.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 66

Тема: вагина

  1. #1
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064

    вагина

    В тоя форум гледам че само пишки се мерят....
    Крайно време е да си попремерите вагините , да споделите каква ви е дълбочината и въз основа на фактите да пресметнем средно аритметичнo каква е дълбочината на българската ВАГИНА! :P
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  2. #2
    tva e nai-bezumnata tema v toq forum...........


  3. #3
    Аз пък съм ЗА!
    Писна ми само вие да ни критукувате. Крайно време е ние малко да ви се посмеем.. или ви е страх да си покажете кофите, а?
    Нали уж всяка се хвали, че и е малка и тясна..
    Сега ще си проличи, че жените имат повече комплекси от мъжете в тая тема и ще се затрие..

    Като стана дума за вашите органи и темата стана безумна нали, ама като е за пишка се надприказвате ;д;д;д
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  4. #4
    Момичета,вземете и си заврете по една линийка ...
    Бети,много ще те папкам! / Ни мога да пофяфам!!!!

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Ъмм.. аз имам въпрос - как се мери дълбо4ината на вагината?!?

    Робинята на Quench

  6. #6
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Аз пък съм ЗА!
    Като стана дума за вашите органи и темата стана безумна нали, ама като е за пишка се надприказвате ;д;д;д
    Aбсолютно съм съгласен ... много точно го каза !
    Ако тая тема достигне 3 страници и не се заключи си поствам пишката!
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  7. #7
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Ъмм.. аз имам въпрос - как се мери дълбо4ината на вагината?!?
    Е как така как?Със специален уред ... наречен вагинометър ахахаха

  8. #8
    И на мен и ми е чудно Как се мерят вагини.Би ли ни разеснил малко.........

  9. #9
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Цитирай Първоначално написано от malkata_sladurana
    И на мен и ми е чудно Как се мерят вагини.Би ли ни разеснил малко.........
    С малко техническо мислене... хващаш един вибратор или предмет наподобяващ вибратор пъхаш си го, в един момент вагината спира да го поема понеже вече инструмента е достигнал шийката на матката отбелязваш колко е влезнал, вадиш го, после хващаш една линийка и мериш.... Или директно си пъхаш линийка
    Елементарно ... ама не трябва само ядене трябва и акъл .... :P
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  10. #10
    Виж ги кви са прости... и са праят на остроумни.. с кво ваща 'слива' е по-ценна и е нещо повече от нашия *уй не мога да разбера??
    С нищо.. само разликата е, че се мери по-трудно.. Тая тема не е за всяка

    Ами как. примерно, ако мастурбирате с нещо (уред, пръсти, дезодорант с капачка ;д) мерите съответно предмета/пръстите и т.н.
    Има ли желание има начин.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  11. #11
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Ама доста интересно, като казах че ако темата достигне 3 стр. и не я заключат ще си постна пишката изведнъж стана много интересна тема ?аааа ненаситници такива :P
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    SF
    Мнения
    3 355
    Я и аз да допринеса малко... Поствайте, пийпъл, да видим на ubuntu пишката :P

    Робинята на Quench

  13. #13
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Цитирай Първоначално написано от SINDEL
    Я и аз да допринеса малко... Поствайте, пийпъл, да видим на ubuntu пишката :P
    Всъщност само можете да си мечтаете на 2 стр и половина крем4ето ще заключи темата ... :P
    А ти ако толкова много искаш да я видиш . . . направи така че да ти я покажа
    И допълнително условия .. патката я показвам при положение че 90% от жените посочат размер на вагината си
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  14. #14
    @Make_Me_Laugh вие си оставате комплексарите(на тази тема поне).. ние няма да си мерим вагините, 'щото мислим по различен начин и колко са дълбоки няма да ни накара да се срамуваме (eстествено може и да има някое изключение)! Гледах веднъж по ТВ един, който си уголеми пишката и дори си каза, че никоя жена не му е казвала преди нещо за този "проблем"(според него) и всъщност изобщо не можеше да се каже, че е малка работата ( ), но той е искал мек да му е около 15см .

  15. #15
    Аз не говоря за индивидуален случай.
    Аз съм си доволен, пр-ката ми е доволна, сексулния живот ни е приказка...
    Имах предвид, че много приказвате за чуждите работи, а като ви кажата на някоя от вас, че не сте тясна или сте бати кофата и почва едно сърдене за цял живот. от едни познати съдя момче и момиче.
    И не съм съгласен, че ив няма от какво да се срамувате.. сме да кажа, че има доста грозни вагини... и как няма от какво да се срамувате след като се парадира, че всяка жена трябва да е с малка п*тка, а накрая не се окаже така.. кво няма ли да се комплексирате.
    цялата комплексарщина идва заради вас. щот се бъркате в мъжките полови теми да го наречем, и опрейвате/хвалите, а за вашите не става нито дума...
    Целта ми не е да споря, нито да обиждам, просто искам да стане ясно, че и вие има от кво да се червите и комплексирате, не само за нас да се приказва..
    Ма карто се замисля.. мъжете се спичат за хуя.. жените за циците.. така, че.. просто не можеш да ми кажеш че мъжете са по-големи комплексари.. щщот вия с тоя силокон прекалихте ;д
    Другия път като някоа фуста заговори на кой му е малък и на кой крив, нека първо да си погледне в гащите как е положението и да си погледе циците, че да не се обърнат нещата в другата посока
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  16. #16
    moga da kaja 4e nqma tolkova dulug predmet u nas 4e da moga da premerq taka 4e sorka


  17. #17
    ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕ че чак такава дълбока яма ли имаш бре
    Евала, че си откровена :Д

    Баязикам се, мисля, че схавнах горе-долу за какво говориш
    Химикали нямате ли у вас бе, има едни жълви Шнайдер мн удобни изглеждат :Д;д;д;д

    Забележка. Момичета не пробвайте с кухненския нож. не правете ртова у дома си ;д оставете опасността на нас
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  18. #18
    hottie
    Guest
    тясна, широка, раждала, неразждала има си упражнения за тази работа !Дават ги особено на жените, които са разждали, но дори и да не си пак не пречи да се парвят ако е като "кофа"

  19. #19
    Друг е въпроса, че май почти никоя не ги прави, както почти никой не ползва помпа.. Пак се връщаме в началото...
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  20. #20
    mi ako sadq po gadjeto mi negoviq my e dosta golqm okolo 22 sm i sam go poemala malko pove4e ot polyvinata 6te kaja akolo 10-14 sm dalbo4ina

  21. #21
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Друг е въпроса, че май почти никоя не ги прави, както почти никой не ползва помпа.. Пак се връщаме в началото...
    Аз ги правя не съм имала нужда ама да се презастраховам за всеки случай !

    И за тези,които знаят английски да прочетат това, защото се наслушах на бая глупости !

    Sex and women

    Virtually every man forgets that it doesn't matter how long or how short your penis is, because the vagina will accommodate itself to any length.


    The vagina of a woman who hasn't had a child is only 7.5cm (3 inches) long when she's not sexually excited. The figures for women who have had babies are only slightly different.


    Even when aroused, a woman's vagina usually extends only to a length of about 10cm (4 inches).


    This means any man's penis will fill her vagina completely, unless you happen to be one of those rare guys with an erect penile length of less than four inches.

    You're probably now wondering how the average man with an erection of six inches manages to insert his penis into the vagina at all.

    The vagina has the most remarkable capacity for lengthening if something is introduced into it gradually.

    So the exceptional man whose erect penis is eight inches long can still make love to any woman, providing he excites her properly and introduces his organ very slowly. If he does this, her vagina will lengthen by 150 or 200 per cent to accommodate him.

  22. #22
    Това можеш да го копираш в темата, че някакъв пич, дето се спича, че му е малък. Ще му свърши добра работа и ще се почувства добре

    ХехХехХЕЕх ма тука вече ме отрепа за упражненията. ТЦтцтц ейй

    Мда ама аз мога да кажа: те и мъжките полови членове има-нямат разлика 3-4 санта.. дето не ви вършат работа предивд, че вагината достига 10 санта както пише, ама пак си предавате вазности.
    И ние ще си предадем важност и ще кажем, че 2-3 санта в разлика в дълбочината са си разлика.
    Пак можем да си поспорим и да си ги мерим
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  23. #23
    @Make_Me_Laugh


    Прочети това пак.

    So the exceptional man whose erect penis is eight inches long can still make love to any woman, providing he excites her properly and introduces his organ very slowly. If he does this, her vagina will lengthen by 150 or 200 per cent to accommodate him.

  24. #24
    Е аз знаех за 15-16 см ама си замълчах, ама чак за 20 не знаех.. пфф Това още повече ви излага жени ;д;д;д

    Е да ама това е просто доказателство, че може още да се разпъне, ако се действа бавно.. ама ти няма да седнеш да правиш секс така. Говорих за стандартния нормален размер (обичайния) при нормален секс/темпо
    Примерно аз като се опитам да го вкарам докрай на пр-ката изревава на умряало (такъв е израза просто) и не става фокуса.
    Той и моя хуй са разпъва кат го опъвам ама боли ;д;д;д;

    Говорим за стандартни стойности, често срещаните

    п.п. баси якото лилаво ауди А3 мина току що, мн ме зариби кво е сладко ;д;д;д хахах
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  25. #25
    V kraina smetka na kraq na 2-ra stranica sme i nikoe momi4e ne kaza dalbo4inata .... spored men zakliu4ete temata
    Everything is everything! DREAM AS IF YOU'LL LIVE FOREVER, LIVE AS IF YOU'LL DIE TOMORROW !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си