.
Затворена тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Целувка с език

    iskam da pitam poneje ne sam se celuval vse oshte s ezik kak stava rabotata dokosvate si usnite i si vkarvate ezika v ustata na partniora ili si igraete s ezicite li nz kak staa roatata ?

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    там където мечтите стават реалност
    Мнения
    1 055
    Значи не спичай брато и бъди нежен,това е,оттам тренировки и синхрон с партниора
    Аз много бях спекъл скоро,защото не се бях целувал много време,сигурно месеци,преди това година и т.н.
    Не си вкарвай езика много навътре,давай го по-леко първите пъти,поне моя език е дълъг и затова така ти казвам.Абе ще видиш как става и ти препоръчвам да си затвориш очите и да не се притесняваш,да не мислиш за нищо,тогава става яка и страсна целувка.
    Това е,прегръщаш я или я галиш по лицето,допирате устни,вкарваш си леко езика и си играеш с нейния.Не го върти бързо,не се притеснявай,не мисли и се отдай на мига брато...
    Ако днес си нещастен не планувай щастието за утре,а направи нещо и се изкефи днес

  3. #3
    А и още нещо..може леко да засмукваш езичето и..определено ще и хареса...а също може и устичката и да захапваш ама ЛЕКООО!!! Айде Успех

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Shove IT
    Мнения
    1 537
    По-добре не си навирай мн езика и не хапи силно по някога стават инциденти..Най-добре се отдай на момента без да ти пука, не става винаги от първия път

  5. #5
    Каквото и да си говорим,всичко ще ти излезе от главата,когато дойде моментът.
    Но на приказки от рода"първата целувка е сложна работа,трудно е,излагаш се",не вярвай.И мен по рано така ми говореха,но моята първа целувка си беше съвсем нормална.Всичко ще ти дойде отвътре . Не се притеснявай.

  6. #6

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    София, центъра.
    Мнения
    62
    Давай, пък сам ше усетиш. Така е най-гот.

  7. #7
    Абе ще видиш как става и ти препоръчвам да си затвориш очите и да не се притесняваш,да не мислиш за нищо,тогава става яка и страсна целувка

    hah edni fr se celuvat s otvoreni o4i. mn sa sme6ni kak dokato se mlqskat si vurtqt o4ite vuv vsi4ki posoki taka 4ee...i az ти препоръчвам да си затвориш очите

  8. #8
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Ебахти.....
    още 40 човека няма ли да попитат.... пък аз дори не съм си мислил такива работи....
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  9. #9
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Щом питаш такива глупости, скоро не трябва да се целуваш!
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  10. #10
    лелеее тая тема за целувката май е 100000,има ТЪРСАЧКА за тея неща...
    Никой не е перфектен,докато не се влюбиш в него!

  11. #11
    Аватара на MaRsChO
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Улица "Сезам"
    Мнения
    10
    Зимаш една възглавница и се лигавиш колкот искаш
    Всичко си идва от самосебе си м така че спокс няя се притесняяш. Деистваш па кфот стане стане Най -мн някои ти се изсмее в лицето
    С ТАкиВА пРИЯТЕли... НА коГО мУ ТРябВАТ ВРАгоВЕ!?!?!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от sexy_momi4e
    лелеее тая тема за целувката май е 100000,има ТЪРСАЧКА за тея неща...
    мноо се дразня на такиа хора кат тебе дето вчесто да помогнат казват има търсачка и само се оплакват с цел трупане на мнения особено на такива дето даже не са натискали ТЪРСАЧКА и не са търсили

  13. #13
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Еми пич, вчера гледах същата тема...Понякога търсачката помага
    The Spark

  14. #14
    Аватара на _BuNnY_
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    169
    Nedei zadava negyrski vyprosi Kogato nastypi momenta to shte ti doide otvytre! Samo ne si vkarvai ezika do slivicite i, che tva e otvrat! Aide uspeh

  15. #15

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Враца
    Мнения
    1 149
    чакай я тя да поведе
    ЧЕРНО БЕСИЛО.
    И ТВОЯТ ЕДИН СИН, БЪЛГАРИО,
    ВИСИ НА НЕГО... СЪС СТРАШНА СИЛА.


    RISE WITH THE

  16. #16
    vamp написа:
    Значи не спичай брато и бъди нежен,това е,оттам тренировки и синхрон с партниора
    Аз много бях спекъл скоро,защото не се бях целувал много време,сигурно месеци,преди това година и т.н.
    Не си вкарвай езика много навътре,давай го по-леко първите пъти,поне моя език е дълъг и затова така ти казвам.Абе ще видиш как става и ти препоръчвам да си затвориш очите и да не се притесняваш,да не мислиш за нищо,тогава става яка и страсна целувка.
    Това е,прегръщаш я или я галиш по лицето,допирате устни,вкарваш си леко езика и си играеш с нейния.Не го върти бързо,не се притеснявай,не мисли и се отдай на мига брато...


    +1
    iska6 nqkogo a toi e tolkova d1le4e rodil
    me e dqvola v no6ta kovarno nadvesil se nad men s 4ernite
    krila i kazal tiho bezplo6tadno neka b1de vinagi sama

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от onqsvyprosa
    Цитирай Първоначално написано от sexy_momi4e
    лелеее тая тема за целувката май е 100000,има ТЪРСАЧКА за тея неща...
    мноо се дразня на такиа хора кат тебе дето вчесто да помогнат казват има търсачка и само се оплакват с цел трупане на мнения особено на такива дето даже не са натискали ТЪРСАЧКА и не са търсили
    еми и аз се дразня на такива като тебе дето ги мързи да натиснат ТЪРСЕНЕ и да напишат целувка...толкова ли е сложно
    Никой не е перфектен,докато не се влюбиш в него!

  18. #18
    ХВАЩАШ Я И Я ПОЧВАШ, ОТ ВРАТА НАДОЛУ, БЕЗ ДА СПИРАШ.... КАТО СТИГНЕШ ДОСТАТЪЧНО НАДОЛУ, ИЛИ ЩЕ ПОЛУЧИШ ШАМАР ИЛИ НЕЩО ПО- ХУБАВО
    Ако ви кефя цъкайте на ЗЕЛЕНКОТО.

  19. #19

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си