.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1

    Кажете какво разбирате под лошо момче..

    chesto v foroma se spomenava che momichetata haresvat loshi momcheta kajete kakvo tochno razbirate pod losho momche kakvo predstavlqva to za vas kak si go predstavqte....che az posledno vreme se obarkah i nemoa se opredelq kav sam mamkamu...

  2. #2
    Супер фен Аватара на lipsvashh_mi
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    1 659
    за мене определението лошо ...за някое момче е смешно...и 100 процента е измислица на някви лиглички дет не знаят и те кво искат ....тъй ,че най-добре..Бъди такъв какъвто си и забрави тея глупости с лошите момчета и добрите момичета

  3. #3
    emi predi prochetoh neshto po toq vapros i zatova pitam shtot nemoa da razbera kvo e tva opredelenie losho na koi vikat loshi momcheta tiq det se vozat v gotini begachki,det grackite dupeta sa im bratovchedi...koi?

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Sliven
    Мнения
    213
    Бившия ми
    Най-красивите пейзажи се виждат само от ръба на пропастта... за това се нагледай, преди да паднеш ... !

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от monkata93
    Бившия ми
    a toi kav e bil?

  6. #6
    Мега фен Аватара на Spider4eto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    3 035
    Цитирай Първоначално написано от tan0
    Цитирай Първоначално написано от monkata93
    Бившия ми
    a toi kav e bil?
    Лошо момче

  7. #7
    Ами така наречените лоши момчета за мене са такива бройкаджии...Момчета, който не се интересуват от чувствата на момичетата...Големите газари, който пият, пушат, налитат на бой...Ддз аз това разбирам под определението "лоши момчета"...

  8. #8
    seriozno me zatapihte shtot znachi piesh pushish ok moje vseki ima poroci,piq no ne mn i ne pusha boishta tva za men sa nekvi selski i parovbitni ispalneniq no vse pak se nalaga ponqkoga zashtoto nemoje vse da te tapkat?
    Izvoda e che ako piesh i napraish 1-2 boq si losho momche taka li ?

  9. #9
    ммм да и моето мнение е такова, From Hell
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 389
    Лошо момче....що за простотия?!? 99% от момичетата,които казват че харесват някое "лошо" момче я пак са сънували нещо или са се впечатлили от някой напудрен лилипутчо,дето се прави на голям отворко...
    За цялата ни злоба в сърцето идва ден и всичко се връща... [!]

  11. #11
    evala veche sme loshi momcheta tva e polojenie bate si kupi noviq X5 shetame si barovci sme i sme loshi momcheta shtot sme zashtitili edno mimiche ot gadjeto i psihopat

  12. #12
    такъв дето само те ебе, а за тебе не го ебе

  13. #13
    Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета
    Нukoi няма таzi вLasт да bъде аз!
    .. Fаbриka за щаsTие..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от bonbon4e__f
    Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета
    +1 ... пият, бият и така ... леле колко съм компетенттен

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
    Цитирай Първоначално написано от bonbon4e__f
    Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета
    +1 ... пият, бият и така ... леле колко съм компетенттен

    Много много
    Нukoi няма таzi вLasт да bъде аз!
    .. Fаbриka за щаsTие..

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от bonbon4e__f
    Еми значи " лошите момченца " в същност са едини бебенца които се праат на гъзарчета
    +6

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Хахах колко вариации за лошо момче има , но така и не уцелихте правилното определение.

  18. #18

    Re: Кажете какво разбирате под лошо момче..

    Цитирай Първоначално написано от tan0
    chesto v foroma se spomenava che momichetata haresvat loshi momcheta kajete kakvo tochno razbirate pod losho momche kakvo predstavlqva to za vas kak si go predstavqte....che az posledno vreme se obarkah i nemoa se opredelq kav sam mamkamu...

    Пълни загубеняци
    Madness is the gift, that has been given to me.

  19. #19
    Аватара на hooliganka89
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Димитровград-Eggenfelden
    Мнения
    2 703
    Horata ne se nauchihme da ne slagame etiketi na drugite hora
    Ne e samo da se biesh i da piesh,che da zaslujish ranga "Losho momche",ima i drugi kriterii,koito sega ne sam sigorna kak da opredelq.
    Imam mnogo poznati momcheta,koito piqt i pushat i se biqt,no pak ne popadat v klasaciqta na loshite momcheta.
    Moq grad e mnogo malak,palno e s kompleksari.
    Ima golemi drugi ot loshi momcheta,grupite se opredelqt po vazrasta.
    Poznavam strashno mnogo momcheta na gore-dolu moqta vazrast,koito iskat da budat ot loshite momcheta,i strashno mnogo imitirat po-golemite v tova otnosheniq,i im se vazhishtavat,koeto e smeshno v moite ochi.
    Nai-haresvaite momicheta sa taka narechenite feshanki,az ne sam takava.
    I ako pochna da gi imitiram,shte buda bezkraino smeshna v ochite na horata.
    Az si imam moq si stil na oleklo i na darjanie,koito ne se opredelq kato feshanka,a prosto moq si stil,i horata me uvajavat takava kakvato sam.
    Za tva nikoi nikoi da ne imitira,che e mnogo smeshno.

  20. #20
    Лошото момче трябва да разправя постоянно колко яки путки е наебал,но да е невидял момиче,лошото момче трябва да е най-големия пияч и пушач,да слуша най-яката хаЛс музика,непременно да има розова фанелка и очила колкото гъзъ ти...
    Кво друго...дас и пада по лоши момичета сигурно...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Alabalaportokala
    Хахах колко вариации за лошо момче има , но така и не уцелихте правилното определение.
    emi dai go ti de nie chakame..!

  22. #22
    Tova,4e vsi4ki momi4eta si padat po lo6i mom4eta e mit!Na vsqko momi4e mu se iska gadjeto mu da e lo6o mom4e,za da budi v1zhi6tenie sred drugite momi4eta i saotvetno tq da se kefi,4e xodi s nai-golemiq pi4.A dokolko e lo6o v1prosnoto "lo6o" mom4e si zavisi izcqlo ot nego.
    My dream isn't an absurd...it's just imposible for your possibilities

  23. #23
    Аватара на ANTI
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Dark Forest
    Мнения
    108
    леле колко сте смешни , кво общо има пушенето и пиенето с лошите.
    Аз къркам понякога бая, пуша и да съм голмия страшен и зъл метъл. Тея лошите не беха ли некви рапарчета.


    Die for metal

  24. #24
    А под лош не трябва ли да разбираме лош човек.. Близко е до акъла, преведете си думата лош Някой, който се държи лошо/гадно с хората Ко толко трудно има, мн нашумя модата да сме гадняри... и позьори Ми, давайте, ставайте такива ... тцтцт...
    "Вероятността нещо да се случи е обратно пропорционална на неговата желателност." (Закон на Гумперсън)

    "Подходящият случай се явява в най-неподходящия момент." - (праволо на Дюшарм)

  25. #25
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Ето ти лошите момчета : Marcus Burnett (Martin Lawrence) and Mike Lowrey (Will Smith) are detective sergeants in the Miami Police Department. Те са лоши момчета, в пълния смисъл на думата! За повече инфо wiki (dot) com "bad boys" ае радвай.

    ПС. Яко го измислих а ? :P
    The Spark

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си