.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1

    голям проблем

    На едно мое познато хлапе майкаму е на около 29 години и ми пуска много примамливи предложения да пием кафе и незнам си какво постоянно ме кани в тях уж да и помагам за нещо....и незнам какво да правя иначе е мн готина и запазена де ама...

  2. #2
    Ам ти на колко си ?
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В твоите мечти :)~
    Мнения
    455
    Това няма да ти е проблем ако си над 26 години, но ме съмнява.
    Ти на колко си?А от къде си сигурен че тя желае "нещо"? Дай малко повече инфо.

  4. #4
    Аз съм на 19 ами сигурен съм щот последни път като отидох тя беше по хапат и ме викна да и местя печката и като влязох залкючи вратата а като трагнах да си ходя ми вика еми незнам каде е ключа дай да пиинем по нещо после ще го потърсим...

  5. #5
    Оле тая има отчаяна нужда от внимание... мъж няма ли си да и задоволява нуждите... не и се вързвай на тая...
    Научих,че отнема година да се изгради доверие и секунди да го загубиш...че не е важно КАКВО имаш в живота си,а КОГО..че отнема много време да станеш ЧОВЕКА,когото искаш да БЪДЕШ..и че за секунди можеш да извършиш нещо,за което да те боли ЦЯЛ живот... [!]

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В твоите мечти :)~
    Мнения
    455
    Е значи си ми наборче.
    Лелеееееееееее малеее тая жена не е нормална хихихи...Много зле Чудя се на къде отива света...
    Еми според мен имаш два варянта или да ходиш в тях, да заключва вратата и да се прави тая жена на 2 и половина или ти директно да и отрежеш квитанциите.Така като гледам тая жена е ЗАГОРЯЛА бая за мъж!

  7. #7
    Ъ..Един приятел имаше подобна история.И беше с една само дето беше малко по голяма и мина 1 месец и тя го заряза шото и е омръзнал...Недей да се занивамаш с такива тя явно е в депресия и има нужда от някой за да се опре на него и после да го захвърли като си оправи проблемите

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В твоите мечти :)~
    Мнения
    455
    Мен ако ме питате е само за секс-а...жената има сексуална нужда която трябва се задоволи.Бягай от тая и да не ти пука

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    na 29 vika gotina e i zapazena!!!!hahah! a ti kva iska6 da e?!?!?Vqrno 4e ima i basi krokodilite,no obiknoveno savremennite,moderni i poddarjani jeni izglejdat dobre na tazi vazrast-4e i po natam...stiga be ti me pribi kaza go vse edno na 29 ve4e e darta ko6nica i ne stava za ni6to!

  10. #10

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    1 520
    Е какъв е проблема??Като искаш върви и го направете......Тя ти се предлага ти.............Какво като е на 29 таман ще е по опитна
    ...

  11. #11
    Супер фен Аватара на kPuCkA
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    1 288
    Пич,мен ако питаш ходи топни чушката...за мъжкото его е доста голямо постижение на 19 да боднат мацка на 29,после ще имаш да разказваш на внуците

  12. #12
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Скоро жената бие 30, а ти 20. Ако е сериозна връзка бягай надалече, обаче ако искаш нещо за една нощ... не знам, ти си преценяваш, макар, че въобще не е удачно... пък и не мисля, че готините мацки на по 18, 19 години са свършили.

  13. #13
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Ако е яка давай, О мигти Милф хънтер хаааааахаха, не бе честно що да не
    The Spark

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен
    Мнения
    81

    ds

    я дай една нейна снимка
    bgroot@mail.ru
    Smile=all u Can,Want and happy with.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от evelinka1122
    Оле тая има отчаяна нужда от внимание... мъж няма ли си да и задоволява нуждите... не и се вързвай на тая...
    ами не знам бе пич ти си решаваш ама аз подкрепям тва мтение горе ....
    Sk8 or die...ride and fly...fuck you haters...long life sk8ers ...

  16. #16
    е не съм я снимал та да давам снимки...иначе и аз се чудя кво да правя още...

  17. #17
    Тая е много загорела Прави каквото мислиш за правилно, но да не съжеляваш!

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от FuCk.YoUr.RuLeS
    Тая е много загорела Прави каквото мислиш за правилно, но да не съжеляваш!
    e tam e vaprosa de posle da ne stane neshto inache da drago sarce shte i podarq 2 chasa s lubovta si

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от [*Cr!ST!AnO`STyLe*
    ]Е какъв е проблема??Като искаш върви и го направете......Тя ти се предлага ти.............Какво като е на 29 таман ще е по опитна
    +1
    като толкоз иска- една нощ и тва е

  20. #20
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Цитирай Първоначално написано от tan0
    Цитирай Първоначално написано от FuCk.YoUr.RuLeS
    Тая е много загорела Прави каквото мислиш за правилно, но да не съжеляваш!
    e tam e vaprosa de posle da ne stane neshto inache da drago sarce shte i podarq 2 chasa s lubovta si
    Като гледам желание не ти липсва, какво чакаш тогава? :P И какво толкова може да стане после, най-много да повторите

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от GabiT{{}}
    Цитирай Първоначално написано от tan0
    Цитирай Първоначално написано от FuCk.YoUr.RuLeS
    Тая е много загорела Прави каквото мислиш за правилно, но да не съжеляваш!
    e tam e vaprosa de posle da ne stane neshto inache da drago sarce shte i podarq 2 chasa s lubovta si
    Като гледам желание не ти липсва, какво чакаш тогава? :P И какво толкова може да стане после, най-много да повторите
    to moje i da se potreti de tva ne e ptoblem losho e da ne stane taka che neshto da se razchue togava stava losho

  22. #22

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    София
    Мнения
    117
    А тя мъж има ли си до колкото разбрах е майка, да не те згащи татенцето а и помисли какви са ти последствията ако се разчуе и ти познаваш детето и. Аве замислисе за недостатаците и ако си струва давай, но по внимателно да не се окаже, че само се бъзика с теб

    Успех
    Fuck the skYpE ... ICQ forever & ever

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си