.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Как да му кажа???

    Значи на 15 години съм и имам интимна врузка с рриятеля си ,но по някакъв начин ми писва непрекъснатото искане за свирки или за всякакви други щуротии Нямам нищо против интимната врузка но вече ми писва по какъв начин да му кажа да не иска толко често.На мене ми е ясно че ако му кажа неискам толко често тои ще се почуства гадно ако може внимателен начин да ми кажете благодаря предварително

  2. #2
    ми от къде да знам,абе няа да го нараниш,кажи му просто да не го иска толкова често защото ти писва и тфа е .. кфо толкова ще се нарани като му го кажеш ?
    Да сме скромни ? Ооо,не мерси

    Абе няма ли да се научите кога се пише '' и '' и кога се пише '' й ''?!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Казваш му го в прав текст-"Укроти малко топката"А на теб сексът не ти ли доставя удоволствие.Говориш все едно го правиш насилствено, по задължение...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  4. #4
    Фен Аватара на Alice Fox
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    ...до теб...и преди да се усетиш ме няма..
    Мнения
    161
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Казваш му го в прав текст-"Укроти малко топката"А на теб сексът не ти ли доставя удоволствие.Говориш все едно го правиш насилствено, по задължение...
    +1 Свиквай ,че мъжете от намек не разбират..
    Google Nexus,Navigators,Honda CBR600F4i,Design,Movies,Chocolate chip cookies,Jiu Jitsu,Bubble wrap,Brazilian Jiu-Jitsu,Bjj,Books,Anime,Addidas,Oreo,Red Bull,Sushi,Nissan GT-R,Mercedes-Benz S-Class,PlayStation 3,Cash,Psychology,Orange juice,Laptop,Chocolate chip cookie,Dancing

  5. #5
    hottie
    Guest
    Ам съм малко като теб. Предпочитам да поемам инициативата. Ако той непрекъснато иска ми се отщява. А ако ми каже - не сега мила направо полудявам и го искам още повече.
    Мисълта ми е , че може да е на психична основа, затова му го сподели. Аз на моя от началото му казах, че предпочитам аз да поемам инициативата повечето време(но не винаги) и всичко е тип топ

  6. #6
    Фен Аватара на Alice Fox
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    ...до теб...и преди да се усетиш ме няма..
    Мнения
    161
    Цитирай Първоначално написано от the_hottie
    Ам съм малко като теб. Предпочитам да поемам инициативата. Ако той непрекъснато иска ми се отщява. А ако ми каже - не сега мила направо полудявам и го искам още повече.
    Мисълта ми е , че може да е на психична основа, затова му го сподели. Аз на моя от началото му казах, че предпочитам аз да поемам инициативата повечето време(но не винаги) и всичко е тип топ
    Иаз съм така ако аз искам - правя.Имах едно гадже,което ми каза "айде да го цункаш" - Никога не му направих свирка!!! Ако ми дават зор нищо не прая ..сичко е само по желание..
    Google Nexus,Navigators,Honda CBR600F4i,Design,Movies,Chocolate chip cookies,Jiu Jitsu,Bubble wrap,Brazilian Jiu-Jitsu,Bjj,Books,Anime,Addidas,Oreo,Red Bull,Sushi,Nissan GT-R,Mercedes-Benz S-Class,PlayStation 3,Cash,Psychology,Orange juice,Laptop,Chocolate chip cookie,Dancing

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ЦвЕтИт0
    Казваш му го в прав текст-"Укроти малко топката"А на теб сексът не ти ли доставя удоволствие.Говориш все едно го правиш насилствено, по задължение...
    Razbirase 4e mi dostavq udovoltvie i to mnogo ama da ti kaja pisva mi neprekusnato mi povtarqt aide aide

  8. #8
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Да но все пак ти го правиш не толкова защото сама си го пожелала в даден момент, а защото гаджето ти казва-"айде, айде".Да не си някое чифтокопитно за разплод...
    Никога недей да преглътваш достойството ти, ами научи авера си да се съобразява с твоте потребности и готовност за интимни ласки!
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  9. #9
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Хах споко най-много да те зареже ...
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  10. #10

    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    8
    Кажи ми, че за всяко нещо си има време и място, че от непрестанния секс може да си омръзнете.
    На негово място, ако ми го кажеш по този начин, бих реагирал най-спокойно
    House Music

  11. #11
    kaji mu sega sum izmorena i ne mi se pravi...sledva6tiq put kaji sega ne za6toto trqbva da svur6a edi kvo si....dano razbere nameka ti ina4e trqbva da mu kaje6 4e prekalenata sexualna vruzka vodi do apatiq po tova otno6enie i ne e polewzna i 4e ako sprete za malko posle kogato po4nete otnovo toi 6te po4uvstva 100 puti po-glqma naslada


  12. #12
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    А хахах, "Айде да го цункаш" аххаха , баси отвратителното ми звучи ... еми цункаш го и толкоз .
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  13. #13
    Аватара на v3n0ma
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    258
    ami dokato mu prai6 svirka go uhapi i gotovo

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от v3n0ma
    ami dokato mu prai6 svirka go uhapi i gotovo

  15. #15
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Of trqq si pogovorite ,tykmo 6e vidi6 struva li si da si s nego - ako ne6to ti naprai problem -qsno e

  16. #16
    Ами ако не искаш не го прави и му кажи, че е прекалено....

  17. #17

    Re: Как да му кажа???

    Цитирай Първоначално написано от The lost soul
    Значи на 15 години съм и имам интимна врузка с рриятеля си ,но по някакъв начин ми писва непрекъснатото искане за свирки или за всякакви други щуротии Нямам нищо против интимната врузка но вече ми писва по какъв начин да му кажа да не иска толко често.На мене ми е ясно че ако му кажа неискам толко често тои ще се почуства гадно ако може внимателен начин да ми кажете благодаря предварително
    По-скоро не ти е приятен самия процес, отколкото периода през които ти се 'налага' да го правиш. Поне аз така виждам нещата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си