.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260

    Фалшиви бележки

    Хораа давали ли сте някога фалшиви извинителни бележки и хващали ли са ви даскалите? Сега ми се налага да го направя и се притеснявям да не ме хванат

  2. #2
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    еми то си зависи от учителя, ако мн отсъстваш може и да не мине фалшивата бележка, иначе минава. Гледах само горе да има Амбулаторен номер и сичко ще е ОК, ако пък няма - си измисли няколко цифрички и готово.
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  3. #3
    Голям фен Аватара на TheSadGirl
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Варна :)))
    Мнения
    589
    mi pri na6ta klasna minavat bez nikav problem,tq samo iska da pi6e sa6toto ima kato tva deto e v dnevnika za li4niq doktor, ina4e istinskitte belejki deto sa dadeni se broqt na prasti
    `` Да си приятел, не означава да познаваш някого, а да си част от него ! ``

    Ко



    Аз съм баба мИчта

  4. #4
    Аватара на lov3m3
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Jamaica
    Мнения
    168
    v moq klas puk si ima 4ovek deto gi prodava i celiq klas sme s edni i su6ti lekari (samo dvama sa ) i pri med. sestra minavat za zaverqvane i pri klasnata i nikoi ni6to ne ni kazva ..za sega :P

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Първия път и аз се притеснявах да е било 10-ти клас

    11 и 12 клас.. съм нямал една истинска бележка

    Те класните ръководители знаят.. ама просто бяхме с ебати пичката и винаги ни прикриваше


    Са като се сетя ако не беше тя.. половината да бяхме изключени,обичам я!

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  6. #6

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    aRbAnaSi PaLaSs;]
    Мнения
    601
    хахаха мен един път ме хванаха много конфузно се получи аз лъгах и мазах и успях да се измъкна от гадната ситуация и не,че съм се отказала,но от тогава не съм давала фалшиви бележки

  7. #7
    какъв трябва да е амбулаторния номер? дайте някаква цифра, щото сега в понеделник трябва да дам една бележка, обаче и преди съм бягала ама ми свършиха тея трите от родител и сега прибягвам към фалшива щото личната ми докторка е гадна и не ми дава ей така?

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Ами мислила съм си да го правя,но не съм...ако направят проверка яко ще го изям и това ме спира!
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  9. #9
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Аз не давам фалшиви бележки, щот моята лекарка си ми дава, стига да и' поискам.

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    Ох тя и мойта дава ама вече и писна от мен -за 2 седмици 2 пъти и от родител ми свършиха Дано не са усети Един саученик и е давал фалшива сиг няма да си усети освен ако не тръгне да сравнява

  11. #11
    Голям фен Аватара на FantaMen
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    700
    Оо мойта класна ако е получила 100 бележки 85 са фалшиви.А за амбулаторния номер виж някоя друга бележка и го препиши
    Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"

  12. #12
    Аз за последните 3 години имам само една истинска бележка...
    Класната естествено, че знае, че и се предават фалшиви. Понякога и пред нея си ги пишем. Голямата работа. Никой не открива топлата вода, а и на всички учители им е ясно, че поне 80% от предаваните бележки са фалшиви.

  13. #13
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    мне

  14. #14
    За последните 2-3 години не съм давала никакви бележки - нито истински, нито фалшиви, нито от родител. Никакви. Разболявам се само по време на празниците или през уикендите (късмет, а?) Ама не мисля скоро да се случва да давам

  15. #15
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Практически и трудно се доказва,че е фалшива освем ако не е направена некадърно

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  16. #16
    Ooo ama izob6to ne se pritesnqvai ot fal6ivite belejki... dai si belejkata pyk kakvoto 6te da stava...a za ambolatorniq nomer trqbva da e 6 cifri i parvata da e 4 drugite kakvito sa ti na sarce \/

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    окк мерси на всс

  18. #18
    Хах аз половината училище го снабдявам със бележки и още никой не са хванали Ама вие кво мислите .. че учителите не знаят ,че бележките са фалшиви ли ? Напротив .. просто не им се занимава ;]

    Да аз давам бележки на половината даскало и кво накрая се оказа че са от акушер гинеколог

  19. #19

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    81

    ds

    Хах да) тя лекарката дава ама то ми става неудобно вече да и искам за 2 седмици 2бележки, и се налага да зимма откаде падне. Само че класната ми е педерас по някой път и вика че ще ги показва на нашите. Смисал нещо по-интересно и се прави, ама майками па ко ще направи като ги види-давайте си ,па ако не ги приемат навестявате личния,ще ви съчувства)))
    bgroot@mail.ru
    Smile=all u Can,Want and happy with.

  20. #20
    ее аз не съм предавала ама съм давала на фр .. и те са давали нищо не е станало .. ама веднъж ми даде личната бележка лъгах там изкарах се болна и ми даде 2 дена .. и аз дописах отзад след датите запетая .. и др дни от седмицата .. и не разбраха
    Не съМ сТанДартНия модеЛ-мИс курВа [!]. Не се вПечаТляваМ леСн0,нЕ хаРесВам префъРцуНЕни, НаДути лигАви и МазнИ хорица..ЖивеЯ си В моя свЯт и не ме интересуват правилата.Имам св0е виЖдАне зА нещАтА.ОтдАвАм се нА мАх зА приЯтЕлитЕ ми,тЕ са м0я жив0т...

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Somewhere between Heaven and Hell...
    Мнения
    224
    До сега не съм... жива, умряла - на даскало... Какво до го правиш - мазохизъм...

  22. #22
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Ехх .Всичко зависи от кой ти е класен/класна .Моя класен е супер пич като е в добро настроение,имаме си човек от класа,който си пише бележките даже на повечето ни знае и адресите вече етц..Просто гледай фалшивите бележки да са горе - долу от един и същ лекар всеки път

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Plovdiv,Bulgaria
    Мнения
    260
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Ехх .Всичко зависи от кой ти е класен/класна .Моя класен е супер пич като е в добро настроение,имаме си човек от класа,който си пише бележките даже на повечето ни знае и адресите вече етц..Просто гледай фалшивите бележки да са горе - долу от един и същ лекар всеки път
    Дам така е от съседния клас от мойто даскало са хванали 2 моми4ета и са викали родителите

  24. #24
    Имащ право да даваш бележки само за по една седмица иначе ще се усъмнят и ще те пратят на изследване защото това вече се води некфо там по голямо заболяване иначе цъкаш ли си само за по една седмица нема да ти каат нищо
    Mess with the best, die like the rest !!!

  25. #25

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    81

    fd

    един Брутал от нашия клас беше дал 1месечна бележка и му я приегаа ама тряяше да я види сестрата в даскало)))) А съм чувал друг от моето даскало че е давал от гинеколог и са му я приемали))))
    bgroot@mail.ru
    Smile=all u Can,Want and happy with.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си