали съм готова, а с връзката ми - че като съм пуснала отношенията ни ще се променят прекалено многои то не на хубаво, не съм човек, който обича промените и казах на приятеля ми, че не искам секс.. така и не му казах защо.. Той разбира се се съгласи да не правим, но след 2 дни ми беше минало и си прекарвахме още по-добре и от преди!

    Я по-добре си събери мислите и си припомни случките от преди и т.н. Да не си прочела някоя тема в нета за болести?! Да си видяла снимка или нещо подобно?! Да подозираш приятеля си и да не можеш да му се довериш?!
    Чесно казано аз понякога не се разбирам и започвам някакви странни разсъждения с хиляди симптоми като теб, но на края започвам да си задавам подобни елементарни въпроси и нещата сами се нареждат

  11. #11
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Tova e prosto vremenno nastroenie ako pita6 men...Ne go misli tolkova i ne se zadulbo4avai.Ne go pravi niakolko dni ili sedmici i 6te se opravi6.Su6to moje da govori6 s priatelia si i da pravite samo petting za izvestno vreme za da ti mine pognysata i da po4ystva6 otnovo kolko e pratno da yse6ta6 tialoto my
    напълно подкрепям това мнение

  12. #12
    Ela pri men , az 6te te izlekuvam
    qm,piq,eba i biq , DuSHaTa v RaQ , HUq d0 Kraq

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Панацея
    Мнения
    1 667
    еми те момичетата...... ко да си говорим за тях "тука има, тука няма" ...., "хем боли, хем сърби"
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    Pravih sex i iskam pak napulno sum seriozna !!!
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    emi 4oveka mi spi i mi e jal da go sabudq..a sum gola i se pipam
    Цитирай Първоначално написано от Say It Right
    vie ste nedorazviti !!!!

  14. #14
    гледай филма 40 дни и 40нощи и мн неща ще ти се изяснят.разкакзва се за мъж,който вече не може да прави секс,защото вижда разни работи,абе има мн общо с твоя случай,ще видиш и каква цел си постави и като я изпълни всичко се оправи.гледай го и ще се замислиш
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  15. #15

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    unknown
    Мнения
    878

    Re: Не искам и да чуя за секс!

    Цитирай Първоначално написано от Rise_Against
    Нещо се случи с мен... вече не искам да правя секс,не просто нямам желанив,гнусно ми е! неприятно ми е,срам ме е че го правя нзн какво се случи с мен бе хораааа казах на приятеля ми-ами,аз не искам да правим секс вече.. той ме гледаше няколко секунди втрещено,след което каза- еми няма да правим,щом не щеш нищо не мога да направя. попита ме защо,но аз не можах да го обясня. дори се позаинтересовах за монахините,но ми казаха,че след като съм порочна,не мога да стана монахиня. нзн какво ми става и на какво се дължи! някой има ли представа ?! нещо с мен не е наред
    qvno si se pobyrkala

  16. #16
    Супер фен Аватара на jony
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    София
    Мнения
    1 501
    Цитирай Първоначално написано от valentinka_1990
    гледай филма 40 дни и 40нощи и мн неща ще ти се изяснят.разкакзва се за мъж,който вече не може да прави секс,защото вижда разни работи,абе има мн общо с твоя случай,ще видиш и каква цел си постави и като я изпълни всичко се оправи.гледай го и ще се замислиш
    Абе не е точно това филма. Щото пича не е фригиден, като нашата приятелка, а просто иска да постигне "висшата цел". Т.е. на него му се прави секс и то много, но иска да си докаже, че той(сексът) не е толкова важен.
    А по темата: Девойко, най-вероятно т'ва е нек'ъв период, през който преминаваш. Не се притеснявай, ще ти мине. Ако ли не, поговори с ваще примерно(нали не си на 13-14 => те може би знаят) или с някой психоаналитик.
    Dio mi la dona, guai a chi la tocca!

  17. #17

    Re: Не искам и да чуя за секс!

    normalno e 4ovek ponqkoga da nqma jelanie za sex ama 4ak pak pognysa ti ne6to si se pobarkala nz spored men nee normalno

  18. #18
    Мисля, че гаджето ти не може да чука.

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    ТаиТи
    Мнения
    495
    явно нещо си збъркана....ама чак монахиня да ставаш...това си е извратено чесно...да се заробиш там и повече момче да не погледнеш....


    Ше ме иМаШ ти ... на П*ткиН ДеН

  20. #20
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Shte ti mine
    Eating isn't cheating - Arnold

  21. #21

  22. #22
    Абе не е точно това филма. Щото пича не е фригиден, като нашата приятелка, а просто иска да постигне "висшата цел". Т.е. на него му се прави секс и то много, но иска да си докаже, че той(сексът) не е толкова важен
    Чудя се дали си разбрал въобще нещо от филма.Има мн общо с темата,защото той се отказва за тези 40 дни от секса,не за да докаже,че не е важен,а защото докато го прави вижда как тавана пропада и това му пречи_все пак е на психическа основа,за това и го написах
    Липсата на доказателства за съществуването на нещо, не е доказателство за неговата липса! Абе истината е някаде там ...

  23. #23
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от valentinka_1990
    ...а защото докато го прави вижда как тавана пропада и това му пречи_все пак е на психическа основа,за това и го написах
    A tova se sly4va za6toto vse o6te e vliyben v biv6ata si i ne moje da izpita istinsko ydovolstvie ot sex s dryga za6toto neprekusnato misli za neia...Ni6to ob6to s temata

  24. #24
    Трябва да се е случило нещо, което да е предизвикало тази нагласа от твоя страна. Може би си напрегната и преуморена. Предполагам, че скоро ще ти премине.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  25. #25
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Prosto moje bi ne ti haresva sexa s priqтеля ти...знаеш ли с бившия ми малко преди да скъсаме последната седмица аз вече бях със сегашният си приятел и секса с бившия вече не ми беше тръпка ,не ми беше хубаво ,даже ми беше гадно ,че трябва да го правя...сега със сегашният просто само си мечтая за секс Така че . . . ддз смени партньора

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си