.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    добавяне на текст в/у снимка

    nqkoi moje li da mi obqsni,kak da dobavq text v/u snimka 4rez photoshop

  2. #2
    това й с paint можеш да го направиш
    Нов човек съм

  3. #3
    ne iskam nqkuf obiknoven...

  4. #4
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    mi az predimno rabotq s ms paint probvai ti da go napravi6 po sa6tiq na4in s photoshop otvarq6 new page sled tova si prai6 cepiqta i copira6 cqloto sled tfa go prinasq6 na snimkata koqto iska6.. trqbva da stane ako nestane PHOTOSHOP SUX
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    ем ... правиш нов докумет във PhotoShop отваряш снимаката слагаш я в документа, правиш нов слой (Layer) и там с Type Tool си въвеждаш текста нагласяш го както искаш - цвят, шрифт, текстури ... квот си искаш ... може и да не е на нов слой но е препоръчително че ако объркаш нещо просто махаш слоя с текста и го правиш на ново
    Облякох черни дрехи върху бялата си душа
    за да се слея със сивата безмълвна тълпа.

    Darkness Is My Fate, but I Have an Angel Heart !!!
    Between Darkness and Light I'm ready to Fight !!!

    TheDarkAngelOfHope ... comming soon for your last Hope !

  6. #6
    най-лесниа начин отваряш Microsoft Office Word избираш си картинката след това два пъти с левия бутон на нея Layout после Behind text и пишеш кфот искаш

  7. #7
    сори не бях видяла че с фотошоп

  8. #8

    Re: добавяне на текст в/у снимка

    Цитирай Първоначално написано от claraa
    nqkoi moje li da mi obqsni,kak da dobavq text v/u snimka 4rez photoshop
    otlqvo imash edna lenta ( Tools )
    izpolzvash horizontal type tool -> pravish selekcia varhu snimkata ( tam kydeto iskash da e teksta...) -> otgore si izbirash shrifta i goleminata...
    sled tova ot dqsno v layer menu-to trqbva da imash dve neshta...
    1. background
    2. teksta
    shtrakash s dqsnoto kopche varhu butona s teksta ( layers) bleeding options
    i zapochvash da eksperimentirash :}
    gl
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    mi az predimno rabotq s ms paint probvai ti da go napravi6 po sa6tiq na4in s photoshop otvarq6 new page sled tova si prai6 cepiqta i copira6 cqloto sled tfa go prinasq6 na snimkata koqto iska6.. trqbva da stane ako nestane PHOTOSHOP SUX
    nqmash budeshte v web i v grafichnia design znaesh li ?

  9. #9
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от claraa
    ne iskam nqkuf obiknoven...
    mi svalq6 si ot zaminda gotini 6riftove i gotovo i sled tva prez paint i ot tam si izbirah kakav 6rift i stava moje i prez fotoshopa ama e dosta po slojno
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  10. #10
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162

    Re: добавяне на текст в/у снимка

    [quote="tenaglia"]
    Цитирай Първоначално написано от claraa
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    mi az predimno rabotq s ms paint probvai ti da go napravi6 po sa6tiq na4in s photoshop otvarq6 new page sled tova si prai6 cepiqta i copira6 cqloto sled tfa go prinasq6 na snimkata koqto iska6.. trqbva da stane ako nestane PHOTOSHOP SUX
    nqmash budeshte v web i v grafichnia design znaesh li ?
    v php MySQL do i pro4ie tam nqma da imam b1de6te tfa mi e qsno, ako se zamisli6 google s k1f slojen dizain e prosto.. vbox mnogo lu mu e slojen stariq dizain? btw moga da pravq ne6ta na MS Paint koito nqkoi nemogat i na photoshop, ako iska6 moje da napravim batte?
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  11. #11
    batte?!?
    logoto na google mojesh li da mi narisuvash na ms paint ? :>
    iskam da vidq...napravi clipche tochno kak go risuvash i mi prati pm
    i momicheto iskashe da i se obqsni kak moje da se napravi hubav tekstov efekt varhu snimka...s paint nishto nemoje da se napravi vqrvai mi :}

    ako si imal v predvid battle s dumichkata "batte"...photoshopa, corel-a i maya-ta sa bezsilni:}
    nqmam namerenie s moite elementarni poznania za grafichen design...(tova koeto smqtam da ucha za v budeshte...) da se merq s teb i s tvoq paint :}

  12. #12
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162

    shte mi prepora4a6 li nqkoq hubava programka? i btw ako smqta6 logatata za MNOGO VAJNI v 1 sait, evala ti pravq
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  13. #13
    na google design-a e poveche ot perfecten...funkcionalnosta my oshte poveche!
    designa e oprosten maksimalno za neznaeshtite i nemojeshtite potrebiteli...sushto taka i za horata s baven internet...vse pak tova e tursachka a ne fen sait na nqkoe gradche :P
    tova koeto ti si napravil nqma nishto obshto s logoto na samiqt sait...i edna ot prichinite e che te ne sa go napravili s paint:P
    a i shtqh da zabravq...purvo nauchi osnovite i togava se kachvai nagore batka ;]

  14. #14
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от tenaglia
    na google design-a e poveche ot perfecten...funkcionalnosta my oshte poveche!
    designa e oprosten maksimalno za neznaeshtite i nemojeshtite potrebiteli...sushto taka i za horata s baven internet...vse pak tova e tursachka a ne fen sait na nqkoe gradche :P
    tova koeto ti si napravil nqma nishto obshto s logoto na samiqt sait...i edna ot prichinite e che te ne sa go napravili s paint:P
    a i shtqh da zabravq...purvo nauchi osnovite i togava se kachvai nagore batka ;]
    ustanax s vpe4atlenieto 4e mi sravnqma6 moq sait s tqhniq.. kakto ida e
    Цитирай Първоначално написано от tenaglia
    designa e oprosten maksimalno za neznaeshtite i nemojeshtite potrebiteli
    imeno tova se opitvah da ti kaja 4e ne e nujno da ima 65 hilqdi cvqta v saita zada e dob1r i pro4ie, s16to s1m obeden 4e nesa pravili logoto na MS Paint i s16to sam obeden 4e nesa go pravili za 1 minuta
    tova koeto ti si napravil nqma nishto obshto s logoto na samiqt sait...
    da se hvanem na bas 4e ako pokajem tova koeto az sam napravil i pitame nqkoi "za kakvo se e setil kato e vidql moeto logo" k1k1v 6te e otgovora spored teb?!?!?! opitva6 se da se prai6 prekaleno mnogo na interesen no nestava, po skoro na sme6en s1s zdrave
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  15. #15
    hahahahah da, smeshen sum :}
    to i tupanar ako ti vidi logoto shte se seti za google ako moje da chete...no vij ako go pitame kakvo e tova "logo" ili prosto "edin smotan tekst" moje da kaje i vtoroto ...;]
    za kuv chep da se hvashtam na bas sus teb web mastera deto razbira ot vs :}
    vij v internet kvi evtini hostingi ima .... zemi si napravi neshto kachi go...10 leva sha ti izlei hosta ili mi go prati az shte platq za hostinga...shtoto kato gledam smeshnia ti sait...i smeshnite ti komentari, prosto nqmam kakvo poveche da kaja...

  16. #16


    aide...iskam go sus senkite, izvivkite i sus vsichko
    ...

  17. #17
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от tenaglia
    hahahahah da, smeshen sum :}
    to i tupanar ako ti vidi logoto shte se seti za google ako moje da chete...no vij ako go pitame kakvo e tova "logo" ili prosto "edin smotan tekst" moje da kaje i vtoroto ...;]
    za kuv chep da se hvashtam na bas sus teb web mastera deto razbira ot vs :}
    vij v internet kvi evtini hostingi ima .... zemi si napravi neshto kachi go...10 leva sha ti izlei hosta ili mi go prati az shte platq za hostinga...shtoto kato gledam smeshnia ti sait...i smeshnite ti komentari, prosto nqmam kakvo poveche da kaja...
    "edin smotan tekst" v .jpg format (rofl) pari za hosting nemi se davat ako si namerq ili napravq po natataka nqkoq hubava sistema po moje da dam, ako si zabelqzal hostinga na saita mi, piczo spored teb tova za kakvo 6te e sait i kakvo pod to4no te navede na misalta za sme6en koe tolkoz ti e sme6no, i kakvo za komentarite?
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  18. #18
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162

    ako nqkoi mi dava pari moje da my sloja i pove4e ot 1 cvqt za senki i btw sega me hvana dokato izob6to nemi se prai ni6to, i ako moje dai da vidq az nqkoe tvoe proizvedenie logo mlogo naprai :} posle i az 6te napravq ne6to moe
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  19. #19
    и никаква разлика ли ненамираш?

  20. #20
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    namiram golqma razlika, 1vo nesam specealist zada pravq logota koita sa gi praili xora 4iito programi struvat po 1000 dolara na pazara 2ro ne e vajno za men tolkova dizaina na ne6to i 3to nemi se risuva sega
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  21. #21
    mi togava za kuf ... pretendirash s tvoq paint be kalyf

  22. #22
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от tenaglia
    mi togava za kuf ... pretendirash s tvoq paint be kalyf
    abe bate ti si mnogo smoan be ti na6li 4e ako ti se zaanimava malko pove4e moje da go naprai basi dobroto s paint
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  23. #23

  24. #24
    Повече от фен Аватара на elf4o
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Vmware Fusion
    Мнения
    476

    Re: добавяне на текст в/у снимка

    Цитирай Първоначално написано от claraa
    nqkoi moje li da mi obqsni,kak da dobavq text v/u snimka 4rez photoshop
    photo watermark professional.
    Нещо романтично
    http://www.metacafe.com/watch/1201728/love/
    Macintosh: the computers for the rest of us!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си